Autor Wątek: Dobre mysli :)  (Przeczytany 11684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Dobre mysli :)
« dnia: 09 Lip 2013, 17:02:40 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wstawiam tu, żeby każdy mógł zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Odp: Dobre mysli :)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lip 2013, 17:11:18 »
ja nie narzekam
najwyraźniej ktoś mi coś podaje. coś o czym nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
(no poza narzekaniem na brzuch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lip 2013, 20:50:58 »
oo, to mnie sie zdarza narzekac i to na sprawy/rzeczy na kt nie mam wpływu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z resztą sobie radze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lip 2013, 10:41:44 »
ale o co chodzi? ze sie naklada bransoletke i sie nosi, zeby ludzie do mnie przychodzili, bo nie narzekam? :>  do mnie nie trafia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lip 2013, 10:42:39 »
Chyba że zaczną do Ciebie przychodzić ponarzekać sobie na swoje sprawy, bo będą wiedzieć, że wysłuchasz i nie będzie sama narzekać na ich narzekanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lip 2013, 10:52:40 »
ale o co chodzi? ze sie naklada bransoletke i sie nosi, zeby ludzie do mnie przychodzili, bo nie narzekam? :>  do mnie nie trafia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chodzi o zmiane nastawienia, a ta bransoletka ma ci o tym przypominac, ze nie narzekasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Lip 2013, 10:56:19 »
eee... takie jednak z podstawowki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakby to tak dzialalo, to bym juz dawno miala bransoletke, ktora mi by przypominala, ze mam nie zrec niezdrowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i juz bym wazyla 49kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #7 dnia: 10 Lip 2013, 11:26:37 »
jakby to tak dzialalo, to bym juz dawno miala bransoletke, ktora mi by przypominala, ze mam nie zrec niezdrowego

a probowalas?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 10 Lip 2013, 11:41:02 »

a probowalas?
skoro wlasna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec to wiesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakby nie sadze, zeby biala nitka na nadgarstku mi pomogla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zakladam, ze pomaga wszystko, w co uwierzy - uwierzylam kiedys ze schudne i schudlam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wole wierzyc sobie niz bransoletkom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #9 dnia: 10 Lip 2013, 15:01:24 »
zwierzatko_mojej_mamy whatever works for you Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dziś złapałam sie na narzekaniu na stołówce, żarcia do wyboru do koloru, a ja mówię "nic dziś porządnego nie ma" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lip 2013, 17:31:05 »
nic dziś porządnego nie ma"

maya,bo widac nie mieli tego, na co miałas ochote Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lip 2013, 00:07:01 »
skoro wlasna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec to wiesz
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lip 2013, 08:12:58 »
skoro wlasna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec

No nie jest, bo nie ma po twojej stronie decyzji. 

inkageo

« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lip 2013, 10:17:35 »
A co mi tam, jeżeli ma pomóc to niech będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lip 2013, 11:16:44 »

No nie jest, bo nie ma po twojej stronie decyzji. 

jasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #15 dnia: 11 Lip 2013, 11:45:05 »
Inka wyprzedź tą ciezarowke!
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

mayagaramond

« Odpowiedź #16 dnia: 11 Lip 2013, 11:48:28 »
A co mi tam, jeżeli ma pomóc to niech będzie

kto zrobil to zdjecie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

inkageo

« Odpowiedź #17 dnia: 11 Lip 2013, 12:12:08 »
No ja zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Most i drogę remontują, ruch wahadłowy, się nie wyprzedza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Lip 2013, 12:12:58
I stojąc w korku już musiałam na nią spojrzeć, żeby nie narzekać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2013, 12:12:58 wysłana przez inkageo »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 11 Lip 2013, 12:14:04 »
I stojąc w korku już musiałam na nią spojrzeć, żeby nie narzekać
nigdy nie narzekam w korku z powodu korka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lip 2013, 12:17:39 »
nigdy nie narzekam w korku z powodu korka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zartujesz???? aaaa, ja zawsze kurwami rzucam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i dlatego wielbie moj rower, w dupie mam korki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #20 dnia: 11 Lip 2013, 12:20:15 »
Ja mam pianę na mordzie, bo ruchem kierują ludzie tam i jak akurat przede mną wyciągną lizaka to zabijam ich wzrokiem. Wtedy 15 minut stania.
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2013, 12:20:28 wysłana przez inkageo »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lip 2013, 12:26:21 »
zartujesz? aaaa, ja zawsze kurwami rzucam
nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja wyciagam papierosa, wlaczam radio i sie delektuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D

wrobelek0403

« Odpowiedź #22 dnia: 11 Lip 2013, 12:34:50 »
matko boska, nie dosc ze wkurw, to jeszcze komora gazowa?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie sie troche obawiam, bo bedziemy 15.08 jechac do Zakopca, nie wiem, czy to jest dobry pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze lepiej 16go Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 11 Lip 2013, 12:35:30 »
wrobelek0403 na boga, przeciew otwieram okno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #24 dnia: 11 Lip 2013, 12:44:25 »
lepiej mi poradz co z tym Zakopcem robic, z jednej strony nie bedzie Tirów, ale z drugiej pewnie korek skomielna-zakopane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj