Dobre mysli :)

Zaczęty przez mayagaramond, 09 Lip 2013, 17:02:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ja nie narzekam
najwyraźniej ktoś mi coś podaje. coś o czym nie wiem :D
(no poza narzekaniem na brzuch ;))

wrobelek0403

oo, to mnie sie zdarza narzekac i to na sprawy/rzeczy na kt nie mam wpływu :crazy: z resztą sobie radze :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ale o co chodzi? ze sie naklada bransoletke i sie nosi, zeby ludzie do mnie przychodzili, bo nie narzekam? :>  do mnie nie trafia :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Chyba że zaczną do Ciebie przychodzić ponarzekać sobie na swoje sprawy, bo będą wiedzieć, że wysłuchasz i nie będzie sama narzekać na ich narzekanie :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Lip 2013, 10:41:44
ale o co chodzi? ze sie naklada bransoletke i sie nosi, zeby ludzie do mnie przychodzili, bo nie narzekam? :>  do mnie nie trafia :D

lol lol lol

Chodzi o zmiane nastawienia, a ta bransoletka ma ci o tym przypominac, ze nie narzekasz ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

eee... takie jednak z podstawowki :D jakby to tak dzialalo, to bym juz dawno miala bransoletke, ktora mi by przypominala, ze mam nie zrec niezdrowego lol lol i juz bym wazyla 49kg :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Lip 2013, 11:56:19jakby to tak dzialalo, to bym juz dawno miala bransoletke, ktora mi by przypominala, ze mam nie zrec niezdrowego


a probowalas?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 10 Lip 2013, 11:26:37

a probowalas?
skoro wlasna dupa ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec to wiesz ;) jakby nie sadze, zeby biala nitka na nadgarstku mi pomogla ;D zakladam, ze pomaga wszystko, w co uwierzy - uwierzylam kiedys ze schudne i schudlam ;) wole wierzyc sobie niz bransoletkom ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy whatever works for you :)

Dziś złapałam sie na narzekaniu na stołówce, żarcia do wyboru do koloru, a ja mówię "nic dziś porządnego nie ma" lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 10 Lip 2013, 16:01:24nic dziś porządnego nie ma"

maya,bo widac nie mieli tego, na co miałas ochote :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Lip 2013, 12:41:02skoro wlasna dupa ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec to wiesz
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

iluvu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Lip 2013, 12:41:02skoro wlasna dupa ciagana ze soba 24h na dobe mi nie jest w stanie przypomniec


No nie jest, bo nie ma po twojej stronie decyzji. 

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

A co mi tam, jeżeli ma pomóc to niech będzie :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 11 Lip 2013, 08:12:58

No nie jest, bo nie ma po twojej stronie decyzji. 



jasne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Inka wyprzedź tą ciezarowke!

mayagaramond

Cytat: inkageo w 11 Lip 2013, 11:17:35A co mi tam, jeżeli ma pomóc to niech będzie


kto zrobil to zdjecie? lol lol lol 
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

#17
No ja zrobiłam :D Most i drogę remontują, ruch wahadłowy, się nie wyprzedza :D

Dodany tekst: 11 Lip 2013, 12:12:58

I stojąc w korku już musiałam na nią spojrzeć, żeby nie narzekać  :rotfl:
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 11 Lip 2013, 13:12:08I stojąc w korku już musiałam na nią spojrzeć, żeby nie narzekać
nigdy nie narzekam w korku z powodu korka :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lip 2013, 12:14:04
nigdy nie narzekam w korku z powodu korka :D

zartujesz???? aaaa, ja zawsze kurwami rzucam lol

i dlatego wielbie moj rower, w dupie mam korki :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#20
Ja mam pianę na mordzie, bo ruchem kierują ludzie tam i jak akurat przede mną wyciągną lizaka to zabijam ich wzrokiem. Wtedy 15 minut stania.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lip 2013, 13:17:39zartujesz? aaaa, ja zawsze kurwami rzucam
nie :D ja wyciagam papierosa, wlaczam radio i sie delektuje :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

matko boska, nie dosc ze wkurw, to jeszcze komora gazowa?? lol lol

wlasnie sie troche obawiam, bo bedziemy 15.08 jechac do Zakopca, nie wiem, czy to jest dobry pomysł :knuje: moze lepiej 16go :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 na boga, przeciew otwieram okno :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

lepiej mi poradz co z tym Zakopcem robic, z jednej strony nie bedzie Tirów, ale z drugiej pewnie korek skomielna-zakopane :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login