Autor Wątek: sprzedam ksiazki:  (Przeczytany 6780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Odp: sprzedam ksiazki:
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Lip 2013, 13:20:24 »
ok, spoko!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #26 dnia: 11 Lip 2013, 14:15:08 »
vobi chyba 9,71 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cos tak mi wyszlo - to co? wysylac? podaj paczkomat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lip 2013, 23:42:11 »
zwierzątko, dzięki, kasa wlasnie poszla, a ja zabieram sie za czytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lip 2013, 23:44:10 »
zwierzątko, dzięki, kasa wlasnie poszla, a ja zabieram sie za czytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciesze sie i dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lip 2013, 08:45:00 »
jak rozumiem moje ksiązki pojdą do konwalii?

zwierzu, nie napisałas tylko ile za ksiazki? za przesyłke rozlicze sie z konwalią.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lip 2013, 08:45:00 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 16 Lip 2013, 09:53:47 »
wrobelek0403 ja jeszcze nie mam klepnietgo zamowienia od konwalii - wez ja pogon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 16 Lip 2013, 10:01:43 »
dobra, juz ją pogoniłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj