Autor Wątek: ozdoby choinkowe :) - 2007  (Przeczytany 21256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gdziezby

ozdoby choinkowe :)
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Lis 2007, 18:44:31 »
Dziewczyny wprawdzie trochę obok tematu ale...JAKIE macie stojaki na choinki i jakie polecacie?
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sonja

« Odpowiedź #76 dnia: 16 Lis 2007, 19:10:50 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my mamy taki jak ten zielony najbardziej w tle:) piekny to on nie jest, ale i tak zawsze sie czyms zaslania ozdobnym, a bardzo dobrze służy

gdziezby

« Odpowiedź #77 dnia: 16 Lis 2007, 19:30:45 »
Taki zielony stojak ma pojemnik na wodę? Podobają mi się żeliwne, ale nie wiem czy tam sie wlewa płyny, czy po prostu wstawia drzewko i już. :oops:
Drewniany nam wsiąkł...

sonja

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Lis 2007, 19:32:51 »
Tak on ma miejsce na wodę. Żeliwne też mi się bardzo podobają, ale nie wiem co z tą wodą, a resztki humanitarności chcę zachować w święta:)) ale kurcze żeliwny by nam bardzo pasował:)

gdziezby

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Lis 2007, 22:00:04 »
sonja, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziewczyny jak to jest z żeliwnymi?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Lis 2007, 22:00:04 »

tachogti

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Lis 2007, 22:29:43 »
My tez mamy z miejscem na wode i obciazanym dnem i dobrze sie sprawuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Lis 2007, 23:30:45 »
sonja, właśnie pooglądałam sobie te foremki ze strony, którą podałaś. Jakie kształty sobie zamówiłaś?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Lis 2007, 23:54:49 »
hmm tak z pamieci to byly to:
1. wielblad
2. konik
3. nietoperz
4. gąsienica
5. ginger bread
6. kotek
7. owczarek niemiecki
8. zestaw do robienia śnieżynek
9. Archanioł Gabriel
10. Liść klonowy
11. świnka
12. renifer
13. wiewióra
14. ważka ufff to chyba wszystko:) ja maniaczka jestem, jak Nigella, bo mam juz w domu pokazny zbior:)

[ Dodano: 16-11-2007, 23:55 ]
A i mam nadzieje ze dojda:)) ale caly czas sie pocieszam, ze skoro ksiazki z rosji doszly, to czemu to ma nie dojsc:)

gdziezby

« Odpowiedź #83 dnia: 17 Lis 2007, 11:21:01 »
tachogti, ale jaki żeliwny czy plastik?
Czy tu leje sie wodę?

Kasia

« Odpowiedź #84 dnia: 17 Lis 2007, 14:13:38 »
gdziezby,
wątpię
tam jest miejsce tylko na pieniek
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdziezby

« Odpowiedź #85 dnia: 17 Lis 2007, 14:56:14 »
Kasia, doszłam już do tego po wnikliwej obserwacji. :-)

tachogti

« Odpowiedź #86 dnia: 17 Lis 2007, 17:02:12 »
gdziezby, nie taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
patrzylam na allegro ale tam nie ma takich jak ja mam ...
moj jest wiekszy, bardziej plaski, metalowy i z takimi metalowymi zebami do trzymania choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kupiony w niemczech przed ktorymis swietami w dyskoncie spozywczym  :mrgreen:

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #87 dnia: 17 Lis 2007, 19:25:33 »
julka, zuzia, odbierzcie PW

aha, na giełdzie kupiłam praktycznie wszystko czego mi brakowało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
śliczne wstążki na kokardki, koraliki, światełka i już sie przymierzam do ubierania choinki - no ale bez jaj, poczekam jeszcze, pewnie po andrzejkach ubierzemy  :mrgreen:  :mrgreen:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #88 dnia: 15 Gru 2007, 21:12:34 »
to ja pokaze choinke - jesli chodzi o ubranie to lipa na maksa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo bombki moje i T. z czesow studiow ;P ale pokaze, bo sama choinka jest sliczna - w ikei za 10 zl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mam6lat

« Odpowiedź #89 dnia: 15 Gru 2007, 21:30:15 »
wczpraj wklejałam, ale tu jest weatek ozdób swiatecznych wiec powtórzę - stroiki  z szyszek sosny pinii

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 15 Gru 2007, 21:30:15 »

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Gru 2007, 21:50:30 »
o prosze! pierwsza choinka na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #91 dnia: 15 Gru 2007, 21:53:46 »
gioseppe, jak tak na nia patrze to nie moge ;P wkurza mnie ;P znajac zycie zaraz cos udlubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo jest potwornie brzydko ubrana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Gru 2007, 21:55:17 »
trzeba vbyło pierniczki powiesic!
no wlasnie, przeciez pieklas!!!!gdzie one sa?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 15 Gru 2007, 23:04:36 »
ubraliśmy dzis również:) teraz siedzimy pijemy winko i się nią zachwycamy:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 15 Gru 2007, 23:18:16 »
gioseppe, dzisiaj pieke druga partie to zrobie juz calosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa,  dawaj zdjecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #95 dnia: 15 Gru 2007, 23:26:09 »
zwierzatko_mojej_mamy, chyba palcem zrobie:P
moja cyfrowka jets w serwisie
analogową lustrzanka to hmmmm, no zamieszcic sie nie da, przynajmniej chwilow
a w telefonie nie mam lampy:(

jezu laska, ze Tobie sie chce piec pierniki na choinkę:P

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #96 dnia: 15 Gru 2007, 23:35:39 »
salsa, pieke do jedzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajoska choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko malo widac ;P

[ Dodano: 15-12-2007, 23:37 ]
ale za to udalo Ci sie mnie przestraszyc, bo komorka lezala kolo glosnikow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratuluje - prawdziwie huczne nadejscie choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #97 dnia: 15 Gru 2007, 23:47:17 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
fajoska choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko malo widac ;P

a zrobie jutro, bo kurna chata nie ma lampy w tym telefonie:)

jutro Ci wysle jeszcze raz:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale udało mi sie zrobic nasza zielona posciel w sypialni:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety w salonie ciagle nie mamy lampy na suficie (tylko stojąca)wiec nie moge zapalic swiatła;)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 15-12-2007, 23:48 ]
Cytuj (zaznaczone)
gratuluje - prawdziwie huczne nadejscie choinki

to zupełnie jak u nas:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
piernika chetnie spróbuje;)

vobi

• Gość
« Odpowiedź #98 dnia: 16 Gru 2007, 10:45:10 »
zwierzatko_mojej_mamy, piekna choinka, tylko ... pierniczkow brakuje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 16-12-2007, 10:53 ]
Cytat: "mam6lat"
wczpraj wklejałam, ale tu jest weatek ozdób swiatecznych wiec powtórzę - stroiki  z szyszek sosny pinii

ta ostatnio, krysztalowo-koralowa mi sie nie za bardzo podoba (nie moje klimaty), ale dwa pierwsze fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj