Autor Wątek: ozdoby choinkowe :) - 2007  (Przeczytany 20925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ozdoby choinkowe :)
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Lis 2007, 11:41:23 »
gioseppe, ja nic nie wiem o foremkach - to sonja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no mam duzo - mam dwie takie 30letnie - jedna cos a la "ozdoby z papieru" druga  "ze slomy" i tam jest kupa roznych rzeczy niekoniecznie swiatecznych ale lancuchy sa i slomkowe na choinke w drugiej, mam te nowo wydane 3 czesci dla dzieci "zrob to sam" i jedna "zrob to sam - swieta i adwent" i mam jeszcze taka "dorosla" tez w tytule ze swietami "dekoracje na boze narodzenie?" i tam sa rozne style choinek z opisem zrobienia tego co na nich wisi - meksykanska, piorkowa, anielska, kwiatkowa, slomkowa itd + na stol dziwne rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
DLACZEGO JA ICH NIE MAM W KRAKU?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Lis 2007, 11:45:20 »
fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mozna tworzyc na całego!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

zuzia

« Odpowiedź #52 dnia: 14 Lis 2007, 11:55:32 »
Cytat: "gioseppe"
zuzia, odbierz PW

przeczytałam, rozumiem, jest ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #53 dnia: 14 Lis 2007, 12:12:12 »
małpo!
Ty nawet nie iwesz jaka radocha przy robieniu tych głupot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Alez oczywiscie. Do konca zycie nie zapomne, ja bedac operka musialam zrobic 24 domki na Adventskalendar, trojwymiarowe, z okienkami, co by do srodka mozna bylo swieczke wstawic.  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Lis 2007, 12:15:13 »
zuzia, znalzlam cos takeigo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
coprawda to nie to samo ale tez fajne?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 14 Lis 2007, 12:15:13 »

sonja

« Odpowiedź #55 dnia: 14 Lis 2007, 12:18:08 »
gioseppe, Twoje jest 100 razy bardziej staranne i eleganckie:)

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Lis 2007, 12:22:43 »
aha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

julka

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Lis 2007, 13:08:16 »
gioseppe, ale kupić via net się nie da?

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Lis 2007, 13:21:08 »
julka, ale co kupic? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

julka

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Lis 2007, 13:23:16 »
z tego sklepu nanu-nana? Przez net się nie da, trzeba do Krakowa albo Wrocławia, tak? Do normalnego sklepu?

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Lis 2007, 13:25:21 »
tak
jak chcesz to moge popatrzec jak bede w galerii i jak bedzie to Ci kupie i wysle, ale nie obiecuje ze bedzie bo ja to kupilam i zostalo doslownie kilka sztuk.

julka

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Lis 2007, 13:29:10 »
tak
jak chcesz to moge popatrzec jak bede w galerii i jak bedzie to Ci kupie i wysle, ale nie obiecuje ze bedzie bo ja to kupilam i zostalo doslownie kilka sztuk.

Gios, masz piwko za dobre chęci - bardzo mi się ten anyż z cynamonem podobają. Gdybyś mogła, to bardzo poproszę.   :-D

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Lis 2007, 13:32:24 »
dzieki,
ok, zobaczymy co da sie zrobic

swoja droga, nie wiem kto wymyslil nazwe tego sklepu...

magda_ok

« Odpowiedź #63 dnia: 14 Lis 2007, 14:46:47 »
Gioseppe, powiedz a jak to bylo zapakowane? Karton/celofan? Worek?? Bo ja bylam w ta sobote w nanu-nana (co prawda w Monachium) i nie widzialam nic takiego... I nie wiem czy nie zwrocilam uwagi, czy juz po prostu wykupili.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Lis 2007, 15:03:08 »
magda_ok,  to lezało ukryte w koszu wiklinowym, na gorze były poukladone małe woreczki z cynamonem a pod spodem wieksze worki z tym mixem.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 14 Lis 2007, 15:03:08 »

magda_ok

« Odpowiedź #65 dnia: 14 Lis 2007, 15:22:50 »
Dzieki! Bede szukac, ja tez lubie sie bawic w robotki reczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Co roku robie sama kartki na Boze Narodzenie...
Wiec czeka mnie kolejna wycieczka do centrum handlowego w poszukiwaniu cynamonu... Jak ja nie lubie tlumu ludzi w sklepach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamu2

« Odpowiedź #66 dnia: 14 Lis 2007, 15:33:30 »
Super te ozdoby chyba sama poszukam takich lasek cynamonowych i coś zrobie.Może w macro by cos takiego było.
A teraz postaram się dołożyć zdjęcie,ozdoby choinkowej która mój mąż robił w pierwszej klasie podstawowki.teściowa do tej pory wiesza ją na choinke.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zuzia

« Odpowiedź #67 dnia: 14 Lis 2007, 16:05:12 »
gioseppe,
rozejrzyj się za tymi ozdobami bo i ja bym sie skusiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Lis 2007, 16:08:10 »
zuzia, czyli jak jeszcze będą to i Tobie mam kupić jeden wór? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sprawdzę w weekend

calla

« Odpowiedź #69 dnia: 14 Lis 2007, 20:57:39 »
Cytat: "salsa"
koniecznie! :) choc ciezko bedzie przebić gioseppe,

Moze chociaz mi sie uda dorownac;)

[ Dodano: 14-11-2007, 20:59 ]
Cytat: "foszek"
calla, a podzielisz sie przepisami ??
moje wziely w leb przy przeprowadzce  :-|  :-(

Jasne:)
Ja tez jestem wlasnie po przeprowadzce. Musze je odgruzowac i Ci przesle. Tylko ja mam ich baaardzo duzo i nie wiem jakie Cie interesuja. Mozesz mnie jakos naprowadzic?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #70 dnia: 15 Lis 2007, 08:39:29 »
W zezłym roku nie miałam choinki i w tym uparłam się, że będzie.
Tutaj drzewka mają dla mnie horrendalne ceny, więc wpadłam na genialny pomysł - robię sztuczne drzewko sama.
Kupiłam parę metrów łańcucha imitującego gałązki iglaka (z tych, co się wiesza na balkonach) i mam zamiar z tego wyprodukować choinkę (małą bo małą, ale zawsze).
 :mrgreen:
Ozdoby robię ze wszytkiego, najlepiej wychodzą mi z masy papierowej, później posypuję cynamonem, ziołami z puszki i innymi przyprawami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kiedyś jeszcze robiłam aniołki na szydełku, ale mi szydełko w Polce zostało i muszę zmoletwać kogoś, żeby przysłał  :mrgreen:  :mrgreen:
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Lis 2007, 09:11:18 »
Cytat: "malutenka5"

Ozdoby robię ze wszytkiego, najlepiej wychodzą mi z masy papierowej, później posypuję cynamonem, ziołami z puszki i innymi przyprawami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a pokażesz?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #72 dnia: 15 Lis 2007, 09:26:50 »
a pokażesz?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
albo pokaże nowe, albo powiem mamuśce, to zdjęcia starych wyśle, na pewno gdzieś są na dysku. Na razie muszę to dzierganie na drutach skończyć, została mi jakaś 1/4 szalika w warkocze i połowa takiego w kratkę.
W jakąś pasję wpadłam z kumpelą, kupiłyśmy w lidlu 1200g włóczki i dłubałyśmy, a teraz ja szaleję :mrgreen: już zapomniałam jak dzierganie uspokaja ;-)

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Lis 2007, 09:41:53 »
Cytat: "malutenka5"

W jakąś pasję wpadłam z kumpelą, kupiłyśmy w lidlu 1200g włóczki i dłubałyśmy, a teraz ja szaleję :mrgreen: już zapomniałam jak dzierganie uspokaja ;-)

a ja dostaje od dziergania szczękościsku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moze za bardzo sie staram hehe i sciskam zeby
ale lubię czasem podlubac, miewam napady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #74 dnia: 15 Lis 2007, 09:47:43 »
a ja dostaje od dziergania szczękościsku  
moze za bardzo sie staram hehe i sciskam zeby
ja strasznie lubię, tutaj byłam bez drutów i włóczki, ale w Cudownym Lidlu w którym jest wszystko zrobili tydzień robótek i poza maszynami do szycia było wszystko, łącznie z kanwami do haftowania(tylko szydełka nie mieli :evil: ).