Autor Wątek: ozdoby choinkowe :) - 2007  (Przeczytany 20924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

ozdoby choinkowe :)
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Lis 2007, 22:26:23 »
To cynamownowe sliczne gioseppe,  wlasnie mamie powiedzialam ze od Ciebie zgapie w tym roku!  :-D ja od jakiegos czasu pieke pierniczki jako ozdoby na choinke  ;-) znajde fotke to wkleje
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Lis 2007, 22:40:56 »
a moje stoły nikomu się nie podobają buuu :cry:  :cry:  i kamyczki mnie bolą :cry:  :cry:  i jeszcze ten listopad :cry:  :cry:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Lis 2007, 23:38:06 »
Ja będę miała 2 choinki w tym roku:) jedną tu, w toruniu taką małą żeby ją potem zasadzić (a niech ma chłop chociaż drzewo, jak syna i domu nieprędko się doczeka;) tą chcę ubrać sielsko-anielsko w słomkowe ozdóbki, ciasteczka, pierniczki, orzechy i do tego białe światełka. I drugą - gigant;) w domu rodzinnym, ale tu już przepych na całego. To probka zeszłoroczna, zdjecie kiepsciuchne ale tylko takie mam na tym kompie:(

mayagaramond

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Lis 2007, 23:38:28 »
Cytat: "gioseppe"
kupcie rafie, cynamon, anyż, cytrynki i gotowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam inna propozycje - idziecie do sklepu kupcie bombki, swieczki i inne aniolki :mrgreen:  :mrgreen:

gios - Basteltante :-P  :->  :->  :->  :->
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Lis 2007, 23:41:06 »
Cytat: "goga"
moje stoły nikomu się nie podobają buuu :cry: :cry: i kamyczki mnie bolą :cry: :cry: i jeszcze ten listopad :cry: :cry:
mi sie podoba ten zastawiony na złoto:)

[ Dodano: 13-11-2007, 23:42 ]
O a te bombki wypatrzyłam sobie w ikei:) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Lis 2007, 23:41:06 »

magdalinska

« Odpowiedź #30 dnia: 14 Lis 2007, 08:10:54 »
gioseppe,   :shock:  super!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #31 dnia: 14 Lis 2007, 09:59:57 »
gioseppe, super te ozdoby!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja w tym roku poszlam na latwizne i kupilam gotowce  :mrgreen:

zuzia

« Odpowiedź #32 dnia: 14 Lis 2007, 10:26:57 »
gioseppe,
a może zajmiesz się sprzedażą? Byłabym pierwszą kupującą!!!!

Kata

« Odpowiedź #33 dnia: 14 Lis 2007, 10:46:31 »
gioseppe a co to jest nanu-nana i gdzie to znajdę? gdzieś w Krakowie to jest, czy też to sklep internetowy?
Pozdrawiam

Kata

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Lis 2007, 10:50:30 »
dzieki babki
sprzedazy nie moge prowadzic bo mam rzadko dostep do pieca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cytat: "Kata"
gioseppe a co to jest nanu-nana i gdzie to znajdę? gdzieś w Krakowie to jest, czy też to sklep internetowy?

nanu nana jest w galerii krakowskiej na -1

Cytat: "mayagaramond"

mam inna propozycje - idziecie do sklepu kupcie bombki, swieczki i inne aniolki :mrgreen:  :mrgreen:

gios - Basteltante :-P  :->  :->  :->  :->

małpo!
Ty nawet nie iwesz jaka radocha przy robieniu tych głupot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

Kata

« Odpowiedź #35 dnia: 14 Lis 2007, 10:53:23 »
gioseppe dzięki za odpowiedź - masz ode mnie piwo  :-D

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Lis 2007, 10:58:44 »
:mrgreen:  
powodzenia w tworzeniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

julka

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Lis 2007, 11:02:15 »
nanu nana jest w galerii krakowskiej na -1

A poza Krakowem tego nie ma? Szukałam w necie, ale jakaś lipa mi wyszła...

Ozdoby - 1 klasa  :-D

sonja

« Odpowiedź #38 dnia: 14 Lis 2007, 11:04:59 »
gioseppe,  a ja mam głupie pytanie. Takie laseczki cynamonu to skad:)? bo z proszku nie ulepie;) slicznosci! wczoraj jak zasypialam to planowalam co tez sobie ulepie:))

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Lis 2007, 11:05:38 »
julka,

kraków i wrocław

[ Dodano: 14-11-2007, 11:07 ]
sonja,  ja tez myslalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D mialam glowe w masie solnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaluje tylko, ze sobie ksiazeczek pt "swieta pl ple jak zrobic ple ple" moich ukochanych i zdartych na wior prawie z domku nie wzielam - chyba zadzwonie, zeby mi wyslali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Lis 2007, 11:05:38 »

tachogti

« Odpowiedź #40 dnia: 14 Lis 2007, 11:10:07 »
Moje zeszloroczne produkcje swiateczne:
i moja Babcia na na tle choinki
 :mrgreen:

zuzia

« Odpowiedź #41 dnia: 14 Lis 2007, 11:12:27 »
sprzedazy nie moge prowadzic bo mam rzadko dostep do pieca  

może jakiś mały wyjątek?  albo chociaż wszystko poza tym co z pieca?  :-D

sonja

« Odpowiedź #42 dnia: 14 Lis 2007, 11:13:30 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
zaluje tylko, ze sobie ksiazeczek pt "swieta pl ple jak zrobic ple ple" moich ukochanych i zdartych na wior prawie z domku nie wzielam - chyba zadzwonie, zeby mi wyslali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
takich nie znam:) ale jak byłam mała tzn początek lat 90 wczesna podstawowka, chorowałam na książkę 100 zabawek na choinka:) i niestety nie udało się jej kupić, takie czasy, a teraz to już jej nie wznawiają:) ja nadal sobie czekam na moje foremki stad: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak juz je dostane w swoje rece, to drżyjcie bogowie:)

[ Dodano: 14-11-2007, 11:14 ]
tachogti,  śliczna choinka i domek:) ale ten konik to ma chyba głowę przestrzeloną:)

tachogti

« Odpowiedź #43 dnia: 14 Lis 2007, 11:15:48 »
sonja, bo on pierwotnie mial byc do powieszenia na choince i zrobilam mu dziurke na sznureczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #44 dnia: 14 Lis 2007, 11:16:41 »
gioseppe, chylę czoła, piękne te ozdóbki :mrgreen:
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 14 Lis 2007, 11:18:03 »
sonja,  PIWO ZA PRZYPOMNIENIE!!!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wlasnie w tamtym roki mi sprzatneli sprzed nosa na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj juz zaraz bede sie bic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 14-11-2007, 11:19 ]
teraz to nie wiem czy dobrze zrobilam podajac tu linka :mrgreen:   :mrgreen:

sonja

« Odpowiedź #46 dnia: 14 Lis 2007, 11:20:37 »
zwierzatko_mojej_mamy,  powodzenia!! trzymam kciuki:) to ja za rok, zeby Ci w parade nie wchodzic, albo po antykwariatach polaze:) moje standard z dziecinstwa to jeszcze "kuchnia pelna cudow", ktora gdzies posialam:)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Lis 2007, 11:23:18 »
sonja,  bierz sie za licytacje;) znalazlam jeszcze jedna z krakowa, to ja biore sie za tamta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #48 dnia: 14 Lis 2007, 11:24:56 »
aaa dobra:) ale to forum zatonie w mojej tworczosci!

I piwo za to allegro:))

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Lis 2007, 11:28:11 »
zwierzatko_mojej_mamy a to sa same foremki?

[ Dodano: 14-11-2007, 11:28 ]
sonja,  ja tez myslalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D mialam glowe w masie solnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaluje tylko, ze sobie ksiazeczek pt "swieta pl ple jak zrobic ple ple" moich ukochanych i zdartych na wior prawie z domku nie wzielam - chyba zadzwonie, zeby mi wyslali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[/quote]
a coż to za ksiazka?  :-|

tachogti widzisz jaki masz talent!!!!
zuzia, odbierz PW