Autor Wątek: ozdoby choinkowe :) - 2007  (Przeczytany 21210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
ozdoby choinkowe :) - 2007
« dnia: 13 Lis 2007, 20:39:18 »
tak sobie pomyślałam, że skoro zrobiłam już ozdoby to założę taki wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Święta coraz bliżej więc z tygodnia na tydzień zacznie przybywać oszołomów takich jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

palce mam całe w sprejach, w domu smierdzi lakierem, troche niedorobione te ozdoby przy sztucznym swietle ale polecam w ramach odstresowania się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
głowa przestala mnie bolec
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2008, 12:03:07 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

ozdoby choinkowe :)
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lis 2007, 20:45:48 »
Gioseppe! ty sie marnujesz dziewczyno... zajmij sie tym profesjonalnie i spokojnie mozesz je sprzedawac! Bardzo ladnie wyszlo!

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lis 2007, 20:46:35 »
Ale jesteś zdolna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

nionczka

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lis 2007, 20:50:29 »
Slicznie!
Ja z ozdb swiatecnzyhc zrobilam tylko filcowego balwanka:

goga

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis 2007, 20:50:32 »
Super - szczególnie te laski cynamonowe!! Dziewczyny - pochwalmy się tutaj NASZYMI dokonaniami świątecznymi - ozdobami, dekoracją stołów z poprzednich lat lub na te święta- to może być inspiracja dla innych. Ja zaraz wyszukam moje stoły świąteczne i zaraz wrzucę foty.    gioseppe,  a nie chciałabyś posprzedawać tych cynamonków trochę?? Ja takich usilnie szukałam w zeszłym roku...
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis 2007, 20:50:32 »

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lis 2007, 20:53:03 »
Kobietki, to banalnie proste!
tylko trzeba sie troche potaplać w sprejach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kupcie rafie, cynamon, anyż, cytrynki i gotowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a te pierdoły są z ciasta solnego, wypiekałam w weekend w piecu pizzowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziękuje za komplementy

[ Dodano: 13-11-2007, 20:57 ]
Cytat: "goga"
Super - szczególnie te laski cynamonowe!! Dziewczyny - pochwalmy się tutaj NASZYMI dokonaniami świątecznymi - ozdobami, dekoracją stołów z poprzednich lat lub na te święta- to może być inspiracja dla innych. Ja zaraz wyszukam moje stoły świąteczne i zaraz wrzucę foty.    

po to jest wlasnie ten wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie ograniczam go do swoich ozdób  więc śmiało dziewczyny!

Cytat: goga

gioseppe,  a nie chciałabyś posprzedawać tych cynamonków trochę?? Ja takich usilnie szukałam w zeszłym roku...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbym podliczyła robote i materiały to by Cie za duzo wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
DO ROBOTY KOCHANIUTKA!

goga

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lis 2007, 21:00:42 »
gioseppe dawaj duże zbliżenie tego cynamonu :!:  narobiłaś mi ochoty na prace świąteczne :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  a tu moje świąteczne stoły z ubiegłych lat - dziewczyny - dawać świąteczne foty :!:  :!:  :!:

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lis 2007, 21:01:25 »
to zeby nie było monotonnie/ozdóbkowo....
w zeszłym roku nie mielismy choinki wiec stała taka na meblach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 13-11-2007, 21:04 ]
Cytat: "goga"
gioseppe dawaj duże zbliżenie tego cynamonu :!:  narobiłaś mi ochoty na prace świąteczne :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

:0 prosze bardzo
po prostu weź 3 laski cynamonu, okręć rafią, na górze przyczep anyż i zrób sznurki do wieszania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lis 2007, 21:05:47 »
Super - dzięki gioseppe,

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lis 2007, 21:13:59 »
gioseppe, bardzooo Ładne, minęłaś sie z powołaniem kobieto:) na prawde gratuluje cierpliwosci , zdolnosci i samozaparcia:))

My generalnie planujemy tak: jak co roku-bombka na kolejny Rok, a poza tym w tym roku choinka w stylu "natura", czyli nie bombki , ale cos w tym stylu: Aniołki, szyszki, krążki pomarańczy i laski cynamonowe, kokardki i jabłuszka:) a no i pierniczki:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lis 2007, 21:22:35 »
dzieki, ja do pierniczkow tez sie przymierzam ale to blizej mikolaja...
bo ja juz dluzej nie wytrzymam  z choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2008, 13:06:59 wysłana przez gioseppe »

salsa

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lis 2007, 21:25:04 »
Cytat: "gioseppe"
bo ja juz dluzej nie wytrzymam z choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doskonale Cie rozumiem:) tyle ze my w tym roku chcemy doniczkowa bo bedziemy ja wysadzac do gruntu i kurde  nie powinna stac za długo w domu, bo potem juz musi stac do wiosny- choc z drugiej strony- TO JEST MYSL< święta do wiosny:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lis 2007, 21:26:58 »
a wlasnie, patrzylam dzisiaj na łańcuchy i girlandy z koralików ale nie było nic ciekawego...
czy ktos widzial te ozdoby w ikei?
bo nie wiem czy warto jechac, a musze autobusem.....

w tesco są takie ale jakos niefachowo wygladaja, tzn chyba szybko sie zedrą..
a wogole to może ktoras z Was wybiera sie na giełdę kwiatową w KRAKOWIE?

jeśli tak to miałabym sprawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2008, 13:07:34 wysłana przez gioseppe »

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lis 2007, 21:29:09 »

te koraliki to dostaniesz w każdym sklepie,
to bardzo popularna ozdoba
nic szczególnego

do takich naturalnych ozdób jak cynamonki, rafia, pomarańczki średnio mi to pasuje
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lis 2007, 21:30:47 »
Cytat: "Kasia"

te koraliki to dostaniesz w każdym sklepie,
to bardzo popularna ozdoba
nic szczególnego
do takich naturalnych ozdób jak cynamonki, rafia, pomarańczki średnio mi to pasuje

a mi pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te ozdoby to tylko część choinkowych pierdół, a koraliki rewelacyjnie pasują do naszych baniek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lis 2007, 21:30:47 »

dagmar

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lis 2007, 21:34:52 »
Gioseppe, jestes moja idolka! Super sa te ozdoby i narobilas mi ochoty na Swieta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj!

salsa

« Odpowiedź #16 dnia: 13 Lis 2007, 21:46:07 »
gioseppe, ale to jest wszedzie, dosłownie widze to z kazdym sklepie z gadzetami, nawet w empiku w KAziku:)

calla

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Lis 2007, 21:56:16 »
Te ozdoby sa rzeczywiscie sympatyczne. Gratuluje samozaparcia:)
Za 2-3 tygodnie zabieram sie za robienie Plätzchen (ciasteczek swiatecznych), wiec tez sie pochwale:)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lis 2007, 22:01:58 »
calla, koniecznie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc ciezko bedzie przebić gioseppe,

zuzia

« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lis 2007, 22:04:59 »

ja widzialam. W ikei w Jankach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale w wielu sklepach są.

foszek

« Odpowiedź #20 dnia: 13 Lis 2007, 22:09:45 »
calla, a podzielisz sie przepisami ??
moje wziely w leb przy przeprowadzce  :-|  :-(

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Lis 2007, 22:10:28 »
babki, ja wiem, ze te koraliki sa w co drugim sklepie ale te z ikei (szczegolnie te ze zdjecia nr1 pasuja mi kolorystycznie, w innych sklepach sa tylko srebrne, zlote, czerwone i granatowe :0 tez by byly ale te mi sie wybitnie podobaja, musze je wymacać  :-D

zuzia, a dotykałaś je? nie trącą tandetą? nie mają odrapanych kolorów od nowości? bo to sie czesto zdarza w innych sklepach...

\
calla, jak mi samozaparcia wystarczy to zrobię jeszcze kilka kolorowych pierniczków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przepisu jeszcze nie wydarłam od babci ale wydre! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #22 dnia: 13 Lis 2007, 22:11:38 »
gioseppe, sliczne :mrgreen: a zrobisz tez dla mnie???? :mrgreen:  :mrgreen:

[ Dodano: 13-11-2007, 22:13 ]
gioseppe, i gdzie w koncu te laski cynamonowe s bo widze ze duzo ich potrzebowalas, a w spozywczakach to drogie sa..Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Lis 2007, 22:17:28 »
zuzia, a dotykałaś je? nie trącą tandetą? nie mają odrapanych kolorów od nowości? bo to sie czesto zdarza w innych sklepach...

wiesz... troszę tandetne to jest. I można znaleść nieodrapany egemplarz - po prostu wziąć jakiś "ze środka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo te obmacywane to wiadomo...

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Lis 2007, 22:22:43 »
cholercia, no tego sie wlanie obawiam po tych koralikach, no nic, moze w weekend uda mi sie tam dotrzec to wymacam wszystkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 13-11-2007, 22:23 ]
Cytat: "abkasia"

gioseppe, i gdzie w koncu te laski cynamonowe s bo widze ze duzo ich potrzebowalas, a w spozywczakach to drogie sa..Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupiłam taką paczuskę - mix anyz, cynamon, cytrynki - w nanu-nana, wcale nie az tak duzo. jedna paczuszka wystarczyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj