Wyprzedaze lato 2013

Zaczęty przez siog, 19 Cze 2013, 14:13:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

siog, nie doradzę, bo kompletnie nie mój styl...

A u mnie powolutku finał uzupełniania szafy - dwa dni temu wizyta w moim ulubionym AE Woman, bilans: dwie pary rurek (turkusowe i szare dżinsopodobne), leciutka bufiasta bluzeczka - rachunek 37 zł ;) Takie zakupy to lubię :D
W Mohito dorwałam sweterek z baskinką i ozdobnym paskiem za 25 zł (będzie na jesień), w Vero Moda intensywnie łososiowe spodnie - dodając do tego zdobycze znad morza (bluzeczka z baskinką i lekka tunika z House) i jestem ciuchowo gotowa na najbliższe miesiące:D Brakuje mi jeszcze tylko jakichś elegantszych spodni "jesiennych", cudne widziałam w Mohito, ale że to nowa kolekcja - muszę poczekać, aż przecenią :P
I chyba przejdę się do CCC popatrzeć za jakimiś czółenkami jesiennymi "na bieganie", skoro wyprzedaż uskuteczniają...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Imagine there is no hate

ddu

siog, myślę, że czarne
ten plastik najbardziej w zestawieniu z czarnym mi pasuje

inkageo

#203
Wróbelku coś takiego na zalando zauważyłam:
http://www.zalando.pl/taupage-sandaly-turkusowy-ta911b01w-505.html?size=37

Dodany tekst: 26 Lip 2013, 21:05:14

Ajjjj rozmiarów nie ma..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inka, no wlasnie czegos w tym stylu szukam, fajne :)

nic, jade do Lublina w czwartek, pewnie tam cos znajde :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no, to zanabyłam :D

kiecke i płaszczyk :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 płaszczyk jest sexy ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond pod spodem mam tylko bielizne lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

skoro juz dwie osoby ocenily jedynie plaszczyk, to chyba moge napisac, ze kiecka mi sie nie podoba ;) plaszczyk mi sie podoba ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

wszyscy taktownie kiecke pomijają milczeniem lol lol

zdjecie nie oddaje jej uroku ;) i jest idealnie skrojona, co przy moim biuscie nie jest bez znaczenia ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A to mi się wszystko podoba :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

wrobelek0403 kiecka niestety w moim przypadku przypomina wzorem serwetki, ktore kiedys mialam... lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

inkageo  :beer:


doda, na pewno tez mnie zrozumie :D do pracy trzeba w czyms chodzic :D


maya, wiadomo, ze bluzka z second handu, ta za 124 Euro fajniejsza :D ale ja mam eklektyczny gust odziezowy, wiele rzeczy w róznych stylach mi sie podoba ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403, fajne zakupy :) podoba mi się i kiecka i płaszczyk :)

wrobelek0403

#215
ishka82  :beer:

Dodany tekst: 05 Sie 2013, 21:29:39

a płaszczyk to był hit :D 70 zł w TS :D jeszcze nie wiem, do czego go bede nosic, ale tak mi sie spodobał ze wziełam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


iksa_nl


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 05 Sie 2013, 21:45:24wszyscy taktownie kiecke pomijają milczeniem LOL

bo mnie nie było lol

płaszczyk very sexy, uwielbiam takie! :)

kiecka starobabowa, dodaje ci 20 lat i robi z cycków mega pancerz


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: golinda w 07 Sie 2013, 17:59:34kiecka starobabowa, dodaje ci 20 lat i robi z cycków mega pancerz

trudno, i tak ją bede nosic :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login