Autor Wątek: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)  (Przeczytany 32116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odp: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Mar 2009, 11:42:44 »
Audiobook z GW. Czyta Joanna Szczepkowska.
Dziękuję za odciążanie. Musimy się jakoś rozsądnie podzielić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #76 dnia: 10 Mar 2009, 15:06:13 »
Hmm, jeśli piszecie, ze te ćwiczenia takie skuteczne i trwają tylko 15 minut seria, to może i ja się skuszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo mój wygląd coraz mniej mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za pasem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Któraś dobra dusza nagra i wyśle? Oczywiście pokrywam koszty i leję piwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I jakby co będę przekazywać dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #77 dnia: 10 Mar 2009, 15:07:01 »
ishka82 i tak ja bedę najgrubsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #78 dnia: 10 Mar 2009, 15:23:49 »
Audiobook z GW. Czyta Joanna Szczepkowska.
Dziękuję za odciążanie. Musimy się jakoś rozsądnie podzielić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oooooo
jo
to czy mogę to chcieć???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w zamian wyprodukuję i wyślę Tamilee  dla chętnych .... tylko poproszę namiary na pw

jo_miekka

« Odpowiedź #79 dnia: 10 Mar 2009, 15:25:31 »
Rianneczko, oczywiście, ze możesz chcieć. Nagram i wyślę.
Za kukułówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z Tamilee się podzielmy.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 10 Mar 2009, 15:25:31 »

riannka

« Odpowiedź #80 dnia: 10 Mar 2009, 15:29:15 »
Rianneczko, oczywiście, ze możesz chcieć. Nagram i wyślę.
Za kukułówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z Tamilee się podzielmy.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #81 dnia: 10 Mar 2009, 15:37:42 »
ishka82 i tak ja bedę najgrubsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tobie wolno, boś z lokatorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A u mnie, jak tak dalej pójdzie, to Wiedźmy nie uwierzą, że jeszcze nie zaciążyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo, riannka, to mogę którejś PW z namiarami napisać? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #82 dnia: 10 Mar 2009, 15:45:42 »
wal

magdalinska

« Odpowiedź #83 dnia: 10 Mar 2009, 15:46:22 »
Rianeczko, to co, moge prosic o zestaw?   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  powiedz ile i jutro przelewam, tylko konto podaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #84 dnia: 10 Mar 2009, 20:05:08 »
ej skompresowany plik z całością ma 357 bajtów
może mailem?

justynaaaa2

« Odpowiedź #85 dnia: 10 Mar 2009, 20:16:18 »
jo_miekka skoro przejdzie mailem to weź mi wrzuć, bo jestem bardzo ciekawa co to jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przyznam szczerze, że dopiero niedawno o tym usłyszałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

jo_miekka

« Odpowiedź #86 dnia: 10 Mar 2009, 20:19:58 »
justynaaaa2 ja tez niedawno
daj maila, spróbujemy czy ładnie przechodzi

Dodany tekst: 10 Mar 2009, 20:21:12
wysłałam na ten z profilu, sprawdź

justynaaaa2

« Odpowiedź #87 dnia: 10 Mar 2009, 20:22:43 »
jeszcze nie ma, pewnie idzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobra weszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale coś nie mogę tego zapisać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2009, 20:26:36 wysłana przez justynaaaa2 »

jo_miekka

« Odpowiedź #88 dnia: 10 Mar 2009, 20:26:57 »
no wiesz, przez dwie Ameryki, Azję i Afrykę
to chwile pójdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 10 Mar 2009, 20:30:56
hmmm... u mnei się otwiera wprost w winampie...
to będzie problem, bo mam tylko jedną czystą płytę
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2009, 20:30:56 wysłana przez jo_miekka »

justynaaaa2

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Mar 2009, 20:36:11 »
jo_miekka dobra juz wiem o co chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie mam winampa, muszę ściągnąć i wtedy pewnie pójdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 10 Mar 2009, 20:36:11 »

jo_miekka

« Odpowiedź #90 dnia: 10 Mar 2009, 20:37:39 »
aaaa
no to cool

to komu mailem?
Ishka, wysyłam!

Dodany tekst: 10 Mar 2009, 20:39:36
Twinnie tez wysłałam mailem
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2009, 20:39:36 wysłana przez jo_miekka »

ishka82

« Odpowiedź #91 dnia: 10 Mar 2009, 20:40:16 »
To dajcie znać, czy przechodzi, bo tak rzeczywiście byłoby dużo łatwiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #92 dnia: 10 Mar 2009, 20:43:05 »
no dobra, wysłałam tym, co prosiły i maja e-maile na wierzchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a teraz muszę sama poćwiczyć, żeby nie było...

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 10 Mar 2009, 20:43:09 »
to ja tez poprosze Tamilee - tylko jak ???
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #94 dnia: 10 Mar 2009, 20:45:18 »
moge mailem albo jak sie spotkamy, o ile się dorobię czystych płyt

justynaaaa2

« Odpowiedź #95 dnia: 10 Mar 2009, 20:46:27 »
nie da się tego w ten sposób otworzyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo jest to plik, który prowadzi do jeszcze jakiegoś innego (głównego) pliku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak mi M. tłumaczy, bo próbował to otworzyć
musisz we właściwościach tego głównego pliku zobaczyć dokąd on prowadzi i zgrać tamtem plik
cokolwiek to znaczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może niech zwierzak na to spojrzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #96 dnia: 10 Mar 2009, 20:47:21 »
moge mailem albo jak sie spotkamy, o ile się dorobię czystych płyt

ja moge sobie od Ciebie zgrać na dysk przenośny, tylko to wymagałoby osobistego spotkania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ew. mogę przy okazji dac płytki na wymianę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myslisz, ze mailem to pojdzie?

jo_miekka

« Odpowiedź #97 dnia: 10 Mar 2009, 20:57:07 »
o raju, no to odpuszczam sobie wysyłanie mailem
jutro zakupie może płyty dvd w większej ilości, bo i tak mi się przydadzą i będę wysyłać analogową staroświecka poczta, sorry za zamęt

justynaaaa2

« Odpowiedź #98 dnia: 10 Mar 2009, 21:02:45 »
jo_miekka może prześlij to do zwierzaka niech ona na to spojrzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja za wiedzę komputerową swojego M. nie odpowiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj być może jakoś się da Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #99 dnia: 10 Mar 2009, 22:07:55 »
Ja dostałam skrót na pulpit do jo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj