Autor Wątek: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)  (Przeczytany 31432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lis 2007, 13:38:15 »
julka, mnie to strasznie bolem te cwiczenia zaskakuja... a teraz przydalo by sie troche pocwiczyc, bo za miesiac musze w kostiumie sie pokazac :mrgreen:

julka

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lis 2007, 13:41:24 »
Cytat: "abkasia"
julka, mnie to strasznie bolem te cwiczenia zaskakuja... a teraz przydalo by sie troche pocwiczyc, bo za miesiac musze w kostiumie sie pokazac  

o kurczę, ale niektórzy mają fajnie. Mauritius, tak?  ;-)

kar0la80

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lis 2007, 17:47:48 »
Tez uwazam ze te filmiki sa rewelacyjne, cwicze co drugi dzien i tez razem posladki i brzuch, mam wszystkie 4 z mułka :mrgreen:  i chodze tez dwa razy w tyg na aerobik, no i niestety, po 15 min tamilee nie moge chodzic a po godzinie aerobiku to nawet ledwo zadyszke mam :-/  chodze tylko po to zeby sie rozruszac, bo miesnie to czuje tylko po filmikach :mrgreen:

abkasia

« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lis 2007, 22:08:43 »
a moj maz to peka ze smiechu jak cwicze tylek...i tylko mnie rozsmiesza.. :mrgreen:

kar0la80

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lis 2007, 09:31:34 »
a ja mojego zmusilam do cwiczen i biedny zaczal ale nie umial wykonac pierwszego cwiczenia z przysiadami :mrgreen: jak na niego spojrzalam to myslalam ze padne :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: on woli tradycyjne przysiady, bo przy tych nie mogl wyprostowac plecow, a jak juz to w koncu zrobil to stwierdzil ze to takie nie wygodne ze on nie wie jak i gdzie to ma pomoc:) i poszedl sobie :mrgreen:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lis 2007, 09:31:34 »

mika

« Odpowiedź #30 dnia: 16 Lis 2007, 10:41:01 »
bo mężczyznom jest trudniej wykonać składy (to są te przysiady o których piszecie) bo oni mają inaczej niż kobiety skonstruowane miednice ... mój się zawsze ciekawie przygląda przy ćwiczeniach pośladków, a brzuch, ramiona i całe ciało ćwiczy ze mną
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 16 Lis 2007, 10:54:04 »
mika9983,  ponoc i srodek ciezkosci wisi tam gdzies w tylku inaczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze tez dlatego? - jest jakie stakie cwiczenie przy scianie, ze baba zrobi a chlop nie z przyciskaniem posladkow do sciany, tylko nie wem co trzeba zrobic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mika

« Odpowiedź #32 dnia: 16 Lis 2007, 10:58:06 »
zwierzatko_mojej_mamy, facet nie zrobi takiego ćwiczenia: stanąć w rozkroku na szerokość ramion, stopy równolegle do siebie, robić przysiad (skład) zachwując kąt 90 stopni w kolanach - jednym słowem siadać jak na krzesełko tylko że w powietrzu, a powracając do góry spinać pośladki - dla mojego męża niewykonalne a nie raz już próbował  :mrgreen:

abkasia

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Lis 2007, 18:55:33 »
Cytat: "kar0la80"
a ja mojego zmusilam do cwiczen i biedny zaczal ale nie umial wykonac pierwszego cwiczenia z przysiadami :mrgreen: jak na niego spojrzalam to myslalam ze padne :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: on woli tradycyjne przysiady
moj tak samo!!! :mrgreen:

tiliam

« Odpowiedź #34 dnia: 16 Lis 2007, 20:12:44 »
a ja wlasnie wrocilam z gymnasionu - ledwo dycham normalnie
ale jestem z siebie dumna - teraz bez wyrzeczen moge zjesc paczke chipsow nie?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przeciez spalilam juz na zapas:) :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

ps. wkurza mnie jedna laska ktora sie popisuje ze umie tak szybko skakac na tym glupim stepie :evil:
tez tak macie?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :mrgreen:

abkasia

« Odpowiedź #35 dnia: 16 Lis 2007, 22:38:55 »
Cytat: "tiliam"
ps. wkurza mnie jedna laska ktora sie popisuje ze umie tak szybko skakac na tym glupim stepie :evil:
tez tak macie?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :mrgreen:
podstaw jej noge w przebieralni :mrgreen:  ;-)

mayagaramond

« Odpowiedź #36 dnia: 16 Lis 2007, 23:06:40 »
Cytat: "abkasia"
tiliam napisał/a:   
podstaw jej noge w przebieralni :mrgreen:

Baradzo dobry pomysl. A jako sobie wybije zeby to podaje jej wizytowke abkasi! :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

« Odpowiedź #37 dnia: 18 Sty 2008, 17:14:34 »
Dziewczyny ja byłabym zainteresowana Tamilee na ramiona, ale mam pytanie - jakiego typu to są ćwiczenia? Więcej wymachów z hantelkami czy jakieś pompki itp.?? Pytam bo rozczarowąłam się pośladkami - mam problemy z kolanami a tam wszystko na stojąco - spodziewałam się bardziej ćwiczeń w parterze z wymachami nóżką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A serię na brzuch ćwiczymy razem z K. Tyle, że ostatnio wraca zmęczony z pracy a mi samej cięzko się zmobilizować :evil:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #38 dnia: 18 Sty 2008, 17:53:47 »
Pomozcie dobrzy ludzie. W DE nie ma Tamilee Webb (sa ksiazki :roll: ). Moze ktoras z Was moglaby mi zrobic kopie i przeslac? Pieniadze za przesylke itp. moge wyslac przez kolezanke przekazem.

Aha, chodzi mi o cwiczenia na brzuch.

mika

« Odpowiedź #39 dnia: 18 Sty 2008, 18:41:02 »
mayagaramond, na płycie?? dawaj adres na priv i już Ci nagrywam :mrgreen:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 18 Sty 2008, 18:41:02 »

mobka

« Odpowiedź #40 dnia: 18 Sty 2008, 18:48:19 »
Mika a może znasz odpowiedź na moje powyższe pytanie?

mika

« Odpowiedź #41 dnia: 18 Sty 2008, 18:52:22 »
Cytat: "mobka"
Pytam bo rozczarowąłam się pośladkami - mam problemy z kolanami a tam wszystko na stojąco - spodziewałam się bardziej ćwiczeń w parterze z wymachami nóżką

dużo ćwiczeń w poziomie na pośladki jest w "ja chce mieć takie ciało", a w zestawie z ramionami jest całe mnóstwo ćwiczen, prawie wszystkie z hantlami ale ćwiczenia z hantalmi można robić i bez nich , na początku nawet zaleca się bez nich a jedynie z mocno zacisniętymi piąstkami :mrgreen:

[ Dodano: 18-01-2008, 18:56 ]
jeszcze raz sprawdziłam w Ja chcę mieć takie ciało śą ćwiczenia w poziomie ale raczej nie na nogi, tzn jest na nogi i pośladki jedno, reszta na brzuch lub na nogi w ogóle... ale przy wykonywaniu tych ćwiczeń bolą Cię kolana??

mobka

« Odpowiedź #42 dnia: 18 Sty 2008, 18:56:10 »
Dzięki, chyba się skuszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #43 dnia: 18 Sty 2008, 18:57:19 »
mayagaramond, na pewno chcesz tylko brzuch??

mobka

« Odpowiedź #44 dnia: 18 Sty 2008, 18:58:37 »
Tak bolą, szczególnie przy przysiadach a jeszcze bardziej przy tych takich gdzie się nogę do przodu czy do tyłu wyrzuca, że tak to nazwę. Ja nie bardzo mogę robić rzeczy, które wymagają nadłego zginania, prostowania kolan. Np. nagły bieg do autobusu nie jest przyjemny. Ale już np. rolki nie są złe, choć po dłuższej jeździe też kolana czuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #45 dnia: 18 Sty 2008, 19:04:38 »
Cytat: "mika9983"
mayagaramond, na pewno chcesz tylko brzuch??

A jak masz inne, to moze rzuc hurtem, Jesli to nie za duzo zachodu.

Bardzo Ci thank you.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magda_ok

Odp: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Lip 2008, 15:17:17 »
Maya, doszly do Ciebie plytki od Miki? Bo ja bym sie usmiechnela, zebys mi skopiowala i wystawila rachunek...

mayagaramond

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Lip 2008, 16:25:41 »
Maya, doszly do Ciebie plytki od Miki? Bo ja bym sie usmiechnela, zebys mi skopiowala i wystawila rachunek...

doszyl doszly, ale ja nie umiem kopiowac filmow, poza tym chyba trzeba miec dvd-brenner a ja nie mam, wiec musialabym ci wyslac moje, a ty bys sobie sama skopiowala.

magda_ok

« Odpowiedź #48 dnia: 14 Lip 2008, 18:27:48 »
Buuu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to za duzo zachodu... POczekam az dotrzesz do monachium, a wtedy Ciebie napadne z laptom i sobie skopiuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #49 dnia: 14 Lip 2008, 18:30:58 »

magda_ok Ty wiesz że ja mam u Ciebie dług wdzięczności, więc dawaj adres na priva a jutro wysyłam Ci płytki  brawo

a potem jeszcze się do Ciebie uśmiechnę jak się bardziej sprecyzują moje plany wnętrzarsko-aranżatorskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj