Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)

Zaczęty przez misiaczek187, 13 Lis 2007, 18:48:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska


mika

sonja przy ćwiczeniach na brzuch głowa jest zawsze ZAWSZE uniesiona, niemniej jednak powinna być w takij pozycji aby odciążyć odcinek szyjny (czy jak on sie tam zwie) kręgosłupa, czyli musi być linia prosta tego odcinka, jest to trudne do wykonania ale da się wyćwiczyć
jesli ktoś zaczyna dobrze robić ćwiczenia na brzuch to następnego dnia dobrym objawem powinien być: ból szyi  :rotfl: nie żartuje! to jest dowód na to że się mięsnie przyzwyczajają do prawidłowej pozycji głowy przy ćwiczeniach brzucha

sonja


magdarynka

#178
Cytat: mika w 04 Kwi 2009, 14:02:27
sonja przy ćwiczeniach na brzuch głowa jest zawsze ZAWSZE uniesiona, niemniej jednak powinna być w takij pozycji aby odciążyć odcinek szyjny (czy jak on sie tam zwie) kręgosłupa, czyli musi być linia prosta tego odcinka, jest to trudne do wykonania ale da się wyćwiczyć
jesli ktoś zaczyna dobrze robić ćwiczenia na brzuch to następnego dnia dobrym objawem powinien być: ból szyi  :rotfl: nie żartuje! to jest dowód na to że się mięsnie przyzwyczajają do prawidłowej pozycji głowy przy ćwiczeniach brzucha
To super ! Bolala mnie szyja ale ja myslalam ze wlasnie zle wykonywalam te cwiczenia :mocking: Co do ud to tragedia. Kolega z pracy wolal na mnie Herflig   :zly: Sonja mialas problemy z siadaniem  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Mnie też po brzuszkach oprócz brzucha szyja pobolewuje ;) A po tych udach, to kurcze drugi dzień chodzę jak robot ;) Dzisiaj nie ćwiczyłam, bo nie było czasu, ale jutro znów robię, tylko jeszcze nie wiem co ;) A tak w ogóle, to nie jestem w stanie zrobić całego programu (15min)  :blush: :blush: :blush:

sonja

#180
Cytat: magdarynka w 04 Kwi 2009, 16:58:44
To super ! Bolala mnie szyja ale ja myslalam ze wlasnie zle wykonywalam te cwiczenia :mocking: Co do ud to tragedia. Kolega z pracy wolal na mnie Herflig   :zly: Sonja mialas problemy z siadaniem  :rotfl:

Magadarynka tak to nazwijmy lol dziś dzień przerwy i jutro znów brzuch i ciało, a pojutrze brzuch i ramiona, bo tak sobie rozkładam :) po jednej serii każde

magdalinska

ja wlasnie wrocilam z basenu, mam nadz ze choc troche mi pomoglo...... tez chodze jak robot :D na mojej plycie nie ma ciała... ale za to mam dwa razy posladki, chce sie ktos wymienic? ;) ja jutro robie brzuch i moze ramiona.... chyba ze posladki dam rade ;)

abkasia

ja juz bym pocwiczyla.. tzn cwiczyc mi sie nie chce.. ;) ale chce wygladac conajmniej jak przed ciaza :D

calla

A mnie w ogole nie boli brzuch po cwiczeniach i szyja tez nie.
Jak cwicze, to czuje, ze miesnie pracuja i troche boli, ale potem juz nie.
Ale moze dlatego, ze jakis czas temu robilam 6 Weidera i wtedy mnie wszystko bolalo. A teraz miesnie sa juz troszke wycwiczone??

Na poczatku tez nie dalam rady zrobic calej serii 15 min. Ale za kazdym cwiczeniem bylo lepiej i robie coraz wiecej :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

ishka82

calla, to jak Ty zaprawiona w bojach po 6 Weidera nie dajesz rady, to nie dziwne, że ja nigdy nie ćwicząca regularnie brzucha nie daję ;) Nie mam się w takim razie co zniechęcać, tylko próbować dalej :)

calla

ishka82 tyle tylko, ze ja calej "6" nie zrobilam ;-)
Ale wytrwalosc na pewno poplaca :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

sonja

#186
Calla, ale widzisz różnice w figurze? Bo to co mnie najbardziej zniechęca do ćwiczeń to to, że efekty przychodzą późno :( ja bym chciała od razu, po jednych ćwiczeniach ;D

ishka82

Cytat: sonja w 05 Kwi 2009, 21:58:26
Calla, ale widzisz różnice w figurze? Bo to co mnie najbardziej zniechęca do ćwiczeń to to, że efekty przychodzą późno :( ja bym chciała od razu, po jednych ćwiczeniach ;D
O właśnie, a jak do tego jeszcze dochodzi niemożność wykonania całych zestawów i ból mięśni po, to niestety nie działa motywująco.

calla

No wlasnie zauwazylam malutkie efekty :-) Brzuszek jakby mniejszy i nad brzuszkiem troszke mniej tluszczyku ;-)
Takze powoli, powoli moje mile panie, cierpliwosci a efekty beda :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

jo_miekka

A ja nei mogę tych dupowo-udowych robić od Tamilee, bo mi kolanko nei pozwala.
Brzuch na poczatku naparzał jak cholera, szyja też.
Efekty po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń, tyle że od jakiegoś czasu znów sobie odpuściłam... :(

mayagaramond


Cwiczenie na brzuch trenuja miesnie, one nie spalaja tluszczu na brzuchu, bo organizm spala tam tluszcz gdzie chce. Czyli moze byc tak, ze masz swietne miesne brzucha i dalej tluszczyk. Bez cwiczen cardio sie nie obedzie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

na bank robie cos zle w tych cwiczeniach brzyszkowych. Nic mnie nie boli, ani szyja (chociaz staram sie trzymac ta piłeczke ;) ) ani tym bardziej miescie brzucha. W trakcie cwiczen mało mi sie te miesnie nie zapala, mam wrazenie ze tak sa gorace, czasami musze przerwac bo juz nie mam sily, a na drugi dzien zadnego bolu... to jest NIEMOŻLIWE, zebym miała tak wycwiczony brzuch, zeby mnie nic nie bolało  :headbang:  ale powiem wam, ze wczoraj juz zrobiłam wiecej niz poprzednim razem :D   ech....... dzisiaj sprobuje znowu ten brzuch......

sonja

Ja wczoraj zasnęłam z przy "Rozmowach kontrolowanych" i z ćwiczeń nici - miałam ćwiczyć brzuch i ramiona po filmie ;D za to dziś planuję zrobić po jednej serii na wszystko:)

magdarynka

Ja ramiona wczoraj robilam przy myciu okien ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

supersluby.pl

Cytat: sonja w 07 Kwi 2009, 11:03:05
Ja wczoraj zasnęłam z przy "Rozmowach kontrolowanych" i z ćwiczeń nici - miałam ćwiczyć brzuch i ramiona po filmie ;D za to dziś planuję zrobić po jednej serii na wszystko:)
Ja nigdy przed telewizorem nie ćwicze bo kończy się to podobnie jak w powyższym przypadku :P
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

magdalinska

kurde, dluga przerwe miałam... calkiem zapomniałam o tej babie...  :blush:  :blush:

calla

Cholera, cale moje cwiczenia poszly sie ... przez ten pobyt w PL.
Tyle zarlam, ze to co zgubilam wrocilo znowu :-(
Ehhhhh, i teraz musze zaczynac wszystko od poczatku no!
Na szczescie teraz przez 2 m-ce nie ruszamy sie nigdzie, wiec jest nadzieja ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

riannka, piwko wirtulane dla Cie  :beer: :beer: a na zlocie dostaniesz prawdziwe  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

supersluby.pl

www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

elve

Podciągam
Ktoś użyczy? Najlepiej w formacie MPEG
dla początkujących