Autor Wątek: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)  (Przeczytany 31431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odp: Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Mar 2009, 07:04:05 »
o kurde, ale mi wstyd!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to co? on mi skrót kompresował?!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #101 dnia: 11 Mar 2009, 08:27:19 »
To ja tez poprosze o Tamilee, mozna ? Nie wiem jeszcze jak sie odwdziecze ale cos wymysle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #102 dnia: 11 Mar 2009, 11:27:06 »
Ufff, ufff, a już myślałam, żem niepełnosprawna komputerowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kochana jo, chyba jednak z pocztą zwyczajną będziesz musiała się przeprosić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #103 dnia: 12 Mar 2009, 22:10:53 »
calla  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :coffee: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co tylko chcesz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Mar 2009, 17:08:25 »
dragonfly podziekujesz jak dojdzie przesylka i bedzie dzialac :-) Jutro ja sle.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Mar 2009, 17:08:25 »

dragonfly

« Odpowiedź #105 dnia: 19 Mar 2009, 21:25:57 »
calla jeszcze raz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #106 dnia: 20 Mar 2009, 13:07:03 »
jo_miekka, zakupiłaś płyty? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #107 dnia: 21 Mar 2009, 08:01:43 »
hehe, a żebyś wiedziała! właśnie wczoraj!

ishka82

« Odpowiedź #108 dnia: 21 Mar 2009, 18:17:59 »
hehe, a żebyś wiedziała! właśnie wczoraj!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #109 dnia: 23 Mar 2009, 13:50:37 »

nie doczekałam się Waszych adresów , więc się upominam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chyba że wszystkim jo już wysłała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #110 dnia: 23 Mar 2009, 15:31:07 »
ta jasne...
ja jestem jak młyny kościelne
a one mielą wolno... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #111 dnia: 23 Mar 2009, 17:02:09 »
riannka aty chcesz komus wysłac? to ja jestem chetna, bo nie wiem czy od Jo sie doczekamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak dostałabym, to nagram komus nastepnemu i wysle

riannka

« Odpowiedź #112 dnia: 23 Mar 2009, 19:33:29 »
riannka aty chcesz komus wysłac? to ja jestem chetna, bo nie wiem czy od Jo sie doczekamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak dostałabym, to nagram komus nastepnemu i wysle

poproszę adres na pw. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #113 dnia: 23 Mar 2009, 20:30:40 »
ja dostałam od Calli (dzieki dzieki dziekiiiii, duzo polałam) brzuch, dupsko i ramiona
to oznacza, ze brakuje mi jeszcze ciała - i o to ładnie proszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Mar 2009, 21:06:56 »
riannka, a ja mogę prosić? Bo jo jakoś wolno działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Mar 2009, 21:06:56 »

dragonfly

« Odpowiedź #115 dnia: 23 Mar 2009, 21:20:22 »
ja dostałam od Calli (dzieki dzieki dziekiiiii, duzo polałam) brzuch, dupsko i ramiona

to doslownie tak jak ja!!!!

salsa - bedziemy wygladac tak samo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #116 dnia: 23 Mar 2009, 21:27:43 »
to doslownie tak jak ja!!!!

salsa - bedziemy wygladac tak samo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmmmmm
nie wiem czy dobra czy zła wiadomośc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja na razie ogladam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zabrałas sie za cwiczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?

dragonfly

« Odpowiedź #117 dnia: 23 Mar 2009, 22:16:19 »

hmmmmm
nie wiem czy dobra czy zła wiadomośc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja na razie ogladam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zabrałas sie za cwiczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?
dla mnie czy dla Ciebie?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie ogladanie juz tego meczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

powaznie - brzuszki robilam juz, dzisiaj zakupilam hantelki i daje z ramionami od jutra 

salsa

« Odpowiedź #118 dnia: 23 Mar 2009, 22:35:41 »
dla mnie czy dla Ciebie?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie ogladanie juz tego meczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

powaznie - brzuszki robilam juz, dzisiaj zakupilam hantelki i daje z ramionami od jutra 

sama sobie odpowiedziałas - to zdecydowanie zła wiadomość dla Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 ja mam skakankę i sobie na niej fikam od dwóch dni ale Tamilkę na razie oglądam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj faktem jednak jest, ze ćwiczenia na brzuch tego typu robiłam jeszcze rok temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec się łudze, ze szybko się wstrzele jak juz zacznę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #119 dnia: 23 Mar 2009, 22:46:10 »
riannka, a ja mogę prosić? Bo jo jakoś wolno działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Mar 2009, 22:52:05 »
riannka  co jest w zestawie poza brzuchem, tyłkiem i ramionami???? masz resztę ?

justynaaaa2

« Odpowiedź #121 dnia: 23 Mar 2009, 22:53:32 »
ja też dostałam i..... na razie tylko obejrzałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie wiem czy moja psychika wytrzyma takie coś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #122 dnia: 23 Mar 2009, 22:59:57 »
Justa, ja to juz robiłam , z trenerką, na zywo - po jakimś czasie nie jest to takie ciężkie
ale: jak przestałam to brzuch zwiotczał mi w taki sposb jak nigdy! przezyłam szok - wiec to droga w jedną stronę niestety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #123 dnia: 23 Mar 2009, 23:11:06 »
riannka  co jest w zestawie poza brzuchem, tyłkiem i ramionami???? masz resztę ?

jest jeszcze całe ciało

szelma

• Gość
« Odpowiedź #124 dnia: 23 Mar 2009, 23:11:08 »
Hmm, czy ja też mogłabym się do którejś szczęśliwej posiadaczki płyt uśmiechnąć o nagranie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wysyłka może być do UK albo do Polski - jak wygodniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I koszty pokryję, oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.