Kaloszki

Zaczęty przez salsa, 14 Cze 2013, 00:57:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

mobka jeżdżę a czemu nie ;) w każdych butach jeżdżę, chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło zmieniać butów do jazdy

OlaFasola

Ja uwielbiam kalosze, mam zwykłe czarne z lidla. Na spacer w ciągu ostatnich tygodni zakładałam częściej niż każde inne buty.

mobka

A nie jest goraco w kaloszach? I nie obcieraja? Ostatnie mialam jako dziecko i nie widze chyba potrzeby posiadania, ale temat mnie zaciekawil ;)

OlaFasola

Nie jest, no ale ja noszę jak pada, albo dopiero co padało. I są bardzo wygodne.

justynaaaa2

mi też nie jest gorąco i wyjątkowo nigdy mnie nie obtarły, co większość butów czyni ;)

feeling.good

ja tez uwielbiam. Sporo nosiłam pod koniec zimy, a przez ostatnie tygodnie chyba własnie kalosze najczęściej miałam na nogach. No i spaceru z dziecmi po kałużach inaczej niż w kaloszach sobie nie wyobrażam.

salsa

ja nie wiem jakie inne buty zamiast kaloszy bo zadne z mojej szafy sie nie nadaja
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ja bym sobie kaloszki w kropki nabyla chetnie :D zwłaszcza wczesną wiosną, jak dygam 15 minut z auta do pracy przez nieodgarniete chodniki :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

olafasola - chyba kupie te z twojego linka, piekne !!
i dziekuje wam, za zainteresowanie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda


siog

#35
Cytat: golinda w 17 Cze 2013, 14:49:14
ulala, guma naturalna, czyli co? :D bo z gumy naturalnej się kaloszy zrobić nie da ;)

dlaczego sie nie da? no i skad taka informacja...

golinda

bo to nie jest guma

guma to:
"Guma naturalna, to gęsty wyciek z uszkodzonych miejsc pni i gałęzi niektórych drzew owocowych; zależnie od pochodzenia określana jako: guma wiśniowa, śliwowa, migdałowa itp.; wyschnięta guma naturalna jest podobna do gumy arab.; odpowiednio spreparowaną gumę naturalną stosuje się do wyrobu spoiw farb artyst., kredek pastelowych, kosmetyków"

można ewentualnie zrobić kalosze z kauczuku naturalnego

siog

z kauczuku otrzymuje sie kazdy rodzaj gumy! wiec zwal jak zwal nadal jest to guma.

wrobelek0403

boszzz, po ostatnich dwóch dniach powaznie rozwazam nabycie kaloszy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login