podkład

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2007, 15:29:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

może polecicie mi jakiś dobry podkład do cery suchej, zawsze mam z tym problem, za każdym razem kupuje inny w nadzieji na coś co mnie olśni.

mika

Revlon colorstay najlepszy jakikiedykolwiek miałam - są do różnej cery na pewno wybierzesz odpowiedni

rubin04

Ja mam La Roche Posay czy jak sie to tam pisze. Cena bolesna - ok 70 zł (chyba) ale jak raz zaczęłam używac to innego nie chcę..
Warto. No i jest wydajny. Kupuje sie w aptekach. No i wiesz, ze byle czym twarzy nie maltretujesz..
jest kilka rodzaji - w zalezności od cery.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

Cytat: "rubin04"Ja mam La Roche Posay czy jak sie to tam pisze. Cena bolesna - ok 70 zł (chyba) ale jak raz zaczęłam używac to innego nie chcę..
Warto. No i jest wydajny. Kupuje sie w aptekach. No i wiesz, ze byle czym twarzy nie maltretujesz..
jest kilka rodzaji - w zalezności od cery.


Rubin on się nazywa Unifiance czy jakoś tak,bo zastanawiam się czy owego nie kupić tak na codzień mam kilka naczynek pęknietych i nie wiem jak on kryje ??

Teraz mam jakiś Collistara za ok.100 zł wcześniej miałam Clinique i też mogę polecić,bezzapachowy i delikatny ale niekryjący zbytnio.

brawurka

pójdę jutro do drogerii może mają próbki tego Revlon colorstay, bo napisane jest, że do każdej cery, ale najlepiej dla tlustej i mieszanej, zwykle po takich mam łuszczacy się nos i brode, ale spróbuje. dzięki! no rubin cena Twojego niemała, ale jak już nic tańszego mnie nie zadowoli to i ten sprawdze!dzięki

[ Dodano: 12-11-2007, 15:40 ]
o właśnie mi też pękają naczynka!musze coś z tym zrobić koniecznie

mika

Cytat: "brawurka132"colorstay, bo napisane jest, że do każdej cery, ale najlepiej dla tlustej i mieszanej, zwykle po takich mam łuszczacy się nos i brode,

ale jest też colorstay do suchej i normalnej w aptekach super pharm na pewno mają, bo ja też tego używam

emcia

revlon colorstay polecam, cera gładziutka jak u dziecka i fajnie pachnie

rubin04

misiaczek187, no ten mój to  Unifiance.
kurcze, nie zastanawiałam się jak kryje naczynka.. no ja tak ogółnie jestem zadowolona bardzo - kryje bez efektu "maski"
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

ja mam cilniqa supebalanced_ dobry ale nie kryje mocno. mam tez revlon taki rozswietlajacy( jest milusi, ladnie rozswietla, ale nie kryje),
dla mnie sa ok a ja mam cere bardzo sucha....

brawurka


abkasia

i dostalam jeszcze w aptece probke la roche posay- unifiance, ale jeszcze go nie wyprobowalam... jak to zrobie to napisze jak sie spisal...

rubin04

brawurka132, a ten mój to juz mam ponad pól roku i jeszcze pewnei ze 2 miesiace mi starczy. A uzywam codziennie, wiec jakby nie patrzyc wydatek po rozłożeniu na tyle miesiecy juz nei taki wielki sie robi..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

ale jestem slepa... o tym la roche juz napisalyscie.... :oops:

misiaczek187

Cytat: "abkasia"ja mam cilniqa supebalanced_ dobry ale nie kryje mocno. mam tez revlon taki rozswietlajacy( jest milusi, ladnie rozswietla, ale nie kryje),
dla mnie sa ok a ja mam cere bardzo sucha....

Też miałam ten z Cliniqua i fakt nie kryje mocno i z naczynkami sobie raczej nie radzi chyba,że pod spód troszkę korektora zielonego się nałoży. Ale ogólnie nie można mu nic zarzucić.
Ja wybiore się i kupię ten La roche posay,a RUBIN mam jeszcze jedno pytanie jakiego odcienia używasz bo mają ponoć dosyć ciemne ??

salsa

ja polecam Clinique, superbalanced
jest genialny
super sie trzyma i ładnie robi skore a rpzy tym nawilża
jak dla mnie krycie idealne, nie mam problemów z cera i po nim mam skórę wrecz atłasową:)
drugi to YSL najnowszy
nie pamietam nazwy
mam dużą probkę od kolezanki, ktora pracuje u dystrybutora :) jest super, ale w Sephora 150 zł (albo i wiecej)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

ja używam Lancome Teint Idole Ultra - bardzo fajny, ładnie kryje, a nie robi maski, taka lekka mgiełka

inkageo

Ja też używam teraz Superbalanced Clinique, ale dla mnie jest za ciężki, daje raczej sztuczny efekt, mimo że nakładam odrobinkę. Zostawiam go już tylko na wieczór. Dla mnie odkryciem na dzień jest Cashmere perfekt z Daxa. Polskie kosmetyki są naprawdę super :) Jest mega leciutki, bardzo fajnie się rozprowadza, ja jestem zachwycona :) A mam porównanie z droższymi kosmetykami, używałam Maquimat i Maquidouce z Lancoma, So Ingenious z Estee Lauder, Hydrating Liquid z Clarinsa i tylko ten ostatni wart był swojej ceny, ale już go chyba nie produkują.
Imagine there is no hate

abkasia

Cytat: "inkageo"Superbalanced Clinique, ale dla mnie jest za ciężki, daje raczej sztuczny efekt, mimo że nakładam odrobinkę
moze kolor masz niedobry....
choc powiem wam ze swojego cliniqa mam juz z 1.5 roku i chyba juz zaczyna troche tracic na jakosci...chyba sie troche zestarzal.
a szkoda mi bo mam jeszcze z pol opakowania....( bardzo malo sie pacykuje)
aa i bylam nim malowana na slubie :mrgreen:

inkageo

Jak dla mnie to też opakowania podkładów są zdecydowanie za duże.. Zużywam powoli, a zaraz mam ochotę wypróbować kolejny.. Kilka napoczętych sprzedałam na allegro. Racja abkasiu, że to może odcień mnie zniechęca, chociaż niby jest ok, ale jednak coś nie tak..
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"Ja też używam teraz Superbalanced Clinique, ale dla mnie jest za ciężki, daje raczej sztuczny efekt, mimo że nakładam odrobinkę.
YYYYYYYYYYYYYY
Inka, ale jak to?! to jest super lekki, płynny podkład, chyba go z czyms pomyliłas
nie ma maski bo on ma własnie taki dwufazowy efekt-wtapia sie w skore idealnie-wiem co mowie, bo dla mnie byle kryjacy podklad jest za ciezki, a ten jest leciutenki
bardzo płynny wiec nie ma mowy o masce

[ Dodano: 12-11-2007, 19:19 ]
Cytat: "abkasia"moze kolor masz niedobry....
choc powiem wam ze swojego cliniqa mam juz z 1.5 roku

ja uzywam codziennie (poza lipcem i sierpniem - wtedy chodze z gołą buzią) i opakowanie starcza mi na rok:) a tez duzo nie uzywam, no ale jednak codziennie
przywiazuje sie do podkładu, jesli znajde cos na rpawde dobrego, a ten jest rewelacyjny
oczywiscie nie nadaje sie do cery, ktorej cos trzeba przykryc,
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "salsa"Inka, ale jak to?! to jest super lekki, płynny podkład, chyba go z czyms pomyliłas
Haha :) No trudno pomylić jak ma się trzy podkłady w kosmetyczce :) Dax jest dużo lżejszy, ale to pewnie zależy od cery, ja mam tłustą, więc inne potrzeby. Dax jest musem, nie jest płynny, to taka pianka, bardziej pudrowy niż oleisty :)

[ Dodano: 12-11-2007, 19:30 ]
Cytat: "salsa"oczywiscie nie nadaje sie do cery, ktorej cos trzeba przykryc
Czy my mamy ten sam kosmetyk? Wg mnie kryje całkiem nieźle i to się zgadza z jego opisem:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=376

[ Dodano: 12-11-2007, 19:32 ]
Tak czytam opinie i są bardzo rozbieżne, to tylko dowód na to, że każdy ma inną cerę i inaczej reaguje na dany kosmetyk, trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować..
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"Dax jest dużo lżejszy, ale to pewnie zależy od cery, ja mam tłustą, więc inne potrzeby.

ja nie moge musów
to mnie strasznie wysusza cere i własnie od tego mam efekt maski
miałam kiedys troche probek, m. in maybeline i koszamrek:P
własnie tych pianek nie moge, nie moge tez podkładów pudrowych mocno kryjacych a ani silnie trwałych, tzw wieczorowcyh-no dostaje od tego takiej maski ze wygladam jak klown  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

uzywam Clinique Dewy Smooth anti-aging z filtrem spf 15. musze kupic Armani, jest swietny!, bylam nim malowana na slub i podobno to jest jeden z top podkladow u profesjonalnych makijazystek.

salsa

Cytat: "inkageo"Czy my mamy ten sam kosmetyk? Wg mnie kryje całkiem nieźle i to się zgadza z jego opisem:

no według mnie tez kryje super ale nie mam nic do krycia :)
zrobiłam ze swojego probkę koleżance z tłusta cera ze skłonnoscia do wyprysków i nie dosc ze jej nic nie kryje na twarzy to jeszcze musiała mocno przyudrowac bo wychodzi wcale nie zmatowiło cery i po pol godzinie świeciła sie jak lustro


Cytat: "inkageo"Czy my mamy ten sam kosmetyk?

hmm, ja mam nieco inaczej pisane opakowanie

moj ma jeszcze cos dopisane"::

Superbalanced
makeup
teint
equilibre parfait

niby produkt tez sam, ale czemu u mnie odpis jest a na tym foto nie widac tego na przodzie butelki:)
taki sam mam opic od sodem na nalepce
kolor mam 04 Cream Chamois

[ Dodano: 12-11-2007, 19:38 ]
ale nie powiem zeby matował-jakby matował to wysuszałby mi cere a nie robi tego

[ Dodano: 12-11-2007, 19:40 ]
Cytat: "inkageo"Tak czytam opinie i są bardzo rozbieżne, to tylko dowód na to, że każdy ma inną cerę i inaczej reaguje na dany kosmetyk, trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować..

no niestety trzeba:) dla mnie wiele popularnych podkładów ejst zdecydowanie za ciezka. A np moja przyjaciółka -  zaden nie ejst za bardzo matujacy a i tak sie swieci:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Czyli podkład dedykowany przez producenta osobom o cerze mieszanej okazał się idealny dla tych z suchą :) Ja to mam pecha, zawsze kupię nie to co powinnam..
A ten mus z Maybelline to też nie dla mnie, posmarowałam się nim w perfumerii i wstydziłam się wrócić do domu ;)
Imagine there is no hate