Autor Wątek: Hulajnoga  (Przeczytany 11111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Odp: Hulajnoga
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Sie 2015, 20:47:48 »
jo, yoy, dzięki! obejrzę
kiedy byłam w Bydgoszczy, nie było jej. może w Toruniu (choć wątpię, bo mamy wyjątkowo mały Dcth)

jo_miekka

« Odpowiedź #76 dnia: 20 Sie 2015, 08:15:14 »
No my kupiliśmy wczoraj.
Wygląda spoko. Jago niby chciała czerwoną...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #77 dnia: 19 Lis 2015, 13:49:54 »
teraz ja musze kupic dwukołową hulajnogę, mam trzy na oku, jak myslicie ktora lepsza dla mojego 5-6 latka?

wydaje mi się, że ta 3 moje być trochę za duża ;/ sama nie wiem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 19 Lis 2015, 13:49:54 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 19 Lis 2015, 14:47:26 »
zosia2007, spytaj 5-6 latka, bo mojemu mlodemu zakosili hulajnoge pod sklepem (tak przypadkiem, zostala po zakupach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 5h pozniej, po zmaknieciu sklepu juz jej nie bylo) i mlody troche plakal, ale troche sie cieszyl, bo spotykal chlopakow na dwukolowych, ale z duzymi kolami i teraz chce z duzymi i w ogole male odpadaja, tak se wymyslil - mysle, ze gdyby teraz dostal z malymi, to by znowu plakal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zosia2007

« Odpowiedź #79 dnia: 19 Lis 2015, 17:00:36 »
Spytałam,  maja byc niebieskie i rączki niebieskie, chyba małe z tego co pokazuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 19 Lis 2015, 17:00:36 »

yoy

« Odpowiedź #80 dnia: 19 Lis 2015, 19:37:18 »
Moje dziecko po dwukolowej  chce taką hulajnogę jak ta:

Czy któraś z Was widziała to na żywo?  Albo ma?
Nie wiem czy on da rade na tym jeździć.  Rower szybko opanował, hulajnogę  tez, ale tu mam wątpliwości. ..
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #81 dnia: 19 Lis 2015, 19:41:26 »
Tu filmik, ale starsze dziecko jeździ.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 19 Lis 2015, 19:47:58 »
yoy, ja tam bym w potwory nie watpila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ty sie bedziesz wywalac nadal po miesiacu, a on bedzie smigal po 2 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja na tym jezdzilam w sklepie, boskie to jest, fantastycznie cwiczy nogi i dupsko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #83 dnia: 19 Lis 2015, 19:58:35 »
yoy, ja tam bym w potwory nie watpila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ty sie bedziesz wywalac nadal po miesiacu, a on bedzie smigal po 2 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja na tym jezdzilam w sklepie, boskie to jest, fantastycznie cwiczy nogi i dupsko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To ja może sobie kupię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To ma być od Mikołaja, wiec ciężko go nawet do sklepu wziąć,  żeby spróbował.  Z drugiej stronie pierwszy raz może być słaby i nic nie wnieść.  Kupię może jakaś regulowana i jakby co, sama będę jeździć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zwierzątko,  a gdzie widziałaś,  w decathlonie?

OlaFasola

« Odpowiedź #84 dnia: 20 Lis 2015, 08:16:05 »
yoy, to jest super, przynajmniej w wersji dla dorosłych.  Tylko trzeba uważać Bardziej niż na hulajnodze. Moja siostra na tym złamała nos i zdarla twarz na znacznej powierzchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #85 dnia: 06 Sie 2016, 10:32:16 »
macie sprawdzone hulajnogi? ja nie pamiętam, jaką kupowałam Nince, a chcę teraz dla Igora.

Tę mam na oku, ale czy to nie za drogo dla 3-latka?

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #86 dnia: 06 Sie 2016, 10:42:50 »
Golinda poszukaj na allegro cogio kids.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #87 dnia: 06 Sie 2016, 20:22:15 »
Golinda poszukaj na allegro cogio kids.
tak super. Moja Laura gdzies swoją zostawiła ............... normalnie ma to po mnie. Nie ma hulajnogi ..............

mika

« Odpowiedź #88 dnia: 07 Sie 2016, 09:42:43 »
Ja też polecam cogio, kupilismy kalinie maxi i jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

golinda

« Odpowiedź #89 dnia: 07 Sie 2016, 12:11:44 »
dzięki, kupiłam Blance i Igorowi te cobio, choć przyznam, że globber fajniejsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale raczej warto starszym takie kupować

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 07 Sie 2016, 12:11:44 »

zosia2007

« Odpowiedź #90 dnia: 10 Sie 2016, 10:37:14 »
Angie dzięki za polecenie tej cogio, zamówiłam P i M po jednej (oczywiście obie niebieskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) . Paweł ze swojej smj już wyrósł a mówi, ze dwukolowa, którą ma jest za wolna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #91 dnia: 03 Mar 2017, 07:09:46 »
Chce cos kupic dla Szyma, co po doswiadczeniach polecacie?

Kasia

« Odpowiedź #92 dnia: 03 Mar 2017, 07:23:57 »
Cogio powyżej wklejone przez Zosię. Świetne sa.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #93 dnia: 03 Mar 2017, 07:57:56 »
no ale chyba bez tego siedziska? czy potrzebne? wydaje mi sie ze nie potrzebne juz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ja go chce jeszcze na tup tupa wsadzic, bo jak i on nie bedzie jezdził to sprzedam to dziadostwo, bo szybciej korniki zjedzą niz oni beda jezdzic na tych rowerach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #94 dnia: 03 Mar 2017, 08:03:12 »
Ja kupiłam w Decathlonie ta najtańsza dla dzieci za 89 zł identyczna jak to cogio super jest .

magdalinska

« Odpowiedź #95 dnia: 03 Mar 2017, 08:05:09 »
ok, dzieki, to kupie taka

Kasia

« Odpowiedź #96 dnia: 03 Mar 2017, 10:07:56 »
no ale chyba bez tego siedziska? czy potrzebne? wydaje mi sie ze nie potrzebne juz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ja go chce jeszcze na tup tupa wsadzic, bo jak i on nie bedzie jezdził to sprzedam to dziadostwo, bo szybciej korniki zjedzą niz oni beda jezdzic na tych rowerach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja Mai kupiłam te najwieksza z wysuwaną rączką za 150 zł (ona bez siedziska jest) w tym sklepie Bemisie co zosia wkleiła (na allegro są). Na dłużej starczy.
Musze drugą dokupić bo i Michałowi się spodobała ...
« Ostatnia zmiana: 03 Mar 2017, 10:09:04 wysłana przez Kasia »

golinda

« Odpowiedź #97 dnia: 03 Mar 2017, 10:12:09 »
hulajnoga to extra rzecz - jak już nam zrobią asfalt, to sobie też kupię
mój Igor pomyka na tym jak zawodowiec!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #98 dnia: 03 Mar 2017, 11:59:42 »
golinda, ja tez już kilka razy sie przymierzałam do dorosłych w sklepie, szczególnie mi się podobają takie kobyły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na przykład ta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i gdyby nie to, że obecnie nie mam jak i gdzie nią jeździć, a wolałabym wykorzystywać taką rzecz częściej niż rzadziej to no.. chwilowo odpuszczam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #99 dnia: 03 Mar 2017, 20:33:22 »
Ta amortyzowana z decathlonu świetna jest. Dla dorosłych of kors.
My mamy dwie cogio. Pierwszą, mniejszą, Szymon zajechał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj