Hulajnoga

Zaczęty przez mobka, 21 Kwi 2013, 14:32:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Justyna ja mam jakąś 3 kołową po Nince bo dostala Micro.
Jazda na oryginale jest zupelnie inna niz na podróbach...

feeling.good

Cytat: justynaaaa2 w 29 Maj 2018, 10:09:26
ma któraś jeszcze tą hulajnogę cogio 3kołową, model ten co porównują do mini micro?
do jakiego wzrostu dziecka powinna pasować?

ja mam, zieloną, większą (z regulacją kierownicy). Stachu na dzień dziecka nową dostanie.

fasolka1980

Cytat: justynaaaa2 w 29 Maj 2018, 10:09:26
ma któraś jeszcze tą hulajnogę cogio 3kołową, model ten co porównują do mini micro?
do jakiego wzrostu dziecka powinna pasować?


my mamy, ale będę chciała się jej pozbyć, bo młoda chce już dwukołową. Myslę. ze do 116 spokojnie da radę.

justynaaaa2

Kasia, Kasia, no właśnie widziałam w starych postach że ty masz tą cogio maxi, ona ma regulację 66-90 cm
dzwoniłam do sklepu (bemisie) ale już ich nie produkują :/ teraz jest wersja mini z regulowaną rączką ale tylko do 72cm - cieżko mi ocenić czy to starczy adasiowi na ten sezon
on nie jest fanem hulajnogi (jeździł może z 10x w życiu) ale wyrósł z biegowego, na 2 kółkach jeszcze nie umie, dzieci do przedszkola na czymś jeżdzą i on też chce a ja z wózkiem albo z igą luzem i wózkiem nie dam rady go jeszcze prowadzić na kiju ;) M. mu doczepił kółka do roweru ale mnie te kółka tak irytują że o matko :D więc wymyśliliśmy hulajnogę na ten sezon, dopóki tych 2 kółek w rowerze nie ogarnie
potem hulajnoga by była dla igi

fasolka1980

justynaaaa2, ja będę miała swoje cogio na sprzedaż, możesz popróbować.

feeling.good

justynaaaa2,  właśnie tę maxi mam.

Kasia

ano właśnie ostatnio patrzyłam, że Bemisie nie mają tej dużej a jeszcze rok temu kupowałam dla swojego chrześniaka.
Szkoda bo to świetna hulajnoga i wieloletnia.

Kasia

ale ten model jeszcze inne firmy produkowały
scooter? Meteor?

W Bułgarii pod naszym hotelem te hulajnogi scooter sprzedawali, one sa chyba tańsze a to to samo (tym bardziej jak to ma być tylko na jeden sezon).
Tam w hotelu sporo dzieci coś miała do jeżdżenia, bo teren ogromny.
My swoje zabraliśmy


Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 29 Maj 2018, 10:41:30o ta właśnie, byłaby idealnahttp://allegro.pl/hulajnoga-model-maxi-3-kolowa-cogio-kids-italy-h02-i5312111381.html
wow jaka cena! one normalnie po 145 zł były sprzedawane (dostawa gratis)


Justa zobacz te Meteory lub Scootery lub w Decathlonie ;)

justynaaaa2

no cena przyjemna :D
ale rozważę w takim razie tą mini z regulacją
skoro fasolka pisze że do 116 powinna dać radę to luz, adaś ma teraz jakieś 108
a to i tak na przejazdy 300m do przedszkola albo na plac zabaw
potem iga ją przejmie, może ona będzie bardziej hulajnogowa ;)

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 29 Maj 2018, 10:09:26
ma któraś jeszcze tą hulajnogę cogio 3kołową, model ten co porównują do mini micro?
do jakiego wzrostu dziecka powinna pasować?
mój P na niej jeżdzi cały czas
Miłosz ma tą mniejszą, z siedziskiem zdejmowanym

zosia2007


Kasia

teraz spojrzałam, ale niefart! ponad miesiąc temu jeszcze te hulajnogę mieli i to w tej super cenie :( buuuuu

justynaaaa2

Kasia, ano właśnie
ja ją znalazłam w majówkę, bo chciałam adasiowi na urodziny kupić, wtedy do nich dzwoniłam to już nie mieli u siebie ani jednej
zamówiłam przed chwilą ten zestaw 3w1 z siedziskiem bo tylko 20zł więcej a mam normalną dużą regulowaną hulajnogę i małą rączkę dla igi i siedzisko o ile w ogóle zechce usiąść ;)

marax

Nie ma któraś sprzedać micro dla Rozalki ?

ddu

a czy polecacie jakaś hulajnogę z dość dużymi kołami - dobrą na nierówny teren, kocie łby?
możliwie lekka?

H ma z decathlonu i cała rodzina jej nienawidzi: obija kostki i strasznie hałasuje (metalowa)

magdalinska

stała się katastrofa. Wczoraj połamał sie pojazd Monka, miał Cogio Kids. I teraz musi wszedzie chodzic na piechote (do łazienki, spac itp), dla niego to tragedia ;) Chce taką samą, ale juz takich nie ma...
Poleccie cos innego, dobrego, w tym stylu, musze mu kupic  :crazy:

Angie

Magdalinska jak żyć lol lol

Nie pomogę.  U nas Leon korzysta wciąż z hulajnogi po Lenie,  a ona ma z 7 lat.
To mini micro,  wymieniliśmy tylko rączki.

magdalinska

no wlasnie, jak zyc.....
patrze na tą co Ty masz, fajna, tylko nie wiem czy nie za mała, z rączkami regulowanymi pokazują do 110cm, a on ma już 116cm :/
nic, bede szukac, musze zmierzyc to starą


magdalinska

dragonfly, tylko on chce na 3 kołach,. taką jaką miał ;) próbował na 2 kołach , na Kuby, i nie, nie chce takiej
ale dzieki, bede miac na uwadze na przyszłosc :)

Angie

Magdalinska Lena na niej jeździła jeszcze w podstawówce,  a ona wysoka.

magdalinska

Angie, dzieki! to powinna byc ok :) pomyslimy nad nią, tylko chciałam do 200zł ;) no nic, zobaczymy, byle była trwała, tamtą zajechał ;)

Angie

Magdalinska moja siostra kupowała chyba w decathlonie.  Też trzykołowa,  a była zadowolona.