Autor Wątek: Biurko stolik  (Przeczytany 11249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Biurko stolik
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Kwi 2013, 19:46:16 »
damka cudownie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #26 dnia: 17 Kwi 2013, 20:03:29 »
moja komisja okazała sie komisją śmierci zwłaszcza z admina. jeszcze w to nie wierze i cały czas sprawdzam. W poniedziałek złożę kwity to będę wiedziała na 100% Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)))))

justynaaaa2

« Odpowiedź #27 dnia: 17 Kwi 2013, 20:19:26 »
damka gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ddu

« Odpowiedź #28 dnia: 17 Kwi 2013, 21:06:59 »
gratulacje!
mój  mąż chodzi już po ścianach z nerwów i niepewności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #29 dnia: 17 Kwi 2013, 21:11:45 »
damka, gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 17 Kwi 2013, 21:11:45 »

damka

« Odpowiedź #30 dnia: 17 Kwi 2013, 21:31:58 »
gratulacje!
mój  mąż chodzi już po ścianach z nerwów i niepewności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

już chyba niedługo, prawda?

Angie

« Odpowiedź #31 dnia: 17 Kwi 2013, 21:33:59 »
damka gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Widziałam w piątek wyniki z 9 komisji i wydawały się dobre.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #32 dnia: 17 Kwi 2013, 21:34:47 »
damka super! gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #33 dnia: 17 Kwi 2013, 21:38:46 »
damka ja w swoje wyniki też nie wierzyłam. Wy macie opublikowane oceny, a my tylko wynik.
i ja się stresowałam że ktoś się pomylił. więc zadzwoniłam do ory dla pewności żeby potwierdzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratuluję, ulga nie?
masz jakieś plany teraz co do pracy? czy zostajesz tam gdzie byłaś?
« Ostatnia zmiana: 17 Kwi 2013, 21:39:19 wysłana przez doda »

Kasia

« Odpowiedź #34 dnia: 17 Kwi 2013, 22:26:07 »
Damka gratuluje.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #35 dnia: 18 Kwi 2013, 07:47:02 »
Dostałam właśnie awans na z-ce dyr biura. Póki co zostaje. Ja aplikacje robiłam głownie po to by sobie udowdnic ze dam radę. I okazało sie ze dałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cudowne uczucie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #36 dnia: 18 Kwi 2013, 08:23:47 »
Damka ogromne gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

ddu

« Odpowiedź #37 dnia: 18 Kwi 2013, 10:14:38 »
damka, no to jeszcze gratulacje z powodu awansu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas wyniki mają być dziś.....

doda

« Odpowiedź #38 dnia: 18 Kwi 2013, 10:28:05 »
Dostałam właśnie awans na z-ce dyr biura. Póki co zostaje. Ja aplikacje robiłam głownie po to by sobie udowdnic ze dam radę. I okazało sie ze dałam  cudowne uczucie
super!

emcia

« Odpowiedź #39 dnia: 18 Kwi 2013, 11:53:18 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 18 Kwi 2013, 11:53:18 »

magdalinska

« Odpowiedź #40 dnia: 20 Kwi 2013, 21:32:10 »
gratuluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i egzaminu i awansu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #41 dnia: 30 Kwi 2013, 08:55:38 »
potrzebuje pomocy w wyborze armatury do łazienki  męża. Bardzo proszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2013, 08:59:07 wysłana przez damka »

niewiemjaka

« Odpowiedź #42 dnia: 30 Kwi 2013, 10:10:44 »
damka ja sie kompletnie nie znam..wiec nie pomoge
ale jezeli chodzi o baterie umywalkowa to sa to 2 rozne systemy "naciskania" jak rozumiem, jezeli chodzi o to to zdecydowanie wole pierwszy system zamiast "naciskania" to przesuwanie wajchy,
a wam to wszystko jedno ? ;>
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

sierpniowajulka

« Odpowiedź #43 dnia: 30 Kwi 2013, 14:31:33 »
trochę ciężko doradzać, gdy brak projektu łazienki.

damka

« Odpowiedź #44 dnia: 30 Kwi 2013, 15:29:59 »
cały projekt jest załączony gdzies wyżej zaraz podlinkuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tylko to do łazienki mąża to ta z prysznicem
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2013, 15:35:41 wysłana przez damka »

marax

« Odpowiedź #45 dnia: 30 Kwi 2013, 15:40:34 »
potrzebuje pomocy w wyborze armatury do łazienki  męża. Bardzo proszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hihi że tak zapytam macie oddzielne łazienki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj?

damka

« Odpowiedź #46 dnia: 30 Kwi 2013, 16:06:20 »
tak, ale one są przedzielone szybą, dokładnie w tym miejscu gdzie jest prysznic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a  i u mnie nie ma kibla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #47 dnia: 30 Kwi 2013, 17:07:48 »
damka, link nie działa
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #48 dnia: 30 Kwi 2013, 17:31:40 »
poważnie u mnie dział..
powklejam zdjęcia w domu.

dragonfly

« Odpowiedź #49 dnia: 25 Maj 2013, 21:47:26 »
I jak kwestia biurka? Wybralas cos?