Autor Wątek: BERLIN- jaki hotel, co zobaczyć, gdzie?  (Przeczytany 3861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

BERLIN- jaki hotel, co zobaczyć, gdzie?
« dnia: 06 Mar 2013, 10:16:45 »
Hej,
Zastanawiamy się nad wypadem do Berlina na weekend i szukam fajnego ale niedrogiego hotelu dla dwóch os. dorosłych i dziecka 3 lata na weekend 18-19 maja lub 25-26 maja.
Będziemy samochodem więc może byc na uboczu, byle był fajny dojazd do centrum

Proszę także o info co warto zobaczyć, aktrakcje dla dzieci jak najbardziej pożądane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Myśłimy tez o Tropical Island ale zobaczymy jak się z czasem wyrobimy
Pomożecie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

Odp: BERLIN- jaki hotel, co zobaczyć, gdzie?
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Mar 2013, 23:35:56 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Myśłimy tez o Tropical Island ale zobaczymy jak się z czasem wyrobimy

tam to chyba caly dzien warto spedzic:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Mar 2013, 09:32:48 »
zosia2007 ja kiedys dawno temu korzystalam z tych hoteli:

teraz jakos sie nazwy pozmieniały, ale nocowałam przy Alexanderplatz.

szczególnie polecam Zoo, jest fajnie zorganizowane, sa godziny karmienia, pokazy delfinów, sporo atrakcji dla dzieci.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zosia2007

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Mar 2013, 09:38:53 »
szczególnie polecam Zoo
no właśnie myślę nad tym czy zoo czy tropical island. ale chyba podziemy do zoo

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dal was

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Mar 2013, 09:40:47 »
zosia, ja stara Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, a w zoo podobało mi sie niesamowicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na wyspie nie byłam, wiec nie wiem. trzeba by foszka pytac.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Mar 2013, 09:40:47 »

zosia2007

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Mar 2013, 09:42:52 »
my poźniej jedziemy nad polskie morze na 5 dni i niedaleko naszego hotelu jest jakis kompleks basenowy dla dzieci więc pogody za bardzo pewnie w maju nie będzie i będziemy tam przesiadywać więc pewnie tropical island odpuszcze i pójdziemy do zoo

OlaFasola

« Odpowiedź #6 dnia: 07 Mar 2013, 14:26:19 »
zosia2007, my spaliśmy tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wcześniej też w innym etapie, ale dalej od centrum.
Ja uwielbiam Berlin i mam nadzieję, że w tym roku znowu tam pojedziemy na majówkę. Z atrakcji dla dziecka, polecam spacer nad rzeką w okolicach dworca, co jakiś czas są ciekawe place zabaw dla dzieci, kawiarnie, teatrzyki. Poza tym muzeum techniki, genialne i dla młodszych i dla starszych. Przygodowe place zabaw i zoo
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #7 dnia: 07 Mar 2013, 14:54:20 »
no właśnie myślę nad tym czy zoo czy tropical island.
Byłam w Tropical Island, fajnie, ale bez szału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ginka

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Mar 2013, 15:59:07 »
A co polecacie w centrum Berlina na zakupy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Interesują mnie głównie kosmetyki - Body shop, MAC, Lush...