BERLIN- jaki hotel, co zobaczyć, gdzie?

Zaczęty przez zosia2007, 06 Mar 2013, 10:16:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Hej,
Zastanawiamy się nad wypadem do Berlina na weekend i szukam fajnego ale niedrogiego hotelu dla dwóch os. dorosłych i dziecka 3 lata na weekend 18-19 maja lub 25-26 maja.
Będziemy samochodem więc może byc na uboczu, byle był fajny dojazd do centrum

Proszę także o info co warto zobaczyć, aktrakcje dla dzieci jak najbardziej pożądane ;)
Myśłimy tez o Tropical Island ale zobaczymy jak się z czasem wyrobimy
Pomożecie?

aniak1211

Cytat: zosia2007 w 06 Mar 2013, 10:16:45Myśłimy tez o Tropical Island ale zobaczymy jak się z czasem wyrobimy

tam to chyba caly dzien warto spedzic:)

wrobelek0403

zosia2007 ja kiedys dawno temu korzystalam z tych hoteli:

http://www.ibis.com/pl/booking/hotels-list.shtml

teraz jakos sie nazwy pozmieniały, ale nocowałam przy Alexanderplatz.


szczególnie polecam Zoo, jest fajnie zorganizowane, sa godziny karmienia, pokazy delfinów, sporo atrakcji dla dzieci.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: wrobelek0403 w 07 Mar 2013, 09:32:48szczególnie polecam Zoo
no właśnie myślę nad tym czy zoo czy tropical island. ale chyba podziemy do zoo

:beer: dal was

wrobelek0403

zosia, ja stara dupa, a w zoo podobało mi sie niesamowicie :D :D


na wyspie nie byłam, wiec nie wiem. trzeba by foszka pytac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

my poźniej jedziemy nad polskie morze na 5 dni i niedaleko naszego hotelu jest jakis kompleks basenowy dla dzieci więc pogody za bardzo pewnie w maju nie będzie i będziemy tam przesiadywać więc pewnie tropical island odpuszcze i pójdziemy do zoo

OlaFasola

zosia2007, my spaliśmy tu http://www.ibis.com/pl/hotel-5513-ibis-budget-berlin-alexanderplatz-przedtem-etap-hotel/index.shtml a wcześniej też w innym etapie, ale dalej od centrum.
Ja uwielbiam Berlin i mam nadzieję, że w tym roku znowu tam pojedziemy na majówkę. Z atrakcji dla dziecka, polecam spacer nad rzeką w okolicach dworca, co jakiś czas są ciekawe place zabaw dla dzieci, kawiarnie, teatrzyki. Poza tym muzeum techniki, genialne i dla młodszych i dla starszych. Przygodowe place zabaw i zoo

Justynna

Cytat: zosia2007 w 07 Mar 2013, 09:38:53no właśnie myślę nad tym czy zoo czy tropical island.
Byłam w Tropical Island, fajnie, ale bez szału ;D

ginka

A co polecacie w centrum Berlina na zakupy? :) Interesują mnie głównie kosmetyki - Body shop, MAC, Lush...