Autor Wątek: Rower  (Przeczytany 22889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

weronika14

Odp: Rower
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Maj 2014, 09:11:45 »
na rodzinne wycieczki nie polecam modnych teraz rowerów holenderskich. Najlepsze są górskie lub szosowe, które przejadą każdą drogą nawet błotnistą leśną

konwalia

« Odpowiedź #51 dnia: 25 Maj 2014, 12:31:53 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ładne, nie obrazilabym się na raki i wiklinowy koszyk z przodu

wrobelek0403

« Odpowiedź #52 dnia: 25 Maj 2014, 14:17:44 »
ładny, ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

choc ja wolałabym Batavusa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

niewiemjaka

« Odpowiedź #53 dnia: 25 Maj 2014, 19:15:40 »
Ładny ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śmieszne te dwie ramy:)
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

konwalia

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2014, 11:16:36 »
Hmnn a taka taniocha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widziałam je na żywo
Obawiam się, ze za dużo nie bede jeździć, raczej na przyszły rok, jak Daga zacznie na swoim

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2014, 11:16:36 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #55 dnia: 16 Cze 2014, 11:18:40 »
konwalia, dowiedz sie ile wazy, bo bedziesz go musiała to na drugie pietro wtargac.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 16 Cze 2014, 11:19:37 »
wyglada na cholernie ciezki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam alergie na ciezkie sprzety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie moglabym miec ciezkiego roweru, bo nikt by mnie nie zmusil do noszenia go, a jednak sam z piwnicy nie wyjedzie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #57 dnia: 16 Cze 2014, 11:21:10 »
zwierzu, u konwalii to chyba piwnica odpada, tylko mieszkanie, a winda oczywiscie mala i wąska.

konwalia

« Odpowiedź #58 dnia: 16 Cze 2014, 11:22:35 »
Piwnica odpada
14,9kg niby, ciekawe ile wazy ten Majki rower

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 16 Cze 2014, 11:24:01 »
zwierzu, u konwalii to chyba piwnica odpada, tylko mieszkanie, a winda oczywiscie mala i wąska.
to moze sie pozegnac z takim rowerem - ostatnio byla u mnie elve, na rowerze o wadze slonia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj targalam to na 3 pietro i to bylo straszne, w zyciu bym nie wsiadla na rower po takiej przygodzie - elve kocha ten rower milosci wielka, bo jest wygodny, wielki, siedzi sie jak w fotelu, dziecko w tylu tez ma placu jak w tirze, no ale do windy mojej jak postawilam na kole do pionu (co malo mnie nie zabilo) to tez nie wszedl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wyobrazam sobie korzystania z niego w ogole, no ale elve nie ma piwnicy ani windy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 16 Cze 2014, 11:31:10 »
zwierzu, no ja 4 lata targałam rower na 9 pietro (w windzie w pionie oczywiscie), był lekki a i tak mnie to doprowadzało do rozpaczy.

Takze teraz przy szukaniu mieszkania warunkiem jest duza wygodna winda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #61 dnia: 16 Cze 2014, 11:33:53 »
Unibike w podobnym stylu ok 16kg

Wiem, wiem, ze do tysiaka nic super nie kupię, ale nie wiem czy na raz-trzy w mcy jest sens drożej, bo ja nie widzę

Zwierxu, do mojej piwnicy nie wchodzą mi koła od forda, a co dopiero rower Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A jak ja mam rozmiar dobrać? Na moje 162cm i krótkie nogi

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 16 Cze 2014, 11:36:46 »
konwalia, musisz isc do sklepu pomierzyc, moim zdaniem będzie 17tka. Ale tez w zależnosci od konstrukcji ramy u róznych producentów moze byc roznie.

emcia

« Odpowiedź #63 dnia: 16 Cze 2014, 11:39:40 »
konwalia, musisz isc do sklepu pomierzyc, moim zdaniem będzie 17tka. Ale tez w zależnosci od konstrukcji ramy u róznych producentów moze byc roznie.
19 to nawet nie mierz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Cze 2014, 11:41:56 »
19 to nawet nie mierz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mam 18tke przy 167.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Cze 2014, 11:41:56 »

elve

« Odpowiedź #65 dnia: 16 Cze 2014, 11:44:41 »
konwalia rower opisywany przez zwierza jako super ciężki, wazy 16kg

weź większe koła, 28cali, rama max 17cali
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #66 dnia: 16 Cze 2014, 11:49:20 »
wazy 16kg
really? ja mialam wrazenie, ze ze 25 co najmniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym Twoja kierownica konczyla mi sie gdzies kolo pachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w moim starym mam max do pasa powiedzmy, ja nie upieram sie, ze mam dobrze dobrany rower, ale jesli dobrze dobrany oznacza takie wielkosci to ja podziekuje serdecznie za ten rodzaj sportu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #67 dnia: 16 Cze 2014, 11:50:39 »
ja mam 18tke przy 167.
tak napisałam, bo miałam przyjemność mierzyć i daleko mi było do ziemi

Dodany tekst: 16 Cze 2014, 11:52:24
really? ja mialam wrazenie, ze ze 25 co najmniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym Twoja kierownica konczyla mi sie gdzies kolo pachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w moim starym mam max do pasa powiedzmy, ja nie upieram sie, ze mam dobrze dobrany rower, ale jesli dobrze dobrany oznacza takie wielkosci to ja podziekuje serdecznie za ten rodzaj sportu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
one wydają się takie wielkie, bo mają wielkie koła i czasem szerokie kierownice
nie to co Wigry 4 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2014, 11:52:25 wysłana przez emcia »

wrobelek0403

« Odpowiedź #68 dnia: 16 Cze 2014, 11:53:13 »
az sprawdziłam, moj wazy 16,3 kg, no ale ja mam bezkolizyjny wjazd do piwnicy/mieszkania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #69 dnia: 16 Cze 2014, 11:54:17 »
zwierzatko_mojej_mamy musisz się na nim przejechać, wtedy zrozumiesz
to rzeczone cudo:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 16 Cze 2014, 11:58:22 »
no az se sprawdzilam na necie, czy aby nie mam jakiegos dziwadla, ale nie - mam tak jak pan, koniec wyoskosci roweru jak stoje jest na wysokosci fifaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet nie do pasa:

moze sie wydaja, a moze sa - mam wrazenie, ze byl 2x wyzszy i 2 razy dluzszy niz moj - moze taki urok tego fasonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #71 dnia: 16 Cze 2014, 11:59:17 »
mój 14,5 kg, ciężkie aluminium Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Cze 2014, 12:00:41
zwierzatko_mojej_mamy
w swoim na pewno masz mniejsze koła i już się robi niższy o 15 cm
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2014, 12:00:41 wysłana przez emcia »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 16 Cze 2014, 12:01:50 »
poza tym ja nie mam zadnych bagaznikow, fotelikow dla dzieci, nie mam blotnikow i nie mam tez zadnych amortyzatorow, normalnie az mam ochote pojsc po niego i go zwazyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w odczuwaniu wagi niebagatelny tez jest rozklad tejze, zapewne w moim sie inaczej rozklada

wrobelek0403

« Odpowiedź #73 dnia: 16 Cze 2014, 12:02:03 »
rower zawsze bedzie wazył koło 15 kg, zwłaszcza jak ma bagaznik, dynamo, błotniki. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #74 dnia: 16 Cze 2014, 12:03:23 »
zwierzatko_mojej_mamy
w swoim na pewno masz mniejsze koła i już się robi niższy o 15 cm
no pewnie tak, ja nie mam damki, zeby zrownowazyc se rama wysokosc kol - przy ramie prostej to nie mozna se tak chyba zonglowac wielkoscia kol, bo w koncu wyladujesz z rama w kroczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Cze 2014, 12:03:52
wrobelek0403 masz dynamo??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a to jeszcze istnieje? :>
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2014, 12:03:52 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »