Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#276
naprawdę, nie wiem, jaki to model,

ale to rower na drogi w lesie i na pola, do miasta mam starego Kokkedala, który jest ciężki i nie dałabym rady przejechać nim 20 kim, ale mam go parę lat,  ma najwygodniejsze siodełko na świecie, taką kanapę

rubin04

Cytat: wrobelek0403 w 06 Wrz 2020, 19:29:54
rubin04, on wazy 17,5 kg 😁😁😁😁

To tzw. Rower trekingowy. Wygodny do jazdy i dosc ciezki przez caly osprzet.


O, widzisz, a on mi się naprawde lekki zdaje,  naprawde przyjemnie się nim jedzie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

wróbel, no ja naprawdę weszłam do tego sklepu i powiedziałam:
dzień dobry, chciałabym kupić turksuowy rower
facet na mnie spojrzal, spod maski nie było widać usmiechu
spojrzał na szymona, jego znal, bo kupował wcześniej 3 rowery, zobaczył, że szym ma niewzruszoną minę, więc tylko zapytał, czy do miasta czy na przełaj ;)
i pokazał mi 3

magdalinska

rubin04,  M ma tez transa :) wzial go, bo mial bagaznik, a bagaznik byl konieczny do fotelika dla Szymka :)

wrobelek0403

ddu, bardzo ladny. To taki mtb. Grube opony i amortyzacja.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, znaczy sie, ze kazdy inny bedzie podobnie ciezki. Moj wazy 11 kg, ale nie podpowiem Ci go na rodzinne wycieczki po lesie. Sama po lesie nim nie jezdze lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, najwazniejsze czy Tobie jest wygodnie, czy nie odczuwasz jakichs dolegliwosci po wycieczce i czy nie jest Ci ciezko.

Czasem wystarczy zmienic w serwisie ustawienie siodelka czy kierownicy. No i warto dbac o rower. Nieczyszczony naped ciezko chodzi, zebatki szybciej sie niszcza, pdzerzutki gorzej pracuja. Kazdy serwis ma w ofercie tzw. przeglad z czyszczeniem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, zmiana wagi bedzie sie wiazac ze zmiana typu roweru i jego funkcjonalnosci. No chyba ze postawisz na karbon, wtedy ten sam typ bedzie wazyl polowe mniej. Za potrojna cene 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Zmiana w predkosciach jest ogromna. Ale to nie tylko waga o tym decyzuje, rowniez geometria ramy, a co za tym idzie, pozycja siedzenia na rowerze. Jesli na tym myslisz, przejdz sie do sklepu, najlepiej ze swoim rowerem, pogadaj ze sprzedawcami, pomierz rozne rodzaje i zobaczysz czy chcesz sie przesiadac czy pozostajesz na swoim, moze z jakimis modyfikacjami.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Jaki rower dla już nie dziecka, a jeszcze nie dorosłej?  26 koła i rama xs? Help

Angie

Konwalia ja zawsze polecam unibike.
My jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy jeździmy na unibike.

Lena ma właśnie rower 26 i ramę xs, ale w tym roku dostanie 27,5, bo ten już robi się za mały.

konwalia

Angie a nie chcesz sprzedać?

Angie

Cytat: konwalia w 15 Lut 2021, 22:46:06
Angie a nie chcesz sprzedać?

Bierze go Leny kuzynka więc niestety nie.

konwalia

Rozumiem, poszukam na olx

OlaFasola

Cytat: konwalia w 15 Lut 2021, 22:55:22
Rozumiem, poszukam na olx
Kupując używki na olx pytajcie o gwarancje, bo to ludzie trzymają na ogół, bo dowód zakupu to może być trudniej. Po to aby choć trochę nie wspomagać złodziei.
Mi jakoś jesienią ukradziono rocznego unibika. W środku dnia, z budynku gdzie mamy pracownię, był zapięty. Jakiś czas później dowiedziałam się na policji, że złapali złodzieja, który w tych okolicach kradł, chodząc z nożycami hydraulicznymi i agregatem... dlatego nasze super zapięcie się nie oparło

wrobelek0403

OlaFasola, o kuzwa. Nogi z dupy bym powyrywala...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


zuzia

ddu,
a podasz cenę? zapytam brata bo on ostatnio coś wspominał tylko nie wiem czy nie wziął takiego na hak.

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, szkoda, że nie na hak ;) aktualnie chcemy kupić ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


ddu

Zwierzu, no właśnie na hak kupujemy , bo 4 na dachu to już trochę trudno  ;)

W sprawie ceny się odezwę  !

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, a jaki? stary se oczywiście wymyślił najdroższy, ten składany w walizkę...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

mój też, ale się nie zgodziłam ;)
kupujemy ten na 3 z możliwością adaptera na czwarty rower, tego nie ma w opcji składanej

on teraz oczywiście kombinuje, że gdzie my będziemy 4 rowery wozić, w Jeleniej może jeździć na ojca, w Oliwie może na ojca, na działce sobie zostawi swój...
albo dwa na haku, dwa na dachu.
same świetne pomysły ;)