Autor Wątek: Rower  (Przeczytany 24405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Rower
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Lut 2013, 19:43:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja mam do pracy 7-8 minut na rowerze

no to zmienia postac rzeczy, ja mam 25 i to jak docisne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z tego połowa ulicą i to paskudną, z dziurami na poboczu, bleeee
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

bozena.dp

« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lut 2013, 14:48:16 »
Bozena, jesli rower potrzebny ci jest do jezdzenia po miescie i krotkich wycieczek, to wystarczy ci zwykly rower, taki jak ma np. golinda.

tak, właśnie do takich celów mi rower potrzebny (mi i mężowi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

Dodany tekst: 26 Lut 2013, 14:48:54
a ja chciałam dodać, że jak szukałam w zeszłym

a gdzie kupowałaś?
« Ostatnia zmiana: 26 Lut 2013, 14:48:54 wysłana przez bozena.dp »

ziuta

« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lut 2013, 14:50:59 »
a gdzie kupowałaś?
allegro

bozena.dp

« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lut 2013, 22:47:49 »
Ja mam taki rower: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oczywiście w wersji białej.

fajny ten biały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a powiedz mi - 3 biegi wystarczają?

iksa_nl

« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut 2013, 09:24:25 »
do takiej jazdy wg mnie zupelnie wystarcza.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 27 Lut 2013, 09:24:25 »

golinda

« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lut 2013, 13:46:07 »
a powiedz mi - 3 biegi wystarczają?

wg mnie nie
a nie praktykuję jazdy ekstremalnej
sprawdzałam rower 3-biegowy i to ogromna różnica w komforcie
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #31 dnia: 27 Lut 2013, 13:48:49 »
bozena ja już pisałam Ci wcześniej, że wg mnie 3 to mało, ja w swoim używam 4-5 na pewno, a pisałam już, że jeżdżę głównie po asfalcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lut 2013, 13:49:58 »
to ja sie nie wypowiem, bo mam 8x3 i uzywam wszystkich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Lut 2013, 13:50:40
natomiast dodam, ze wygodniej sie jezdzi na duzych 28 calowych kołach, po prostu mniej sie człowiek napedałuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Lut 2013, 13:50:40 wysłana przez wrobelek0403 »

ddu

« Odpowiedź #33 dnia: 27 Lut 2013, 15:30:20 »
u nas do biura też jeżdżą. jeden chłopak całą zimę
na starówce nie ma gdzie za bardzo zaparkować a jak już jest, to drogo
mieszka w takim miejscu, że jechałby autobusami, tramwajami chyba z godzinę, a rowerem z 10
tylko jak padał taki zimy deszcz, to dał sobie spokój

sonja

« Odpowiedź #34 dnia: 27 Lut 2013, 16:47:32 »
bozena.dp do mojej jazdy po płaskim w zupełności, ale zaznaczam, że ja jeżdżę po płytach chodnikowych i asfalcie.

golinda

« Odpowiedź #35 dnia: 27 Lut 2013, 16:49:15 »
tu nawet nie chodzi o to po czym, ale że różne jest nachylenie terenu i wtedy to czuć
jak mi ilość przerzutek robi różnicę na płaskim jak 11-latka Mazowszu, to co dopiero na "normalnym" terenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #36 dnia: 27 Lut 2013, 20:33:38 »
ja polecam treka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Lut 2013, 20:38:05
chcialam poszukac jaki, ale nie pamietam jego numeru... ale to rower miejski czarny caly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Lut 2013, 20:38:05 wysłana przez abkasia »

elve

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Mar 2013, 22:18:03 »
A co sądzicie o tym:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 15 Mar 2013, 22:33:56 »
wyglada ok, choc troche małe zdjecie. mogłby sprzedawca dac dokładniejsze chocby zeby zobaczyc, co za osprzet jest w rowerze.

natomiast nie kupiłabym roweru w necie bez pomacania i przejechania sie nim (wiekszosc sklepów stacjonarnych daje taką mozliwość), bo trudno rozmiar dobrac "na oko". jak bedzie za duzy, bedziesz sie za bardzo pochylac do kierownicy, a jak za mały, zaczepiac stopą o koło przy skrecie. niby sa jakies tabele w necie, jak dobrac rozmiar ramy do wzrostu, ale firmy mają tez rózny rozrzut rozmiarów. jedne robią 17" i 19" a inne, 16,18,20. dla mnie pasowała 18tka, wiec nie mogłam skorzystac z oferty Unibike, bo oni robią 17 i 19.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Mar 2013, 22:35:38 »
wrobelek0403 ale tak jak zjedziesz w dol to sa zblizenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Mar 2013, 22:35:38 »

elve

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Mar 2013, 22:38:18 »
i osprzęt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Mar 2013, 22:58:46 »
wrobelek0403 ale tak jak zjedziesz w dol to sa zblizenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

slepota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zjechałam na dół, ale nie widziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Mar 2013, 23:02:37
no, ale rodzaju przerzutek nadal nie widac.
« Ostatnia zmiana: 15 Mar 2013, 23:02:37 wysłana przez wrobelek0403 »

ddu

« Odpowiedź #42 dnia: 28 Mar 2013, 18:45:09 »
ten mój rower to jedna wielka udręka
ale napisałam na FB na kokkedala i mi elegancko na wszystkie pytania odpowiedzieli, linki przesłali
niby nic dziwnego, ale wcześniej pan w sklepie dla rowerzystów udzielił mi złej odpowiedzi, mam wypasiony piękny koszyk, kt. niszczy mi rower.
i teraz muszę kupić inny wypasiony

golinda

« Odpowiedź #43 dnia: 28 Mar 2013, 18:49:09 »
po co ci zimą rower? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #44 dnia: 28 Mar 2013, 19:58:57 »
zimą po nic
ale mam wykupiony parking na starym mieście do 3 kwietnia, a teraz musiałabym płacić za niego FORTUNĘ, więc niech k-wa! ta wiosna przychodzi, bo muszę jakoś dowozić dziecko do przedszkola a potem jeździć do biura

więc się przygotowuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #45 dnia: 28 Mar 2013, 19:59:32 »
zimą po nic

skąd wiesz, że minie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #46 dnia: 28 Mar 2013, 21:33:26 »
wątpię. ale zaklinam rzeczywistość.
kurtkę dżinsową kupiłam

ddu

« Odpowiedź #47 dnia: 13 Kwi 2013, 21:07:42 »
no zaklinałam i mam!
byłam dziś na rowerze w dżinsowej kurtce na warsztatach rowerowych organizowanych przez warszawską Rowerownię Syrena, chcieli mnie nauczyć zdejmować łańcuch i hamulce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale nastawili przerzutki i czegoś tam się faktycznie nauczyłam

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 19 Kwi 2013, 22:00:33 »
a ja kupiłam dzisiaj zajebiste majtasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie, tylko z pieluchą rowerową

ceny tych ciuchów sa zabójcze, takie głupie majty 70 zł!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #49 dnia: 11 Gru 2013, 13:00:01 »