Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Ruda, a moze chcesz odkupic od nas taki mamy: https://www.olx.pl/oferta/rower-dla-dziecka-16-btwin-decathlon-CID767-IDuwOW7.html#4690d4834f

(to nie moja aukcja ale taki mamy)

P się na nim nauczył jeździć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Mobka jaki kupiłas rower? zadowolona jestes?
ma ktos taki z decathlonu? https://www.decathlon.pl/rower-uniwersalny-boriginal-500-id_8301530.html

chyba sie za czyms bede rozgladac

mobka

Dla siebie? Od dwóch lat ma trekking Krossa. Teraz oni jakoś inaczej te modele ponazywali.
Czy jestem zadowolona? Nie, teraz bym kupiła crossowy lub górski ;)

mobka

#178
Dla Kuby mam Krossa, górski, 24 cale. Używany kupiłam. Tylko trzeba na wielkość ramy patrzeć, bo Kross w 24 calach ma dwa rozmiary ramy, i ta większa była na Kubę sporo za duża.
Sprawdzilam, mamy Hexagon Replica. Level Replica był za duży (za to boski ;)).

wrobelek0403

mobka, no to zalezy od potrzeb. Jezdzicie mocno pozatrasowo ze chcesz gorala?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja potrzebuje rower na przejazdzke głównie po sciezkach rowerowych, asfalcie. W teren sie nie wybieram ;)
dzieki mobka!

mobka

Wrobelek, my mało jeździmy, ale powiem ci, że jak pojedziemy do lasu i jest piasek, to już się słabo jedzie, jak byśmy mieli do rodziców rowery wziąć, to po gorkaxhyi lasach też nie pojezdzimy.
I ja mam wrażenie, że dla mnie ten rower jest za wielki :D ja ciągle mam problem, żeby w wąskie zakręty na nim wejść :D

wrobelek0403

mobka, no ja jezdze trekingiem wszedzie. Nawet wole te wieksze kola niz mialam w goralu. Takze to kwestia preferencji. Jak potrzebujesz, kupuj gorala. Tylko polecam szeroka kierownice. Fajniej sie prowadzi.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja w górskich nie lubię tej pozycji pochylonej. a ponieważ Warszawa i okolice to totalne płaszczyzny, a w lasach (nielicznych) drogi równe jak chodniki, to mój miejski idealnie się sprawdza ;)

szelma

Ja mam typowy crossowy rower i jest super - sprawdza się na drogach i na bardziej terenowych ścieżkach.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zosia2007

dziewczyny potrzebuję kupić rower dla siebie. myślę o crossowym lub trekkingowym. Nie mam mozliwości w obecnej sytuacji pojeżdzić i przypmierzyć. Mylsicie, ze online da radę kupić bez mierzenia? Czy szkoda czasu

mobka

Zosia, kup górski. Ja kupiłam liv tempt 3 - to damski Giant. Boski jest! Lasy, ścieżki, pola - daje radę wszędzie. I jest leciutki.

magdalinska

Zosia ja w tamtym roku kupiłam Kross Evado 2.0. Swietnie mi sie na nim jezdzi. Rama 17", koła 28, mam 161cm wzrostu

mobka

A właśnie, ja mam Mke ramę. Idealna. Choć z wymiarów powinnam mieć S. Miałam tylko kierownice skracana i sztyce od siodełka. Ale to już zboczenie Piotrka. Kazał mi idealnie zrobić

zosia2007

myśle nad tymi dwoma:
Unibike FLASH LDS lub CROSSFIRE LDS

zosia2007

mobka, Mka? nie za duża? i koła 27,5?

mobka

Zosia tak :) byłam w sklepie gianta i chłopaki mnie wymierzyli. Byłam pomiędzy a na M ce czułam się znacznie lepiej.

wrobelek0403

zosia2007, bierz Unibike 😁 bedzie Pani zadowolona 😊 a co do ram, warto mierzyc jednak. Nie kasz gdzies w poblizu malego sklepu rowerowego z unibikami?

Ja nie mam Uni, bo 17tka byla minimalnie za mala, a 19tka za duza. Kupilam 18tke z Rometa. Uni nie mial wtedy 18tek. Konwalia ma ma Uni, moj P tez.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

W necie sa poradniki jak dobrwc rozmiar roweru, ale i tak lepiej moerzyc. W 17tce zaczepialam jakos noga o.przednie kolo w skrecie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja mam 17 krossa, koła 26, jestem zadowolona. Na większym nie czułam się pewnie.

zosia2007

dziękuję Wam :)
Chyba się zdecyduje na Uni bo opinie mają dobre, są lekkie, i mi się wizualnie podobają :D

wrobelek0403

konwalia, hmmm, wydało mi sie, ze unibike :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Zosia sklep z unibike jest na Ursynowie,  na Meander.

zosia2007

Cytat: Angie w 29 Mar 2020, 12:28:00
Zosia sklep z unibike jest na Ursynowie,  na Meander.

dzięki

ddu

Mąż mi chce kupić dziś natychmiast rower  nA wertepy, lasy itp. Nigdy nawet nie oglądałam takich rowerów. Polecacie coś?