Autor Wątek: Rower  (Przeczytany 29683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

Odp: Rower
« Odpowiedź #175 dnia: 21 Maj 2018, 21:23:52 »
ruda, Roza ma z decathlonu

rubin04

« Odpowiedź #176 dnia: 22 Maj 2018, 13:24:19 »
Ruda, a moze chcesz odkupic od nas taki mamy: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

(to nie moja aukcja ale taki mamy)

P się na nim nauczył jeździć
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #177 dnia: 23 Sie 2018, 09:52:22 »
Mobka jaki kupiłas rower? zadowolona jestes?
ma ktos taki z decathlonu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chyba sie za czyms bede rozgladac

mobka

« Odpowiedź #178 dnia: 23 Sie 2018, 17:59:20 »
Dla siebie? Od dwóch lat ma trekking Krossa. Teraz oni jakoś inaczej te modele ponazywali.
Czy jestem zadowolona? Nie, teraz bym kupiła crossowy lub górski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #179 dnia: 23 Sie 2018, 18:00:50 »
Dla Kuby mam Krossa, górski, 24 cale. Używany kupiłam. Tylko trzeba na wielkość ramy patrzeć, bo Kross w 24 calach ma dwa rozmiary ramy, i ta większa była na Kubę sporo za duża.
Sprawdzilam, mamy Hexagon Replica. Level Replica był za duży (za to boski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj).
« Ostatnia zmiana: 23 Sie 2018, 18:04:05 wysłana przez mobka »

wrobelek0403

« Odpowiedź #180 dnia: 23 Sie 2018, 19:04:28 »
mobka, no to zalezy od potrzeb. Jezdzicie mocno pozatrasowo ze chcesz gorala?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magdalinska

« Odpowiedź #181 dnia: 23 Sie 2018, 20:50:56 »
ja potrzebuje rower na przejazdzke głównie po sciezkach rowerowych, asfalcie. W teren sie nie wybieram Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzieki mobka!

mobka

« Odpowiedź #182 dnia: 23 Sie 2018, 22:30:31 »
Wrobelek, my mało jeździmy, ale powiem ci, że jak pojedziemy do lasu i jest piasek, to już się słabo jedzie, jak byśmy mieli do rodziców rowery wziąć, to po gorkaxhyi lasach też nie pojezdzimy.
I ja mam wrażenie, że dla mnie ten rower jest za wielki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ciągle mam problem, żeby w wąskie zakręty na nim wejść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #183 dnia: 25 Sie 2018, 14:06:52 »
mobka, no ja jezdze trekingiem wszedzie. Nawet wole te wieksze kola niz mialam w goralu. Takze to kwestia preferencji. Jak potrzebujesz, kupuj gorala. Tylko polecam szeroka kierownice. Fajniej sie prowadzi.

golinda

« Odpowiedź #184 dnia: 26 Sie 2018, 10:05:43 »
ja w górskich nie lubię tej pozycji pochylonej. a ponieważ Warszawa i okolice to totalne płaszczyzny, a w lasach (nielicznych) drogi równe jak chodniki, to mój miejski idealnie się sprawdza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #185 dnia: 26 Sie 2018, 13:24:29 »
Ja mam typowy crossowy rower i jest super - sprawdza się na drogach i na bardziej terenowych ścieżkach.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!