Autor Wątek: niecodziennie sniadania kolacje  (Przeczytany 10246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

niecodziennie sniadania kolacje
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Lis 2007, 22:05:01 »
Cytat: "zuzia"
Smażoną i pieczoną - tak, ale w rozsądnych ilościach.

taka jest wyjatkowo lekkostrawna i robi porządki w jelitach:)) wiec to dobry pomysł:)

a jak juz nie jest surowa to nie ma zapachu w ustach:)

warto przetestować na meżu sposoby na cebulowy zapach:P
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #101 dnia: 13 Lis 2007, 22:05:43 »
salsa, chcemy przepis na zupę cebulową !!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Lis 2007, 22:12:23 »
Cytat: "twinnie77"
salsa, chcemy przepis na zupę cebulową !!!

no dobra przekonałas mnie, wrzuce:)))

zuzia

« Odpowiedź #103 dnia: 13 Lis 2007, 22:21:12 »
Cytat: "salsa"
warto przetestować na meżu sposoby na cebulowy zapach:P

to nic nie da. Jak wiesz, że coś jest dla ciebie zle  to sama mysl o tym....

salsa

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Lis 2007, 22:22:41 »
Cytuj (zaznaczone)
Jak wiesz, że coś jest dla ciebie zle to sama mysl o tym....

oj Zuzia no, współpracuj kobieto choc trochę! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

zuzia

« Odpowiedź #105 dnia: 13 Lis 2007, 22:28:31 »
Cytat: "salsa"
oj Zuzia no, współpracuj kobieto choc trochę!    

nie, nie i jeszcze raz nie.
W dzieciństwie sądzono, ze to jakieś urojenia czy coś (alergie nie byly powszechne) więc chowano mi np. cebulę pod szynką i inne tego typu akcje. A ja rzy....lam dalej niż widzialam. Więc odmawiam wspólpracy. Możesz to tlumaczyć traumą z dzieciństwa  :-P

twinnie77

« Odpowiedź #106 dnia: 13 Lis 2007, 23:13:55 »
Cytat: "zuzia"
Możesz to tlumaczyć traumą z dzieciństwa  

Ja mam traumę na myśl o sosie koperkowym, nie jadam w ogóle, ale nie wiem, dlaczego.

Monika

• Gość
« Odpowiedź #107 dnia: 14 Lis 2007, 22:11:46 »
o jaki ciekawy temat się zrobił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja sobie czasem jak mam więcej czasu to wariacje na temat serka wiejskiego robię - z pomidorami, bazylią, pieprzem, czosnkiem i cebulą, czasem jeszcze zielonego ogórka dodaję - pycha!
A jak nie mam czasu to po prostu sam serek wiejski zjadam - ale ja to jestem od niego uzależniona. No i jak bez przegryzienia czegoś z domu wyjdę to po pierwszym papierosie mi się niedobrze robi. A poza tym majątek na uczelni na obrzydliwe kanapki wydaję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jakbyście dziewczyny kiedyś biznes gastronomiczno-piwny chciały otworzyć to Koszarowa we Wrocławiu to żyła złota. Przynajmniej ze 2 tysiące studentów i nie ma gdzie normalnie zjeść, że o napiciu się piwa nie wspomnę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #108 dnia: 15 Lis 2007, 23:35:27 »
a co tam jest bo kojaze tylko szpital??

Monika

• Gość
« Odpowiedź #109 dnia: 16 Lis 2007, 01:55:36 »
Cytat: "maraxela"
a co tam jest bo kojaze tylko szpital??

Wydział nauk społecznych UWr - za murem obok szpitala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą znam takich co do stołówki szpitalnej na obiady chodzą ale do mnie to nie przemawia jakoś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a poza tym to niewiele jest - błoto, kiepski dojazd i takie tam.

tachogti

« Odpowiedź #110 dnia: 20 Lis 2007, 11:15:00 »
Dziewczyny!!
Dzis z wyborcza jest ksiazeczka "Przekaski" i czytam i robie sie coraz glodniejsza!!!
np:
Dip z baklazana z tostami,
Dip cebulkowy ze swiezymi warzywami,
Vol-au-Vent z krewetkami,
Ryzowe tartoletki z cukinia,
Szpinakowa tarta z feta i koperkiem,
Serowa tarta z warzywami i ziolami,
Miesne kulki z nasionami sezamu,
Pikante miniptysie,
pieczone kulki z sera i inne pysznosci...
chyba sobie zjem jogurt..  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #111 dnia: 02 Lut 2008, 11:43:44 »
szukam inspiracji na obiad i znalazlam inspiracje sniadaniowe i kolacyjne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale: z tych wszystkich fajnych rzeczy ktore tu piszecie na sniadanie twarozek dla mnie odpada, bo mnie zatyka. przychodza mi jeszcze do glowy wszelkie takie slodkie platki do mleka typu nesquik- odpadaja, za slodkie i czlowiek bardzo szybko po tym glodny. musli zwykle albo w wersji dietetycznej platki jeczmienne czy osiane - ewentualnie, ale ja po tym tez jestem szybko glodna  :-/ jajko czasem lubie, ale rzadko, bo sie nasluchalam o cholerstrolu, a poza tym strasznie muli.
czyli znowu laduje przy kanapce  :-(  a tak chcialam ograniczyc chleb i produkty maczne i wrocic do zdrowych nawykow vitalii...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sonja

« Odpowiedź #112 dnia: 02 Lut 2008, 12:01:50 »
panikarola, a musli z jogurtem naturalnym (najlepiej greckim) i miodem? Ja długo na tym jadę bez uczucia głodu:) albo sałatki? ja lubię pomidory z kozim serem plus ew kawałek chrupkiego chleba

panikarola

« Odpowiedź #113 dnia: 02 Lut 2008, 12:12:24 »
ty wiesz, ze to jest pomysl... uwielbiam miod! salatki to jest zasadniczo dobry pomysl, tylko rano mi za duzo roboty. lubie na obiad albo na kolacje. za chrupkim pieczywem jakos nie przepadam, mam taki ulubiony chlebek kresowy, ciemny z super ziarnami w srodku, na okrglo go jem - az za duzo.

mayagaramond

« Odpowiedź #114 dnia: 02 Lut 2008, 13:23:08 »

A tu po polsku:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

« Odpowiedź #115 dnia: 02 Lut 2008, 13:29:34 »
maya, robisz to na sniadanie?

[ Dodano: 02-02-2008, 13:30 ]
milchreis tez fajny (z tej samej strony):

mayagaramond

« Odpowiedź #116 dnia: 02 Lut 2008, 13:49:00 »
Cytat: "panikarola"
maya, robisz to na sniadanie?

Tylko w weekendy, najczesciej jednak prostsza wersje - müsli (ale nie platki sniadaniowe), jablko/gruszka/banan i jogurt (naturalny albo smakowy).

W tygodniu na sniadania jem tylko banana...nic innego nie zdazam zjesc :oops:

H. uwielbia Milchreis. Ja tego nie przelkne - polaczenie ryzu i mleka nie dla mnie.

spragnienie

• Gość
« Odpowiedź #117 dnia: 02 Lut 2008, 15:17:01 »
Cytat: "Monika"
Jakbyście dziewczyny kiedyś biznes gastronomiczno-piwny chciały otworzyć to Koszarowa we Wrocławiu to żyła złota. Przynajmniej ze 2 tysiące studentów i nie ma gdzie normalnie zjeść, że o napiciu się piwa nie wspomnę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

haha, widzę że parę osób z Koszmarowej nawet tutaj można znaleźć  :mrgreen:
ja na szczescie juz mgr i nigdy tam dobrowolni nie wroce  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

Monika

• Gość
« Odpowiedź #118 dnia: 04 Lut 2008, 20:38:31 »
Cytat: "spragnienie"
haha, widzę że parę osób z Koszmarowej nawet tutaj można znaleźć  
ja na szczescie juz mgr i nigdy tam dobrowolni nie wroce

hehe, ja mam nadzieję że niedługo i mgr i licencjata zrobię i na tym się moja przygoda  z koszmarową skończy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a mgr po czym jesteś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

Odp: niecodziennie sniadania kolacje
« Odpowiedź #119 dnia: 10 Cze 2010, 11:28:50 »

mayagaramond

« Odpowiedź #120 dnia: 10 Cze 2010, 13:37:40 »
Uwielbiam sniadania, ale moje wrodzone lenistwo sprawie, ze wstaje tak pozno, ze jednie banan czasowo pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale w ten weekend sie wysniadaniuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #121 dnia: 10 Cze 2010, 13:45:07 »
banana sobie kroję w miseczkę z jogurtem albo sergiem jagodowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale bez kanapki do tego zaraz jestem głodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale ci zazdroszczę tego śniadania!

mayagaramond

« Odpowiedź #122 dnia: 10 Cze 2010, 14:44:50 »
ale ci zazdroszczę tego śniadania!

zrobie zdjecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i bede o Tobie myslec wcinajac francuskie sery  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 10 Cze 2010, 14:45:07 wysłana przez mayagaramond »

panikarola

« Odpowiedź #123 dnia: 10 Cze 2010, 14:45:42 »

effik

« Odpowiedź #124 dnia: 10 Cze 2010, 18:03:25 »
o, jaki fajny wątek, może się czegoś dowiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj