Sypialnia i garderoba

Zaczęty przez inkageo, 03 Lut 2013, 16:14:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

inka w ikea chyba te rolety nie byly jakies szczególnie drogie

inkageo

Ale łącznie to między 5,5 a 6 m okna, czyli sporo.. Właśnie te ikeowe lindmony chcę :) Mam je w biurze i w łazienkach już :)
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20084348/
Imagine there is no hate

golinda

mi by tam bardziej pasowały jasne rolety, np. lniane

inkageo

Ale ja chcę jednak mieć widok i możliwość regulowania w zależności od potrzeb, a przy rzymskich tego nie ma.. Jest ładnie, ale nie tak funkcjonalnie :)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

ja bym dała lindmony,ale białe. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ale ładnie, no i pościel jak zawsze wyszpanowana

zuzia

inka
bardzo fajnie to wyszło!

aaaa... żaluzje czy rolety to mi u ciebie białe pasują

inkageo

Ale na tych białych fest kurz widać.. Na naturalnych mniej ;)
I dzięki :beer:
Teraz poszukuję lampek nocnych, bo kot rano rozbił..
Imagine there is no hate

iksa_nl

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lut 2013, 13:58:54a ja bym tylko chciala powiedziec, ze zrobilabym cos z kawalkiem sciany z tv - wszedzie bosko, wszystko na tip top, a tam jakis burdel  -  i tv i lustro i Wasz wielki obraz i jeszcze te malutkie ni w oko ni w pi...e

zgadzam sie.
trzy sciany super, ale ta jedna mi nie pasi ;)

bozena.dp

Cytat: inkageo w 25 Lut 2013, 09:35:48Ale na tych białych fest kurz widać..

niestety ;/
wiem, bo je mam :P
ale mi by naturalne nie pasowały ;D

inkageo

Ikeowe rolety rzymskie, właśnie powiesiliśmy. Jestem zadowolona. Bardzo prosty system, te poprzeczki to magnesy, można dowolnie regulować długość. Montaż zajął 10 minut, bo na haczykach wiszą.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inka, super!!! bardzo lubie rolety rzymskie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cena połowę niższa niż najtańsze na dekorii.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

ciekawe jak w praniu sie zachowają.

U mnie niestety lekko sie skurczyły. No i po tych paru latach pozółkły od słonca :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Słicznie. my w ES mieliśy rolety rzysmkie z I. i super się sprawowały, po 9 latch wywaliłam.  Piękny obraz!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

fasolka1980

inka - bardzo ładnie

ależ ty masz porządek :)

nionczka

Cytat: fasolka1980 w 31 Maj 2015, 21:22:40ależ ty masz porządek
ja liczę na to, że pozerka z Inki i tak do zdjęcia sprząta. bo przecież nie da się tak spać.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Nie  :wstyd: Staram się mieć tak cały czas. Rano przed wyjściem do roboty ścielę i sprzątam. Ale kot i M. ciągle psują mój porządek ;)
Mnie nawet pusta szklanka wkurza..
Imagine there is no hate

suegro

Rolety roletami, ale jaka ładna pościel. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: inkageo w 31 Maj 2015, 23:41:43
Nie  :wstyd: Staram się mieć tak cały czas. Rano przed wyjściem do roboty ścielę i sprzątam. Ale kot i M. ciągle psują mój porządek ;)
Mnie nawet pusta szklanka wkurza..
Zazdroszczę! Porządku, nie tego, ze Cię szklanka wkurza. U mnie zawsze bałagan, ale jak sprzątane i  widże, ze coś trafia do zlewu, to tez mna nosi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

inka wow :) chciałabym miec taki porzadek u siebie, niestety to niemozliwe :)

Gornika

A co sądzicie o otwartej sypialni z garderobą?

Nikkolino

#73
Dla mnie na nie zdecydowanie, cala wilgoc bedzie w pokoju, w poscieli druga sprawa to nikt nie stoi pod prysznicem aby ladnie wygladac tylko sie myje, malo to estetyczne, no i pozostaje sprawa zachowania czystosci, powinien zawsze wygladac jak teraz a przeciez nie bedzie bo nikt nie bedzie go szorowac i wycierac po kazdej kapieli. Takze w moich oczach duze nie.

Jeśli chciałabyś urządzić parktyczną sypialnię, polecam stronę:
https://mobilipercasa.pl/?p=16

jest tutaj wiele porad na meble oraz inne praktyczne rozwiązania w pomieszczeniu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login