Autor Wątek: Sypialnia i garderoba  (Przeczytany 9036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Sypialnia i garderoba
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Lut 2013, 11:53:13 »
no wszystko pięknie, ale... gdzie my teraz będziemy spać? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Lut 2013, 11:53:59 »
inka, super wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a co zrobilas z tapetami ostatecznie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #27 dnia: 23 Lut 2013, 11:55:12 »
gdzie my teraz będziemy spać? hmm
W garderobie:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

golinda

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Lut 2013, 11:56:10 »
W garderobie:)

a nie, wszystko dobrze, to oni będą spać w garderobie, a my w sypialni. czyli bez zmian.
podoba mi się nasz nowy pokój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Lut 2013, 11:56:49 »
golinda, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Lut 2013, 11:56:49 »

inkageo

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lut 2013, 11:58:18 »
Spoko, spoko, w marcu nowy remont.. Tato przenosi swoje rzeczy do małego gościnnego, a w jego sypialni będzie nowy duży gościnny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wróbelku dokupiłam na jedną ścianą tą tapetę z kółkami, białą, dokleiliśmy i pomalowaliśmy trzy ściany na szaro, bo M. bieli nie chciał. Ten pokój jest bardzo jasny, od południa i rzeczywiście biel aż gryzie w oczy. Szary jest ok, a potrzebowaliśmy i tak tej farby do odświeżenia ściany w garderobie.

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 11:59:45
Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Więc rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 11:59:45 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

golinda

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Lut 2013, 12:10:09 »
Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Więc rozumiem Cheesy

co się martwisz? przecież mówiłam Ci jaki pokój lux szykujemy, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #32 dnia: 23 Lut 2013, 12:12:05 »
Ale utkwiło mi w głowie, że dzieci nas wysiudają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #33 dnia: 23 Lut 2013, 12:13:25 »
Inka, bardzo fajnie wyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a powiedz mi jak masz zamontowane to lustro na oknie? ciekawy pomysł

wiecie, jak patrze na te wsze remonty to zaczynam się cieszyc na własny bo jak juz rpzezyje ten koszmar to potem bede mogła sobie urządzić to i owo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 12:13:56
Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Więc rozumiem Cheesy
w siłowni z królikiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 12:13:56 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lut 2013, 12:15:42 »
w siłowni z królikiem Cheesy

z jakim królikiem? duchem jego chyba...

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 12:16:33
Ale utkwiło mi w głowie, że dzieci nas wysiudają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ostatecznie wysiudają, ale pamiętaj że teraz będziecie mieć prawdziwe łoże sypialniane, tv i piękną łazienkę na piętrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 12:16:33 wysłana przez golinda »

inkageo

« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lut 2013, 12:27:43 »
Salsa oparłam je o parapet, nic nie mocowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Miało być na ścianie pod lampą, ale jakoś tak oparłam tam na chwilę i mi się spodobało. Chociaż poranne światło jest bezlitosne.. Zbyt długo się sobie nie przyglądam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lut 2013, 12:30:56 »
z jakim królikiem? duchem jego chyba...
ooo to nie zarejestrowałam tego faktu, ze krolik juz się przeniósł na tamten świat....

Salsa oparłam je o parapet, nic nie mocowałam
a myslałam ze ono jest jakos zamocowane do sufitu, okna - nie wiem czego
bo w sumie takie lustro zawsze się rpzydaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lut 2013, 12:46:03 »
Ono jest ciężkie i stabilne, więc może stać gdziekolwiek mam wrażenie. Fajnie, bo będę sobie przestawiać. Muszę kupić drugie, bo to zwinęłam z przedpokoju.
To taki zwykły tani stave:

W Lądku też je mam.

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 23 Lut 2013, 13:13:48 »
Wróbelku dokupiłam na jedną ścianą tą tapetę z kółkami, białą, dokleiliśmy i pomalowaliśmy trzy ściany na szaro, bo M. bieli nie chciał. Ten pokój jest bardzo jasny, od południa i rzeczywiście biel aż gryzie w oczy. Szary jest ok, a potrzebowaliśmy i tak tej farby do odświeżenia ściany w garderobie.

oo, to fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob, 23 lut 2013, 13:14:44[/time]
ooo to nie zarejestrowałam tego faktu, ze krolik juz się przeniósł na tamten świat....

ja tez nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przykro mi.

« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 13:15:26 wysłana przez wrobelek0403 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Lut 2013, 13:58:54 »
a ja bym tylko chciala powiedziec, ze zrobilabym cos z kawalkiem sciany z tv - wszedzie bosko, wszystko na tip top, a tam jakis burdel  -  i tv i lustro i Wasz wielki obraz i jeszcze te malutkie ni w oko ni w pi...e - nie wiedzialabym gdzie patrzec, czy na siebie, czy na kuzniara, czy na obraz, cyz na obrazki, czy moze sprawdzac, czy roslinka nnie usycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Lut 2013, 13:58:54 »

inkageo

« Odpowiedź #40 dnia: 23 Lut 2013, 14:03:18 »
No racja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Trochę tam się dzieje.. Chciałam nawet pościągać obrazki, ale tam są taaaakie dziury po hakach, na których prosię by można powiesić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przemyślę temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
TV jest tam awaryjnie, ja opłacam telewizję n na kartę raz na pół roku, więc i tak większość miesięcy nie działa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na dole mamy niezależnie abonamentową cyfrę+, a mi aż tak nie zależy żeby co miesiąc o przelewie pamiętać..

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 14:04:14
Zwierzu to jest ołtarzyk w stylu renesansowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2013, 14:04:14 wysłana przez inkageo »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 23 Lut 2013, 14:06:56 »
no nie wiem, kompletnie mi do Ciebie nie pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakies szalenstwo nieinkowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do Ciebei mi pasuje biala komoda niska na cala szerokosc, obrazki male absolutnie nie Twoje, nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cos bym zrobila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak oltarzyk to musisz naniesc wiecej, obic muslinem i dodac swiece Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #42 dnia: 23 Lut 2013, 14:51:51 »
Inka, fajnie Ci z garderoba. Moje marzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #43 dnia: 23 Lut 2013, 15:06:08 »

doda

« Odpowiedź #44 dnia: 23 Lut 2013, 18:11:57 »
inka, bardzo ladnie!

golinda

« Odpowiedź #45 dnia: 23 Lut 2013, 19:03:32 »
ja tez nie Sad przykro mi.

eee, już dawno, w ciąży z N. byłam
miał ciągłe problemy z tymi wrastającymi zębami, dwa razy w tygodniu weterynarz, zabiegi, operacje
on się męczył, my się męczyliśmy
trzeba było go uśpić
nigdy więcej zwierząt

marax

« Odpowiedź #46 dnia: 23 Lut 2013, 19:51:56 »
inka ladnie tylko te murzyńskie szmaty z okiem wyrzuć

inkageo

« Odpowiedź #47 dnia: 23 Lut 2013, 19:56:47 »
Przecież już o tym rozmawiałyśmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Proponuję zrzutę na strefie na żaluzje drewniane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chyba minimum 600 zł będą kosztowały.. No ale kupię, kupię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #48 dnia: 23 Lut 2013, 19:57:35 »
inkageo Inka pięknie tam u Ciebie! Pięknie!
I ta pościel tak cudownie ułożona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #49 dnia: 23 Lut 2013, 19:57:53 »
co do ściany z tv, to zgadzam się ze zwierzem
co do szmat murzyńskich, z marax
ale inka na pewno coś wymyśli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie lubię też tego obrazka, bo ta pani taka brzydka, seksu by mi się nie chciało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj