Sypialnia i garderoba

Zaczęty przez inkageo, 03 Lut 2013, 16:14:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

no wszystko pięknie, ale... gdzie my teraz będziemy spać? :hmm:

wrobelek0403

inka, super wyszlo :)

a co zrobilas z tapetami ostatecznie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: golinda w 23 Lut 2013, 11:53:13gdzie my teraz będziemy spać? hmm
:D
W garderobie:)

golinda

Cytat: aniak1211 w 23 Lut 2013, 11:55:12
:D
W garderobie:)

a nie, wszystko dobrze, to oni będą spać w garderobie, a my w sypialni. czyli bez zmian.
podoba mi się nasz nowy pokój ;D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#30
Spoko, spoko, w marcu nowy remont.. Tato przenosi swoje rzeczy do małego gościnnego, a w jego sypialni będzie nowy duży gościnny ;)

Wróbelku dokupiłam na jedną ścianą tą tapetę z kółkami, białą, dokleiliśmy i pomalowaliśmy trzy ściany na szaro, bo M. bieli nie chciał. Ten pokój jest bardzo jasny, od południa i rzeczywiście biel aż gryzie w oczy. Szary jest ok, a potrzebowaliśmy i tak tej farby do odświeżenia ściany w garderobie.

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 11:59:45

Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  :rotfl: :rotfl: Więc rozumiem :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 23 Lut 2013, 11:58:18Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  rotfl rotfl Więc rozumiem Cheesy

co się martwisz? przecież mówiłam Ci jaki pokój lux szykujemy, nie? :)

inkageo

Ale utkwiło mi w głowie, że dzieci nas wysiudają :D
Imagine there is no hate

salsa

#33
Inka, bardzo fajnie wyszło :) a powiedz mi jak masz zamontowane to lustro na oknie? ciekawy pomysł

wiecie, jak patrze na te wsze remonty to zaczynam się cieszyc na własny bo jak juz rpzezyje ten koszmar to potem bede mogła sobie urządzić to i owo :D

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 12:13:56

Cytat: inkageo w 23 Lut 2013, 11:58:18Golinda ja też się martwię gdzie teraz będziemy u Was spać  rotfl rotfl Więc rozumiem Cheesy
w siłowni z królikiem :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

#34
Cytat: salsa w 23 Lut 2013, 12:13:25w siłowni z królikiem Cheesy

z jakim królikiem? duchem jego chyba...


Dodany tekst: 23 Lut 2013, 12:16:33

Cytat: inkageo w 23 Lut 2013, 12:12:05
Ale utkwiło mi w głowie, że dzieci nas wysiudają :D

no ostatecznie wysiudają, ale pamiętaj że teraz będziecie mieć prawdziwe łoże sypialniane, tv i piękną łazienkę na piętrze ;D

inkageo

Salsa oparłam je o parapet, nic nie mocowałam :) Miało być na ścianie pod lampą, ale jakoś tak oparłam tam na chwilę i mi się spodobało. Chociaż poranne światło jest bezlitosne.. Zbyt długo się sobie nie przyglądam :D
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: golinda w 23 Lut 2013, 12:15:42z jakim królikiem? duchem jego chyba...
ooo to nie zarejestrowałam tego faktu, ze krolik juz się przeniósł na tamten świat....


Cytat: inkageo w 23 Lut 2013, 12:27:43Salsa oparłam je o parapet, nic nie mocowałam
a myslałam ze ono jest jakos zamocowane do sufitu, okna - nie wiem czego
bo w sumie takie lustro zawsze się rpzydaje :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ono jest ciężkie i stabilne, więc może stać gdziekolwiek mam wrażenie. Fajnie, bo będę sobie przestawiać. Muszę kupić drugie, bo to zwinęłam z przedpokoju.
To taki zwykły tani stave:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80223520/

W Lądku też je mam.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#38
Cytat: inkageo w 23 Lut 2013, 11:58:18Wróbelku dokupiłam na jedną ścianą tą tapetę z kółkami, białą, dokleiliśmy i pomalowaliśmy trzy ściany na szaro, bo M. bieli nie chciał. Ten pokój jest bardzo jasny, od południa i rzeczywiście biel aż gryzie w oczy. Szary jest ok, a potrzebowaliśmy i tak tej farby do odświeżenia ściany w garderobie.

oo, to fajnie :)

Dodany tekst: sob, 23 lut 2013, 13:14:44

Cytat: salsa w 23 Lut 2013, 12:30:56
ooo to nie zarejestrowałam tego faktu, ze krolik juz się przeniósł na tamten świat....


ja tez nie :( przykro mi.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a ja bym tylko chciala powiedziec, ze zrobilabym cos z kawalkiem sciany z tv - wszedzie bosko, wszystko na tip top, a tam jakis burdel  -  i tv i lustro i Wasz wielki obraz i jeszcze te malutkie ni w oko ni w pi...e - nie wiedzialabym gdzie patrzec, czy na siebie, czy na kuzniara, czy na obraz, cyz na obrazki, czy moze sprawdzac, czy roslinka nnie usycha ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

#40
No racja ;) Trochę tam się dzieje.. Chciałam nawet pościągać obrazki, ale tam są taaaakie dziury po hakach, na których prosię by można powiesić :D Przemyślę temat ;)
TV jest tam awaryjnie, ja opłacam telewizję n na kartę raz na pół roku, więc i tak większość miesięcy nie działa  :rotfl:
Na dole mamy niezależnie abonamentową cyfrę+, a mi aż tak nie zależy żeby co miesiąc o przelewie pamiętać..

Dodany tekst: 23 Lut 2013, 14:04:14

Zwierzu to jest ołtarzyk w stylu renesansowym :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

no nie wiem, kompletnie mi do Ciebie nie pasuje :D jakies szalenstwo nieinkowe ;) do Ciebei mi pasuje biala komoda niska na cala szerokosc, obrazki male absolutnie nie Twoje, nie wiem ;D cos bym zrobila :D a jak oltarzyk to musisz naniesc wiecej, obic muslinem i dodac swiece :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

fasolka1980

Inka, fajnie Ci z garderoba. Moje marzenie ;D

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 23 Lut 2013, 13:13:48ja tez nie Sad przykro mi.

eee, już dawno, w ciąży z N. byłam
miał ciągłe problemy z tymi wrastającymi zębami, dwa razy w tygodniu weterynarz, zabiegi, operacje
on się męczył, my się męczyliśmy
trzeba było go uśpić
nigdy więcej zwierząt



marax

inka ladnie tylko te murzyńskie szmaty z okiem wyrzuć

inkageo

Przecież już o tym rozmawiałyśmy  :rotfl: :rotfl:
Proponuję zrzutę na strefie na żaluzje drewniane :D
Chyba minimum 600 zł będą kosztowały.. No ale kupię, kupię :)
Imagine there is no hate

sonja

inkageo Inka pięknie tam u Ciebie! Pięknie!
I ta pościel tak cudownie ułożona :)

golinda

co do ściany z tv, to zgadzam się ze zwierzem
co do szmat murzyńskich, z marax
ale inka na pewno coś wymyśli :)

nie lubię też tego obrazka, bo ta pani taka brzydka, seksu by mi się nie chciało :D

inkageo

#49
Ale ona jest tyłem do mnie, to jej nie widzę :D Na razie stoi bo się jeszcze zastanawiam ;)

Gadałyśmy z Marax na gg i jej powiedziałam, że rolety to jest taki wakacyjny akcent z murzyńskiej chaty :D
Imagine there is no hate