Fotelik samochodowy

Zaczęty przez salsa, 28 Sty 2013, 19:13:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Kasia no fotelik jak fotelik ;D duży jest, większy od maxi cosi tak na oko no i cięższy przez to ;)
wzięliśmy tego izi sleep, poczytałam trochę, konwalia też go polecała
mam nadzieję, że przez to że większy to dłużej posłuży i że to rozkładanie będzie użyteczne :)
no i ładną ma budkę pod kolor wózka, ale to już gadżet :D

Kasia

justa swietnie, czytam czytam i .... fajnie :D
a ile w koncu zapłaciłaś? może byc na PW :D

ziuta

Cytat: justynaaaa2 w 31 Sty 2013, 11:24:03mam nadzieję, że przez to że większy to dłużej posłuży i że to rozkładanie będzie użyteczne
rozkładanie jest super użyteczne, właśnie dlatego, że nie interesują Cię ograniczenia co do czasu przebywania dziecka w foteliku
ja miałam rozkładany fotelik mutsy i wpinaliśmy go w stelaż baaaaaaaaardzo często, do galerii, na zakupy to zawsze (szkoda miejsca w bagażniku na gondolę), do knajpy też bardzo często
plus jest jeszcze taki, że jak dziecko w aucie zaśnie można go "wpiąć w wózek" bez wybudzania, a jednak przekładanie do gondoli często kończy się przebudzeniem

konwalia

moja bywała dłużej w foteliku niż zalecane, no cóż zdrowie psychiczne matki też ważne
i ja brałam ja wszędzie, nad jezioro czy do galerii

justynaaaa2

ziuta dzieki za opinie  :beer: mam nadzieje ze nam tez sie tak sprawdzi :)

Angie

Fotelik wczepiany do wózka to jeden z lepszych wynalazków ;D

errata

ja miałam adaptery do fotelika i korzystał z tego na pewno w galeriach i krótkich wypadach. I chwaliłam to sobie bardzo, zresztą do tej pory bym tak najchętniej robiła. Na dłuższe spacery to już brałam gondolkę.
A to że czasem była dłużej w foteliku niż te 2 czy 3 godziny to trudno, ale przecież dzień w dzień tak też nie było ;D

salsa

#82
Cytat: olgaaa1 w 31 Sty 2013, 11:05:08
Salsa w foteliku dziecko może leżeć 2h później należy robić przerwy. Ale ogólnie noworodki i niemowlaki nie powinny za długo w tym leżeć.
My kupiliśmy adapter, bo też myśleliśmy, że tak bedzie super i mieliśmy w tym adapterze dziecko raz, a poźniej nam jej było żal i zabieraliśmy wózek. Jak biorę już stelaż, to co mi szkodzi jeszcze reszta. Więc nie nastawiaj się na ten adapter

no ale to nie jest rozwiazanie na spacery, bo od tego masz gondole ;) u mnie kolezanki uzytkują namietnie - na szybkie zakupy, na kawe na cos tam-jak np bierzesz młode na spotkanie - fotelik z dzieckiem na stelaz, dziecko najczesciej uspione po drodze wiec nie wybudzasz, potem jak juz nsiedzisz mozesz zawsze wyjac, wziac na rece potem odłozyc itp
z tego co widze, to bardzo popularne to jest :)

Dodany tekst: 01 Lut 2013, 00:42:16

justynaaaa2 pokaz wozek & fotelik :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

olgaaa1

#83

No ja mam trochę inne zdanie na ten temat, jak nie ma konieczności tj. jazda samochodem, to dla mnie fotelik nie istnieje. Szybkie zakupy, kawa itd, to jest dobre 3 godziny. W gondoli chyba miałoby przyjemniej :)
No ale to moja opinia, a każdy robi jak uważa. Poza tym niemowlaki tak szybko się nie wybudzają. Moja nigdy się nie obudziła podczas przekładania

konwalia

#84
Twoja to nie musu byc średnia populacyjna ;) moja wybudzala się zawsze, każdy robi jak uwaza
poza tym uznałam, ze skoro 9mcy nie spala na płasko, to parę godzin nie zaszkodzi

feeling.good

haha, moje dzieci to nawet w foteliku nie dały się wpiąć w stelaż. Natychmiast się budziły :)

olgaaa1

Nie chodzi mi o kręgosłup dziecka, tylko o wygodę, bo na kilka godzina raz na ruski rok, nic się nie stanie, ale zwyczajnie lepiej i wygodniej było jej w wózku.

salsa

Olga, no ja rozumiem, kazdy robi jak uwaza - ja sie naogladałam tych dzieci w fotelikach na stelazach i nie widziałam zeby ktores cierpiało, za to matki miały wygodę :) szczegolnie ze jak się siedzi w tym ogrodku to dziecko i tak mozna wziąc na ręce itp

u mnie chyba wszystkie dziewczyny uważają to za wspaniały wynalazek wiec i ja mam dobre nastawienie i chce z tego korzystać :) podobnie jak z chusty :)

a na długie łazenie gondola, no ale jak się dziecko nauczy, ze są tez inne formy "transportu" to wierzę, ze bedzie to akceptował :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

salsa ten zestaw, w tym kolorze

feeling.good


salsa

Dziewvzyny szybkie pytanie bo jestem na telefonie:wlasnie dzwonila do mnie pani od wozka pakuje dla mnie zamowienie i zaproponowala nowy fotelik maxi cosi cabrio fix za 389 zl. Ma dwa w sklepie na stanie. Powiedzialam ze oddzwonie. To dobra cena za nowy MC?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

chyba dobra, na allegro zaczynają się od 465


salsa

No bo w sumie mialabym juz z glowy....a to jedt sklep wiec normalnie rachunek gwarancja etc. No i nowy....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


salsa

#95
dzieki dziewczyny-chyba weźmiemy, mam jeszcze dostac fotki koloru, ale cena dobra i nie ma co szaleć, przy okazji przyjdzie ta sama przesyłka :D


dzieki i polewam za szybka pomoc :D :beer:




Justa - bardzo ładny ten Twoj wózek, super !! niech się dobrze wozi :)



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Salsa, ale Cabrio a nie Citi na pewno? Bo jak Cabrio to cena b. dobra.

aniak1211

salsa
jaki Ty wozek kupilas???

salsa

Cytat: mobka w 01 Lut 2013, 20:50:52
Salsa, ale Cabrio a nie Citi na pewno? Bo jak Cabrio to cena b. dobra.
cyt: mogę natomiast gdyby była Pani zainteresowana zaproponować fotelik maxi cosi cabriofix jeden z dwóch, które mam na stanie za 389 zł..


Cytat: aniak1211 w 01 Lut 2013, 20:52:54
salsa
jaki Ty wozek kupilas???
taki: http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,8162.msg1357286.html#msg1357286
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

A to brac i sie nie zastanawiac.