Fotelik samochodowy

Zaczęty przez salsa, 28 Sty 2013, 19:13:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Pomóżcie w decyzji, mysle nad maxi cosi tobi,rubi priori albo romer king,musi byc wygodny,priori fajnie sie rozklada a jak z teszta?
Amoze calkiem inny model?
Nie mam gdzie ''pomacac'',porownac.

zosia2007

aniak ja się zastanawiam nad MAxi Cosi MiloFix dla Miłosza. Tobiego mam po Pawle więc będzie jako fotelik zastępczy, do drugiego auta. No ale ja Miłosza zamierzam przesadzać za kilka  m-cy. On mały jest i jeszcze trochę pojeżdzi w tym pierwszym foteliku

zosia2007

justyna ty jesteś zadowolona z tego milofix?

justynaaaa2

zosia2007, tak jestem :)
Na dobrą sprawę do tego milofix byś już mogła miłosza przesadzić bo on tyłem jest od 0 do 13kg i rzeczywiście tyłem pozycję ma zbliżoną do tych pierwszych fotelików
Ja bym mogła jeszcze A. Tyłem wozić :D
No tylko on jest z isofxem i z tym pasem tt, sprawdź czy macie te kotwice u siebie, zwykłymi pasami go nie zapniesz
Fajny jest bo dziecko wysoko siedzi i wszystko widzi

aniak1211

Nina tez jeszcze miesci sie w pierwszym i ma zapas,jeszcze troche w nim pojezdzi.
Cytat: justynaaaa2 w 21 Lut 2016, 19:37:45No tylko on jest z isofxem i z tym pasem tt, sprawdź czy macie te kotwice u siebie, zwykłymi pasami go nie zapniesz
W naszym aucie nie ma isofix wiec odpada,auto dopiero rok uzytkujemy wiec nie planujemy zmiany:D

aniak1211

zosia2007,
A tobi wygodny jest?Jak z rozkladaniem do spania?
Zalezy mi by byl wygodny,do PL jedziemy 16godz.

zosia2007

justyna nie wiem o jakim pasi tt mówisz

aniak P w nim jeżdzil chyba z 3 lata, rozklada sie do spania chyba całkiem nieżle jak te foteliki no i nie zajmuje duzo miesca, nam się sprawdził

justynaaaa2

zosia2007, pas top tether, pod tym linkiem jest lista aut do których pasuje, tylko coś mi nie działa, sprawdź u siebie
http://www.maxi-cosi.com/pl-pl/produkty/foteliki-samochodowe/niemowl%C4%99/milofix.aspx

zosia2007

Instalacja niemożliwa :( co w takiej sytuacji?

justynaaaa2

Cytat: zosia2007 w 22 Lut 2016, 10:22:18
Instalacja niemożliwa :( co w takiej sytuacji?
Pewnie nie masz tych kotwic do pasa tt
Musisz szukać albo zwykłego na pasy albo zwykły isofix
Fajny jest ten obrotowy :)

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 22 Lut 2016, 10:50:12
Pewnie nie masz tych kotwic do pasa tt
Musisz szukać albo zwykłego na pasy albo zwykły isofix
Fajny jest ten obrotowy :)
ok, dzieki :)

aniak1211

Macie sprawdzony sklep online w ktorym kupie fitelik? A moze jakis z promocjami;)

Kasia


konwalia


aniak1211

Dzieki:). Tosie znam,kupowalam Dominice fotelik, osiemgwiazdek zaraz sobie zobacze:)

magdalinska

wy wszystko wiecie :) co myslicie o poddupnikach na isofixach? Kuba jeszcze jezdzi w foteliku, ale waga przekroczona o 7kg, no i tak w sumie to juz tak dziwnie wyglada ;)

ishka82

magdalinska, Domi jakiś czas, jak wyrosła z Diono Monterey, to jeździła na tym poddupniku z niego wpiętym w isofixy. Sprawdziło się to dobrze. Od jakiegoś czasu jeździ już bez fotelika i podkładki. Boszzz, jaki to był dla mnie stres ;)

magdalinska

no Kuba jezdzi bez niczego.... stresuje sie mocno, moze jednak kupie ten poddupnik na isofixy.jeZdzi z przodu, fotel podwyzszony ma maxa, pas obnizony, niby dobrze przebiega

LKyper

#468
Wzięliśmy fotelik samochodowy isofix, jest wygodny w użyciu, a właściwości bezpieczeństwa są całkiem dobre

zuzia

LKyper
nie ma czegoś takiego jak fotelik isofix. isofix to system DO fotelików.

a w sprawie reklamy zapraszamy do adminki!

Fiona1979

A u mnie jeździly dziewczyny na fotelikach z Lionelo ;)