wanienki/przewijaki Geuther

Zaczęty przez elizapj, 07 Sty 2013, 22:29:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

czy ktos ma wanienke z przewijakiem na wanne firmy Geuther - i moze sie podzielic wrazeniami?

interesuja mnie opinie za i przeciw do Aqualight (4822) http://www.pinkorblue.pl/Pielegnacja-karmienie/Kapiel/Wanienki/GEUTHER-Przewijak-Aqualight-z-wanienka-4822-1.html

i do  AQUALINO (4830)
http://allegro.pl/geuther-4830-stojak-na-wanienke-z-przewijakiem-i2888154597.html
dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

Rany Boskie jakie ceny !!!! jak dla mnie rzecz zbędna i zagraca przestrzeń.
My na początku mieliśmy zwykły stojak, jak tutaj http://allegro.pl/wanna-ze-stojakiem-102cm-balbinka-tega-i2883823331.html sprawdził się rewelacyjnie, a od 3go miesiąca kąpaliśmy ją w normalnej wannie.
Ale jak już chcesz kupić, to wydaje mi się, ze ten drugi zestaw jest praktyczniejszy, wyobraź sobie: kapiesz dziecko, noworodka i musisz majstrować ręką jak go wyjmiesz, żeby opuścić przewijak

mobka

Eliza, ja teraz chyba z wiaderkiem tummy tub zaryzykuje, choc zestawy pokazane przez ciebie ciekawe sa. Tylko pytanie do jakich rozmiarow sie skladaja.

golinda


mobka

Golinda, no rozne sa opinie... ale miejsca na wanienke mi szkoda ;D

golinda

ja miałam i to i to, wanienka użyta może ze 3 razy. straszna niewygoda w porównaniu z wiaderkiem.

mobka

Mnie mycie glowy w wiaderku zastanawia...

golinda

ręką delikatnie polewasz wodą

cumberland

#8
Cytat: golinda w 08 Sty 2013, 12:32:11ja miałam i to i to, wanienka użyta może ze 3 razy. straszna niewygoda w porównaniu z wiaderkiem.

u mnie to samo tyle, że na odwrót ;D


Dodany tekst: 08 Sty 2013, 14:20:49

Cytat: mobka w 08 Sty 2013, 12:35:22Mnie mycie glowy w wiaderku zastanawia...

głowy, tyłka, pleców, nóg, paluszków ;)

elizapj

Cytat: golinda w 08 Sty 2013, 12:32:11ja miałam i to i to, wanienka użyta może ze 3 razy. straszna niewygoda w porównaniu z wiaderkiem.
dzieki wszystkim za odp. a co do tej wypowiedzi to nie rozumiem - mialas oba zestawy Geuthera? i oba do bani?

znam 2 mamy, kt je mialy tzn nie wiem jakiej firmy bo mnie to wtedy nie interesowalo...ale system identyczny.
i po pierwszym dziecku wiem jak b mi brakowalo mozliwosci mycia rak przy przewijaniu. stad koniecznie chce przewijak w lazience. i w nowym mieszkaniu nie moge juz oprzec ikea-owskiej wanienki za 5 euro na umywalce jak moglam w starym...wiec siak czy owak musze miec nowy system kapania. i te guethera najb spelaniaja te moje 2 wymogi. tylko nie wiem czy ten drozszy jest az tak bardzo lepszy od tego tanszego....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Eliza, ja bym szukała prostszych rozwiązań. Sama miałam komodę przewijak z wanienkę i półkami i uważam, że to jest fajne rozwiązanie jak się nie ma innych warunków. Podobnie jak u Was. Brak wanny, wanienka nie miesciła się na umywalce ani na wc i bidecie, a jak stałaby na podłodze w łazience, to nie miescił się przy niej człowiek. Nie chciałabym mieć skomplikowanych struktur, rozkąłdanych, mocowanych an wannie. Szybko bym się zniechęciła. o ile w ogóle bym się odważyła kapac dziecko na wannie. Poza tym widze jedna wadę takiego systemu. To nie moze być na stałe na wannie, bo z wanny się korzysta. A wtedy tzreba rozkładać, żeby dziecko przewinąć? Nie bardzo rozumiem. Kąpiel się planuje i przygotowuje, przewijanie jest spontaniczne. Stanowisko do przewijania noworodka/niemowlaka moim zdaniem powinno być na stałe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kotabma

u nas bardzo dlugo przewijak byl na pralce, wanienka normalnie w wannie - teraz wkladam wanienke na szuszarke nadwannowa
dla mnie to rozwiazane mialoby sens gdybym miala do dyspozycji druga lazienke albo chociaz kabine prysznicowa. jakbym miala te konstrukcje rozbierac codziennie na nasze mycie wieczorne to by mnie cos trafilo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elizapj

nasz Aqualight (4822) http://www.pinkorblue.pl/Pielegnacja-karmienie/Kapiel/Wanienki/GEUTHER-Przewijak-Aqualight-z-wanienka-4822-1.html juz dostarczony i zamontowany
pewnie wkrotce dam znac jak sie spisuje w praktyce:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login