Autor Wątek: wanienki/przewijaki Geuther  (Przeczytany 2400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

wanienki/przewijaki Geuther
« dnia: 07 Sty 2013, 22:29:59 »
czy ktos ma wanienke z przewijakiem na wanne firmy Geuther - i moze sie podzielic wrazeniami?

interesuja mnie opinie za i przeciw do Aqualight (4822) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i do  AQUALINO (4830)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 dzieki!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

olgaaa1

Odp: wanienki/przewijaki Geuther
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sty 2013, 10:59:59 »
Rany Boskie jakie ceny !!!! jak dla mnie rzecz zbędna i zagraca przestrzeń.
My na początku mieliśmy zwykły stojak, jak tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sprawdził się rewelacyjnie, a od 3go miesiąca kąpaliśmy ją w normalnej wannie.
Ale jak już chcesz kupić, to wydaje mi się, ze ten drugi zestaw jest praktyczniejszy, wyobraź sobie: kapiesz dziecko, noworodka i musisz majstrować ręką jak go wyjmiesz, żeby opuścić przewijak

mobka

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sty 2013, 12:21:11 »
Eliza, ja teraz chyba z wiaderkiem tummy tub zaryzykuje, choc zestawy pokazane przez ciebie ciekawe sa. Tylko pytanie do jakich rozmiarow sie skladaja.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sty 2013, 12:21:11 »

golinda

« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sty 2013, 12:24:48 »
ja teraz chyba z wiaderkiem tummy tub zaryzykuje

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sty 2013, 12:28:11 »
Golinda, no rozne sa opinie... ale miejsca na wanienke mi szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sty 2013, 12:28:11 »

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sty 2013, 12:32:11 »
ja miałam i to i to, wanienka użyta może ze 3 razy. straszna niewygoda w porównaniu z wiaderkiem.

mobka

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sty 2013, 12:35:22 »
Mnie mycie glowy w wiaderku zastanawia...

golinda

« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sty 2013, 12:36:32 »
ręką delikatnie polewasz wodą

cumberland

« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sty 2013, 14:19:52 »
ja miałam i to i to, wanienka użyta może ze 3 razy. straszna niewygoda w porównaniu z wiaderkiem.

u mnie to samo tyle, że na odwrót Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 08 Sty 2013, 14:20:49
Mnie mycie glowy w wiaderku zastanawia...

głowy, tyłka, pleców, nóg, paluszków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sty 2013, 14:20:49 wysłana przez cumberland »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sty 2013, 16:41:49 »
dzieki wszystkim za odp. a co do tej wypowiedzi to nie rozumiem - mialas oba zestawy Geuthera? i oba do bani?

znam 2 mamy, kt je mialy tzn nie wiem jakiej firmy bo mnie to wtedy nie interesowalo...ale system identyczny.
i po pierwszym dziecku wiem jak b mi brakowalo mozliwosci mycia rak przy przewijaniu. stad koniecznie chce przewijak w lazience. i w nowym mieszkaniu nie moge juz oprzec ikea-owskiej wanienki za 5 euro na umywalce jak moglam w starym...wiec siak czy owak musze miec nowy system kapania. i te guethera najb spelaniaja te moje 2 wymogi. tylko nie wiem czy ten drozszy jest az tak bardzo lepszy od tego tanszego....

nionczka

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sty 2013, 22:04:51 »
Eliza, ja bym szukała prostszych rozwiązań. Sama miałam komodę przewijak z wanienkę i półkami i uważam, że to jest fajne rozwiązanie jak się nie ma innych warunków. Podobnie jak u Was. Brak wanny, wanienka nie miesciła się na umywalce ani na wc i bidecie, a jak stałaby na podłodze w łazience, to nie miescił się przy niej człowiek. Nie chciałabym mieć skomplikowanych struktur, rozkąłdanych, mocowanych an wannie. Szybko bym się zniechęciła. o ile w ogóle bym się odważyła kapac dziecko na wannie. Poza tym widze jedna wadę takiego systemu. To nie moze być na stałe na wannie, bo z wanny się korzysta. A wtedy tzreba rozkładać, żeby dziecko przewinąć? Nie bardzo rozumiem. Kąpiel się planuje i przygotowuje, przewijanie jest spontaniczne. Stanowisko do przewijania noworodka/niemowlaka moim zdaniem powinno być na stałe.

kotabma

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sty 2013, 22:10:32 »
u nas bardzo dlugo przewijak byl na pralce, wanienka normalnie w wannie - teraz wkladam wanienke na szuszarke nadwannowa
dla mnie to rozwiazane mialoby sens gdybym miala do dyspozycji druga lazienke albo chociaz kabine prysznicowa. jakbym miala te konstrukcje rozbierac codziennie na nasze mycie wieczorne to by mnie cos trafilo

adrianna79

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sty 2013, 01:36:55 »
A my mamy cos takiego

elizapj

« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lut 2013, 10:07:31 »
nasz Aqualight (4822) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj juz dostarczony i zamontowany
pewnie wkrotce dam znac jak sie spisuje w praktyce:)