wózek-watek informacyjny

Zaczęty przez salsa, 25 Lis 2012, 22:45:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia



olgaaa1

A czy wózek ma wymianę tych małych kółek na duże? Kiepsko będzie się prowadził w zimę, ze względu na te błotniki z przodu, w które włazi śnieg i je blokuje.
Wizulanie fajny, tyle, że ja nie wyobrażam sobie koszyka pod wózkiem takiego jak są w emmaljunga

Kasia


mignon

#79
Cytat: olgaaa1 w 28 Sty 2013, 07:59:39Kiepsko będzie się prowadził w zimę, ze względu na te błotniki z przodu, w które włazi śnieg i je blokuje.

ja mam bugaboo, który ma równie małe kółka z przodu i nic mi się na śniegu nie blokuje, więc nie ma co przesądzać sprawy ;D

duże wymienne kółka mam, użyłam ich kilka razy i to raczej nie na śnieg, tylko po powybijanym paskudnym poznańskim bruku łatwiej się wtedy prowadzi

olgaaa1

Nie chodzi mi o małe kółka tylko o blotniki, tam włazi śnieg i nie jedzie się tylko się sięga. No każdy broni tego co ma, miał. Ją miałam na wielkie śniegi emmaljunga, teraz mam wózek z małymi kołami i uważam, że duże kółka to podstawą w wózku.
Ją miłością wielką kocham emmaljunga za dużą gondole, za lekkie prowadzenie, za właśnie duże pompowane koła.

konwalia

Olgaa ja np jakbym miała Emmę to bym zima nie wyszła z niemowlakiem, bo bym się nie wygramolila
Tak naprawdę tylko przejazd przez zaspe może być problematyczny, ale wtedy można tylem

salsa

cieszę się, że Wam się podoba :D

Olga-z tego co czytałam na forach wózkowych to Joolz bardzo dobrze się prowadzi w przeróżnych warunkach terenowych i   ze sniegiem czy wertepami podobno nie ma zadnego problemu :)
natomiast ja nie potrzebuje wózka-tarana bo mieszkam w centrum miasta i w zasadzie jesli zdarzy się taka sytuacja, ze bede musiała gdzies zboczyć nim "na manowce" to pewnie bedzie to sporadyczna bardzo sytuacja
kosz jest podobno bardzo pojemny

nie uzytkowałam jeszcze zadnego wózka, wiec na razie moge polegac tylko na opiniach innych lub w necie, a wszystko wyjdzie w praniu, wiadomo :) mam nadzieje ze nie przeklnę tego wózka :) najwyzej go sprzedam, do zimy zostało mi jeszcze bardzo duzo miesięcy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

salsa fajowy :) to jest też ta edycja limitowana co tamten wklejałaś czy to już z tej podstawowej kolekcji? tamten miał fajne te gadżety i te wstawki brązowe ;D

salsa

#84
Justyna, to jest ta standardowa linia kolorystyczna, ten jest bardziej popielaty a tamta szarość była ciut w oliwkę - brak brązowych wstawek akurat mi nie przeszkadza, bo znasz moj stosunek do brązów :D tamten zestaw mi pasował ze względu na te dodatki "pod kolor" no ale nie mogę się z tym sklepem cos dogadac, oni chyba w ogóle nie maja tego zestawu na magazynie, tylko wystawili a tak naprawdę czekaja na te wózki i to juz bedzie nowa cena - a ja miałam z nimi umowę na rabat + cenę starą - chce tak jak sie umawiałam, a widze, ze oni wcale nie sa chętni dotrzymać umowy. :zly:

Natomiast do tego tez mozna skompletować te gadżety, ale wyjdzie taniej bo sam wozek jest tańszy
no i  jeszcze zapytałam się ile u nich bedzie z fotelikiem, bo moge fotelik kupić u nich w zestawie albo oddzielnie (i tak mnie do wyjdzie niezle)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa bardzo fajny :D i kciuki za negocjacje :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

Ja też mieszkam w Warszawie i nie chodzę zima po lesie, ale zwyczajnie małe kółka nie dają rady, na to co jest teraz na chodnikach. Konwalia Emmaljunga jest właśnie świetny zimą, natomiast moim zdaniem, kiepski latem :) ale ja mam wszędzie windy, nie muszę go dźwigać :)
Salsa, jego plusem jest to, że ma z tyłu duże kółka powinno być ok. a kiedy masz termin?

salsa

Olga, termin na 2 marca :) wiec do zimy jeszcze troche zostało :D

ja mysle, ze u nas on da radę spokojnie, miałam go w rekach na zywo w sklepe i jest niesamowicie lekki i obrotowy :) Ja mieszkam na parterze bez schodów, wiec nawet nosic bym nie musiała, ale pasuje mi, ze taki leciutki. Bardzo ładnie i szybko sie sklada.

no zobaczymy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

ja nie wiem o co chodzi z tymi małymi kółkami, fakt z duzymy łatwiej przebrnąć przez zaspę śnieżną ale małe tez daja radę
olgaa ty z bemowa jesteś, moze kojarzysz przy mcdonaldzie przy wrocławikiej taki pisty plac przy bazarku, teraz tam skate park zrobili?
on zimą był caly sniegiem zasypany i ja tam  stokke przejeżdzałam, przez cały nieodsniezony plac. I to jeszcze w miare się śpieszyłam bo na tramwaj niskopodłogowy zdąrzyc musiałam a z domu jak zawsze na ostatnia chwile wychodziłam
lekko nie było ale dawałam rade przejechać przez spory plac z wysokim kopnym oraz zmrozonym często śniegiem :D

justynaaaa2

salsa no to trzymam kciuki, żeby się udało :)
ja też będę mieć małe kółka ale się nie poddaję :D

salsa

Ja tez się nie boje tych małych kołek bo widze, ze tu duzo takich wózków śmiga i nie widzę, zeby ktos taranował :)

Generalnie bedziemy go użytkować w terenie odśnieżanym, ale ten temat czeka mnie dopiero pod koniec roku ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


salsa

dzieki :) polewam Wam :)
:beer:

mam nadzieje, ze się sprawdzi a jak nie to go sprzedam :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

mysle, ze sie sprawdzi, bo dla mnie to kopia jak w pysk strzelil z bugaboo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Zwierzu, jest duzo wyższy, duzo łatwiej się składa, ma większy kosz i jeszcze kilka innych "mniejszych " plusów
ja sobie tego BB tez wytestowałam w sklepie, poczytałam na forach i no cóz-przegrał w mojej opinii z tym bardzo

ale to wiadomo kwestia indywidualna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

salsa, mój wyglądał też (chyba) identycznie, kupowałam w mothercare, bardzo byłam zadowolona


mobka

Olgaaa mieszka niedaleko mnie. I ja wiem co ma na mysli, bo w cosmo tez sie snieg zbieral w tych plastikach. Ale wlasnie taki rozciapany snieg, po posypaniu sola chodnikow. Na zwykly i ubity sa ok. Ale w tym posniegowym blocie (a nawet nie blocie, tylko mazi) wszyscy brneli. Ale to jest dzien, dwa po duzych opadach, pozniej to na wiekszosci chodnikow zgarniali. I nie porownywalabym jednak tego wozka do parasolki, bo parasolka ma wszystkie kola male (a olgiiiii dodatkowo pojedyncze).

Kasia

Cytat: mobka w 28 Sty 2013, 11:40:05porownywalabym jednak tego wozka do parasolki,
o tak!