Autor Wątek: wózek-watek informacyjny  (Przeczytany 15546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: wózek-watek informacyjny
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Sty 2013, 00:06:31 »
no i jak Wam sie podoba?
dostałam fotki ze sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wozek jest w b. dobrej cenie bo to wózek z ekspozycji, Pani zapewnia mnie, że ma jedynie niewielka niewidoczną ryskę na raczce
cenowo bardzo korzystnie, negocjujemy sobie jeszcze bo chciałabym tez w dobrej cenie śpiworek pod kolor i torbę, a moze i fotelki samochodowy, ale nawet jak kupie tylko zestaw : gondola, spacerówka, stelaż, kosz zakupowy i osłona przeciwdeszczowa to i tak cena jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fotelik śpiworek i torbę musiałabym dokupić dodatkowo.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #76 dnia: 28 Sty 2013, 06:51:38 »
Bardzo fajny
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #77 dnia: 28 Sty 2013, 07:20:42 »
fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 28 Sty 2013, 07:20:42 »

olgaaa1

« Odpowiedź #78 dnia: 28 Sty 2013, 07:59:39 »
A czy wózek ma wymianę tych małych kółek na duże? Kiepsko będzie się prowadził w zimę, ze względu na te błotniki z przodu, w które włazi śnieg i je blokuje.
Wizulanie fajny, tyle, że ja nie wyobrażam sobie koszyka pod wózkiem takiego jak są w emmaljunga

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Sty 2013, 08:21:29 »
fajna bryka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Sty 2013, 08:21:29 »

mignon

« Odpowiedź #80 dnia: 28 Sty 2013, 08:39:14 »
Kiepsko będzie się prowadził w zimę, ze względu na te błotniki z przodu, w które włazi śnieg i je blokuje.

ja mam bugaboo, który ma równie małe kółka z przodu i nic mi się na śniegu nie blokuje, więc nie ma co przesądzać sprawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

duże wymienne kółka mam, użyłam ich kilka razy i to raczej nie na śnieg, tylko po powybijanym paskudnym poznańskim bruku łatwiej się wtedy prowadzi
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2013, 08:43:46 wysłana przez mignon »

olgaaa1

« Odpowiedź #81 dnia: 28 Sty 2013, 09:01:39 »
Nie chodzi mi o małe kółka tylko o blotniki, tam włazi śnieg i nie jedzie się tylko się sięga. No każdy broni tego co ma, miał. Ją miałam na wielkie śniegi emmaljunga, teraz mam wózek z małymi kołami i uważam, że duże kółka to podstawą w wózku.
Ją miłością wielką kocham emmaljunga za dużą gondole, za lekkie prowadzenie, za właśnie duże pompowane koła.

konwalia

« Odpowiedź #82 dnia: 28 Sty 2013, 09:05:23 »
Olgaa ja np jakbym miała Emmę to bym zima nie wyszła z niemowlakiem, bo bym się nie wygramolila
Tak naprawdę tylko przejazd przez zaspe może być problematyczny, ale wtedy można tylem

salsa

« Odpowiedź #83 dnia: 28 Sty 2013, 09:15:57 »
cieszę się, że Wam się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Olga-z tego co czytałam na forach wózkowych to Joolz bardzo dobrze się prowadzi w przeróżnych warunkach terenowych i   ze sniegiem czy wertepami podobno nie ma zadnego problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
natomiast ja nie potrzebuje wózka-tarana bo mieszkam w centrum miasta i w zasadzie jesli zdarzy się taka sytuacja, ze bede musiała gdzies zboczyć nim "na manowce" to pewnie bedzie to sporadyczna bardzo sytuacja
kosz jest podobno bardzo pojemny

nie uzytkowałam jeszcze zadnego wózka, wiec na razie moge polegac tylko na opiniach innych lub w necie, a wszystko wyjdzie w praniu, wiadomo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieje ze nie przeklnę tego wózka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najwyzej go sprzedam, do zimy zostało mi jeszcze bardzo duzo miesięcy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #84 dnia: 28 Sty 2013, 09:32:22 »
salsa fajowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jest też ta edycja limitowana co tamten wklejałaś czy to już z tej podstawowej kolekcji? tamten miał fajne te gadżety i te wstawki brązowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #85 dnia: 28 Sty 2013, 09:39:54 »
Justyna, to jest ta standardowa linia kolorystyczna, ten jest bardziej popielaty a tamta szarość była ciut w oliwkę - brak brązowych wstawek akurat mi nie przeszkadza, bo znasz moj stosunek do brązów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tamten zestaw mi pasował ze względu na te dodatki "pod kolor" no ale nie mogę się z tym sklepem cos dogadac, oni chyba w ogóle nie maja tego zestawu na magazynie, tylko wystawili a tak naprawdę czekaja na te wózki i to juz bedzie nowa cena - a ja miałam z nimi umowę na rabat + cenę starą - chce tak jak sie umawiałam, a widze, ze oni wcale nie sa chętni dotrzymać umowy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Natomiast do tego tez mozna skompletować te gadżety, ale wyjdzie taniej bo sam wozek jest tańszy
no i  jeszcze zapytałam się ile u nich bedzie z fotelikiem, bo moge fotelik kupić u nich w zestawie albo oddzielnie (i tak mnie do wyjdzie niezle)
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2013, 09:43:00 wysłana przez salsa »

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 28 Sty 2013, 09:43:00 »
salsa bardzo fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i kciuki za negocjacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

olgaaa1

« Odpowiedź #87 dnia: 28 Sty 2013, 09:43:41 »
Ja też mieszkam w Warszawie i nie chodzę zima po lesie, ale zwyczajnie małe kółka nie dają rady, na to co jest teraz na chodnikach. Konwalia Emmaljunga jest właśnie świetny zimą, natomiast moim zdaniem, kiepski latem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja mam wszędzie windy, nie muszę go dźwigać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Salsa, jego plusem jest to, że ma z tyłu duże kółka powinno być ok. a kiedy masz termin?

salsa

« Odpowiedź #88 dnia: 28 Sty 2013, 09:46:35 »
Olga, termin na 2 marca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec do zimy jeszcze troche zostało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mysle, ze u nas on da radę spokojnie, miałam go w rekach na zywo w sklepe i jest niesamowicie lekki i obrotowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja mieszkam na parterze bez schodów, wiec nawet nosic bym nie musiała, ale pasuje mi, ze taki leciutki. Bardzo ładnie i szybko sie sklada.

no zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #89 dnia: 28 Sty 2013, 09:48:20 »
ja nie wiem o co chodzi z tymi małymi kółkami, fakt z duzymy łatwiej przebrnąć przez zaspę śnieżną ale małe tez daja radę
olgaa ty z bemowa jesteś, moze kojarzysz przy mcdonaldzie przy wrocławikiej taki pisty plac przy bazarku, teraz tam skate park zrobili?
on zimą był caly sniegiem zasypany i ja tam  stokke przejeżdzałam, przez cały nieodsniezony plac. I to jeszcze w miare się śpieszyłam bo na tramwaj niskopodłogowy zdąrzyc musiałam a z domu jak zawsze na ostatnia chwile wychodziłam
lekko nie było ale dawałam rade przejechać przez spory plac z wysokim kopnym oraz zmrozonym często śniegiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 28 Sty 2013, 09:48:20 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #90 dnia: 28 Sty 2013, 09:57:17 »
salsa no to trzymam kciuki, żeby się udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja też będę mieć małe kółka ale się nie poddaję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #91 dnia: 28 Sty 2013, 10:05:01 »
Ja tez się nie boje tych małych kołek bo widze, ze tu duzo takich wózków śmiga i nie widzę, zeby ktos taranował Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Generalnie bedziemy go użytkować w terenie odśnieżanym, ale ten temat czeka mnie dopiero pod koniec roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #92 dnia: 28 Sty 2013, 10:16:29 »
no bardzo stylowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajny, aby sie sprawdził  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 28 Sty 2013, 10:19:00 »
dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam Wam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam nadzieje, ze się sprawdzi a jak nie to go sprzedam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 28 Sty 2013, 10:24:00 »
mysle, ze sie sprawdzi, bo dla mnie to kopia jak w pysk strzelil z bugaboo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #95 dnia: 28 Sty 2013, 10:28:52 »
Zwierzu, jest duzo wyższy, duzo łatwiej się składa, ma większy kosz i jeszcze kilka innych "mniejszych " plusów
ja sobie tego BB tez wytestowałam w sklepie, poczytałam na forach i no cóz-przegrał w mojej opinii z tym bardzo

ale to wiadomo kwestia indywidualna

ddu

« Odpowiedź #96 dnia: 28 Sty 2013, 11:07:40 »
salsa, mój wyglądał też (chyba) identycznie, kupowałam w mothercare, bardzo byłam zadowolona

ziuta

« Odpowiedź #97 dnia: 28 Sty 2013, 11:09:44 »
salsa, podoba mi się ten Twój wózek!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #98 dnia: 28 Sty 2013, 11:40:05 »
Olgaaa mieszka niedaleko mnie. I ja wiem co ma na mysli, bo w cosmo tez sie snieg zbieral w tych plastikach. Ale wlasnie taki rozciapany snieg, po posypaniu sola chodnikow. Na zwykly i ubity sa ok. Ale w tym posniegowym blocie (a nawet nie blocie, tylko mazi) wszyscy brneli. Ale to jest dzien, dwa po duzych opadach, pozniej to na wiekszosci chodnikow zgarniali. I nie porownywalabym jednak tego wozka do parasolki, bo parasolka ma wszystkie kola male (a olgiiiii dodatkowo pojedyncze).
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #99 dnia: 28 Sty 2013, 11:41:03 »
porownywalabym jednak tego wozka do parasolki,
o tak!