wózek-watek informacyjny

Zaczęty przez salsa, 25 Lis 2012, 22:45:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

salsa na strefie nikt tego wózka nie miał, więc trudno o rzetelne informacje.

salsa

Angie ja nie mam zielonego pojęcia kto miał jaki wozek na sterfie, dlatego pytam o rozne modele :)
Z tego co widzę to np Konwalia orientuje się naprawdę w duzej ilości modeli wózków :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

salsa, ale po co post o stokku, skoro on kosztuje powyzej 4 tys ..

Angie

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 13:47:56
Angie ja nie mam zielonego pojęcia kto miał jaki wozek na sterfie, dlatego pytam o rozne modele :)
Z tego co widzę to np Konwalia orientuje się naprawdę w duzej ilości modeli wózków :)



informacyjnie Ci napisałam, że nikt nie miał, to pewnie nikt się nie wypowie.
Potrzebne Ci informacje, które wynikają z użytkowania wózka, a żadna z nas nie ma takiego wózka,
więc Cię informuję. Konwalia się orientuje dlatego napisała, że dobry.
Ale co więcej można napisać jak się wózka nie ma :D

zuzia

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 13:37:16Wrobel, ale ja proszę o cos wiecej niż słowo "dobry" zeby mi ktos odpowiedział wykorzystując to, co napisałam w 1. poście
ja wspomniałam o mice bo ona chyba zna kogoś kto ma ten wózek. moze do niej na pw?

salsa
odlewam :)

salsa

#30
Cytat: abkasia w 27 Lis 2012, 13:59:47
salsa, ale po co post o stokku, skoro on kosztuje powyzej 4 tys ..
Abkasia, moze w to naprawdę cięzko uwierzyc, ale ja znam cen poszczegolnyhc modeli wózków, ceny tego tez nie znam ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 14:09:56
Abkasia, moze w to naprawdę cięzko uwierzyc, ale ja znam cen poszczegolnyhc modeli wózków, ceny tego tez nie znam ;)

jeszcze trochę i będziesz ekspertem :D  Żadna z nas tyle informacji nie zbierała :D

salsa

#32
Cytat: Angie w 27 Lis 2012, 14:00:54Ale co więcej można napisać jak się wózka nie ma Cheesy
no ale moze ktos się zetknął, np Zuzia pisze mi, ze Mika ;) wiec moze ktos cos jednak napisze ;)


Cytat: Angie w 27 Lis 2012, 14:11:24
jeszcze trochę i będziesz ekspertem :D  Żadna z nas tyle informacji nie zbierała :D
dla mnie wydanie na cos kilku tysiecy to powod do doktoryzowania się, no nie lubie wydac kasy i potem załowac, tak samo robilismy gdy na tapecie był aparat, ekspres do kawy, natry etc :)

choc moj maz stwierdził, ze po co nam nowy wozek skoro taki stoi od 30 lat u dziadka na strychu :D http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=649&%3CosCsid
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 14:09:56
Abkasia, moze w to naprawdę cięzko uwierzyc, ale ja znam cen poszczegolnyhc modeli wózków, ceny tego tez nie znam ;)
to Ci pisze, ze nie ma sensu o nim pisac, bo ceny jego sie wahaja miedzy4-5 tys..
jak zechcesz z oryginalnymi dodatkami to i z 7 pewnie bedzie :D

salsa

Cytat: abkasia w 27 Lis 2012, 14:15:09to Ci pisze, ze nie ma sensu o nim pisac, bo ceny jego sie wahaja miedzy4-5 tys..
Abkasia, pytasz się mnie po co mi taka wypowiedz - no to Ci mowie, ze chocby dlatego zeby się wąlsnie dowiedziec, ze jest drogi, o czym mogę nie wiedziec ;) co nie ?  ;) bo jak na razie to niewiele wiem o tym wózku
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 14:18:11
Abkasia, pytasz się mnie po co mi taka wypowiedz - no to Ci mowie, ze chocby dlatego zeby się wąlsnie dowiedziec, ze jest drogi, o czym mogę nie wiedziec ;) co nie ?  ;) bo jak na razie to niewiele wiem o tym wózku
wybacz, ale pisanie wypacowania, na 2 str to dla mnei za duzo...
tym bardziej ze pisalas, ze nie interesuja Ci etakie drogie wozki :D
no chyba ze zdanie zmienilas...

salsa

#36
dobrze, skupmy się bo nie o to mi chodziło - chciałam zeby było merytorycznie ;)

Cytat: abkasia w 27 Lis 2012, 14:21:00
wybacz, ale pisanie wypacowania, na 2 str to dla mnei za duzo...
tym bardziej ze pisalas, ze nie interesuja Ci etakie drogie wozki :D
no chyba ze zdanie zmienilas...
Abkasiu, to nie jest watek przymusowy, nie chesz to nie pisz, ale po co jestes dla mnie niemiła to nie wiem
zrobiłam CI cos złego tym wątkiem? ja potrzebuje wypowiedzi w takiej formie i bardzo jestem wdzięczna dziewczynom, które poświeciły chwile czasu i to dla mnie zrobiły

nie znam się na wózkach, nie wiem ktore są drogie ktore tanie - o jakiej zmianie zdania mowisz, bo ja na razie nie podjęłam jeszcze żadnej decyzji, dlatego póki co czytam to, co ktos chce mi przekazać.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

#37
 ;)
Cytat: salsa w 25 Lis 2012, 22:45:14
Potrzebuje zebranych wszystkich informacji w jednym miejscu, potem mozna ten watek skasować :) Pamiętajcie, ze jestem totalnym ignorantem.

Chciałabym prosić Was o napisanie jednego postu według następującego klucza :

1. Jaki miałaś wózek (model, rok produkcji), jakie miał wady, jakie zalety, jak długo z niego korzystałaś, jaki jest przedział cenowy, czy kupiłabyś go ponownie - dlaczego tak lub nie?
  roan marita .  EMERYTURY nie sa wysokie  na pewno kupie go ponownie i będę na starość zbierać w nim zlom,puszki - tak poprostu zyc ekologicznie . Polecam go serdecznie do recyklingu nadaje sie doskonale .
Jakby sie troche postarac to całkiem sporo mozna na nim przewieść

http://images13.fotosik.pl/103/bc887933327a3741.png

2. Jaki wózek (marka, model)  polecasz według następujących kryteriów:
- zwrotny, łatwy do prowadzenia, raczej miejski ale żeby dał radę w razie "zboczenia z trasy", warto pamiętać ,ze ja mam czasem problem żeby wózkiem w tesco wymanewrować  :crazy:
Nadaje sie w sumie raczej na zboczenia z trasy ( wystawowy nie jest ) bloga z nim też nie napiszesz . Manewruje sie podobnie jak tym statkiem -wózek w tesco jest dla mięczaków !!!
http://i.iplsc.com/-/00015A0DVI0E25I8-C102.jpg


- nie trzeba go wnosić na żadne piętro (parter) wiec nie musi byc super lekki ale też taran mi nie potrzebny ;)
Potrzebny jest mąż i kochanek żeby go wnieść- nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę ( to tez zalezy kto jest ojcem może sie pogodzą  :rotfl:)
- powinien łatwo pakować się do auta - wiesz.... to zalezy do busa zapewne wejdzie . Aby zdjąć koła musisz do torby zapakować młotek . Młotkiem walisz w kola i jak masz szczęście to po 20 minutach zdejmiesz . Później zostaje ci tylko upchać go nogą ( jest szansa !)
- wózek powinien starczyć na dłużej niż kilka miesięcy, przy czym zaczynamy używać wczesną wiosną - na pewno pytanie tylko kto kogo przetrzyma . JW warto kupic sobie jako zabezpieczenie niewielkiej emerytury . Spory kosz na zakupy wejdzie duzo puszek. Jako ze masz młotek w zestawie  łatwo będzie puszki zgniatać
- czy przekładana rączka się przydaje? nie ma takiej opcji to jest wozek dla twardzieli a nie galerianek
- nie chciałabym go pchać w "przygiętej" pozycji  - jest wysoki pozycje obciążać może młotek w torebce ( chociaż do tego mozna sie przyzwyczaić )
- łatwy do czyszczenia
- bez szaleństw cenowych - To jest jego najwiekszy plus
- jakie polecasz akcesoria ? Młotek, śrubokręt , komplet kluczy do rozkręcania i płyn do oliwienia . Strasznie skrzypi i nikt nie wie dlaczego . Książka "mały mechanik" moim zdaniem bardzo przydatna - zawsze mozna sie dokształcić . Wózek jest bardzo kreatywny i nie pozwala się nudzić

3. czy kupowałaś wózek w zestawie ze spacerówką, gondolą, fotelikiem itp czy jakoś inaczej?
jakie sa wady i zalety kupienia zestawu (kilka osob powiedziało mi, ze teraz z perspektywy czasy kupiliby tylko gondolę i nosidełko/fotelik a potem zwykłą spacerówkę...) . NIe dotarłam do spacerówki , nie starczyło mi odwagi

4. jaki ewentualnie fotelik polecasz, jego wady i zalety
Nie mialam fotelika

Chciałabym Was bardzo prosić na razie tylko o wypowiedzi, bez wzajemnej dyskusji, bo ja naprawdę nie ogarniam tematu, a tak bede miała wszystko w jednym miejscu :) nie trzeba kopiować moich zapytań, no chyba ze tak jest komuś łatwiej:)

Bede polewać za pomoc :D


Angie

marax o jezusie lol lol lol  dawno się tak nie uśmiałam lol lol lol

salsa

#39
buahahaha MAraxela :D
nie dziwie się ze CI go ukradli i wrzucili do rzeki  :thumbup: - teraz juz wiem, ze przyszli Ci na ratunek :D :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Wozka nie ukradli na nieszczescie moje

salsa

jak nie, w gazetach pisali, całkiem z opisu podobny :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Samochod suzuki ukradli klasowo porownywalny do roana to prawda .Mysle jednak ze roan by plywal . Ta gondola byla jak kajak .

salsa

spoko, jaja sobie robie :D ale opis wozka boski, nadaje się doskonale na wszelkie fora wózkowe :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia


konwalia

joolz spełnia wszystkie twoje wymagania, to taka alternatywa posrednia stokke-wygląd/bbo
zalety-łatwo się prowadzi, ma amortyzację, da radę w lekkim terenie, nowe wersje mają wentylację budki, siedzisko się odwraca, siedzi się wysoko
minusy-wersja na czarnej ramie się rysuje(jest też srebrna i limitowana perłowa), trzeba dokupić dodatkowy kosz albo wozić z zakupy w tym co jest z podniesioną klapka,  nie każdemu się podoba

siedzisko jest kubełkowe z regulacją podnóżka w zalezności od długości nóg dziecka

ja rozważałam, ale na 5ty wózek wtedy nie miałam kasy i miejsca(rozważałam limited earth)

errata

#46
1. Jaki miałaś wózek (model, rok produkcji), jakie miał wady, jakie zalety, jak długo z niego korzystałaś, jaki jest przedział cenowy, czy kupiłabyś go ponownie - dlaczego tak lub nie?
 
teutonia cosmo 2010 pierwszej rejestracja 2011 lol lol
za wózek gondola fashion + spacerówka + fotelik (z dodatków torba - w niej przewijak, opakowanie termiczne na butelkę, saszetka na zużyte pieluchy - adaptery do fotelika, dokupiony ręczny hamulec - dla Ciebie pewnie zbytek, ja u mnie z tego dużo korzystałam, osłonka na nogi do spacerówki- folie przeciw deszczowe do gondoli i spacerówki były w standardzie) płaciliśmy 3 300 ;D sam wózek bez fotelika 2800 chyba.

Użytkowany do teraz, czyli ponad 19 m-cy i nadal. Kupiła bym go ponownie ;D

wady: raczej na tą chwilę nie kojarzę, ja nadal kocham ten wózek, jedyna wada to taka, że początkowo nie podobało mi się wizualnie siedzisko spacerówki, a teraz już jest ok :)
A była jedna wada, osłonka przeciw wiatrowa była na rzepy, niby rzadko korzystałam, ale jak Ania spała to jak ją chciałam śpiącą wyciągnąć, albo odsłonić to ją czasem budziło.

zalety:
-zwrotny,
-mały, ale pakowny,
- skrętne koła z możliwością blokady,
- odpinanie kół przednich i tylnych na zasadzie "klik",
- łatwość obsługi składania i rozkładania - jeden ruch.
- składa się do małych rozmiarów  
(spokojnie się mieścił w bagażniku mojego clio) i bez problemu sama pakowałam tzn. że nie był jakimś ciężarem :)
- torba duża i pakowna
- kosz na zakupy kocham do dzisiaj można tam naładować 50 kg, więc jak idę na zakupy to tylko z tym wózkiem :D bo do takiego maclarena tylko 2 kg. Ten kosz jest dość pojemny i pakowny. Porównując do musty 4 rider (znajomej, co z nią dużo spacerowałam) mój była całkiem pojemny.
- gondola mała i zgrabna (miałam letnie dziecko, więc dużej nie potrzebowałam, ale i tak Ania się do 9 m-ca w niej spokojnie mieściła) nie zauważyłam tego problemu, o którym Zuzia pisała ;D
- zakupione adaptery do wózka ułatwiały szybkie wyjścia z Ania, typu lekarz, zakupy w galeria handlowych, kościół itp. do wtedy nie targałam ze sobą gondolki, tylko brałam sam stelaż od wózka,
- lekko i łatwo się prowadzi, nawet jedną ręką ,
- posiada regulowaną rączkę (do wybranej wysokości osoby prowadzącej)
- super serwis sprawdzili nam wózek na gwarancji bez paragonu i bez podbitej gwarancji, a za czekanie na niego dostaliśmy jeszcze dwa kubki ;)
- ten pałąk w spacerówce co dziecko ma przed sobą, można odpinać z jednej i drugiej strony, albo nawet całkowicie się tego pozbyć,
- bardzo łatwo się demontuje do prania całą to wyściółkę z gondoli, jak i ze spacerówki,
- to że jest lekki, więc nie ma problemu z jego przenoszeniem w ewentualnych sytuacjach,
- możliwość ułożenia siedziska dziecka w stronę osoby prowadzącej wózek, jak i świata (A. nadal w nim jeździ przodem do mnie :D )

http://www.youtube.com/watch?v=1Ze_v5wy9Ck&feature=player_embedded#!


jak sobie coś przypomnę to najwyżej do piszę :D


2. Jaki wózek (marka, model)  polecasz według następujących kryteriów:
- zwrotny, łatwy do prowadzenia, raczej miejski ale żeby dał radę w razie "zboczenia z trasy", warto pamiętać ,ze ja mam czasem problem żeby wózkiem w tesco wymanewrować  

myślę, że teutonia się tu idealnie sprawdzi, jeśli nie będzie to jazda po piasku na plaży to da radę, ale na pewno na "zboczenia z trasy" wygrywają duże pompowane koła

- nie trzeba go wnosić na żadne piętro (parter) wiec nie musi byc super lekki ale też taran mi nie potrzebny

też tak myślałam, bo mam niby dwa schody do domu, ale u do teściów, jak i do rodziców jednak dużo schodów, a przez ponad półroku braliśmy często do nich wózek, jak jechaliśmy na imprezy, obiady, czy po prostu w odwiedziny, bo Ania sobie w nim spała. I wtedy chwaliłam to, że jednak nie jest ciężki. Pakowanie do samochodu jednak cięższego wózka również nie było by przyjemne, a ja jednak dużo sama jeździłam z dzieckiem, bo wiadomo mąż w pracy ;D

- powinien łatwo pakować się do auta

teutonia łatwo się pakuje, bo i łatwo się składa ;D

- wózek powinien starczyć na dłużej niż kilka miesięcy, przy czym zaczynamy używać wczesną wiosną

no to praktycznie tak, jak ja za chwilę będę miała 2 lata użytkowania tego wózka.

- czy przekładana rączka się przydaje?

nie miałam, więc sobie spokojnie bez niej radziła, a jak bym miała to bym korzystała, bo to fajny bajer :D

- nie chciałabym go pchać w "przygiętej" pozycji  

że za niski? to tutaj ustawiasz sobie wysokość rączki, sama gondola również jest na odpowiedniej wysokości tzn. nie za nisko, przynajmniej dla mnie ;D


- łatwy do czyszczenia

bardzo łatwy, pisałam wyżej. Łatwo się demontuje, łatwo się pierze (wrzucałam do pralki ;D )



- bez szaleństw cenowych

dla mnie cena tego wózka to był najwyższy pułap cenowy do zaakceptowania


- jakie polecasz akcesoria ?

hamulca na pewno nie musisz mieć, bo masz bardziej równe tereny, ja tu u siebie miała dużo z górki i wtedy bardzo często z niego korzystałam, mając teraz maclarena bez tego hamulca doceniam ten hamulec jeszcze bardziej :)
w zasadzie z tego co ja dokupiłam to przede wszystkim polecam adaptery do fotelika (jeśli wybierzesz maxi cosi), osłonka na nogi się przydaje, ale zimą pakowałam ją w śpiworek to już jej nie potrzebowałam, no konieczna nie jest, ale dobrze ją mieć. Torba to już rzecz gustu, bo wiadomo, że i Twoja jakaś da radę, byle by była pojemna. Ja mam hopla na punkcie posiadania wszystkiego z kompletu, więc kupiłam :D



3. czy kupowałaś wózek w zestawie ze spacerówką, gondolą, fotelikiem itp czy jakoś inaczej?
jakie sa wady i zalety kupienia zestawu (kilka osob powiedziało mi, ze teraz z perspektywy czasy kupiliby tylko gondolę i nosidełko/fotelik a potem zwykłą spacerówkę...)

kupowałam w zestawie i nie żałuje. A. przesadziłam gdzieś w między 7, a 8 m-ce życia do spacerówki i jakoś w tym wieku jej nie widzę w maclarenie na przykład. na jakieś trasy po za drogą lepiej się sprawdza jednak standardowy wózek. poza tym w zwykłych spacerówkach/parasolkach dziecko zawsze jeździ tyłem do osoby prowadzącej, więc czy dla takiego malucha 6 m-cznego to jest ok to nie wiem ;D



4. jaki ewentualnie fotelik polecasz, jego wady i zalety

fotelik miałam maxi cosi cabrio, bo miał najlepsze noty itd. a z tym ciężko dyskutować. Ostatnio widziałam, że teutonia wypuściła swoje fotelik, które mają po 4 gwiazdki w testach ADAC, więc teraz może i ten bym rozważyła, ale bez ciśnienia, bo jednak maxi cosi tańszy ;D
A i jeszcze jedno A. w tym foteliku jeździła 18 m-cy ;D pewnie i za długo, ale znajomi od tego wózka musty 4 rider mieli fotelik z zestawu i w wieku 7 m-cy dziecka musieli kupować już kolejny fotelik. Po pierwsze ciężko o odpowiedni fotelik dla dziecka, aby był bezpieczny i żeby wagowo do niego pasował, a był już tym następnym fotelikiem, czyli do 18 kg. Sz. nie była dużym dzieckiem, w ręcz drobnym mimo że starszy od Ani o miesiąc zawsze był lżejszy do niej.


Czyli cena naszego fotelika podzielona przez 18 m-cy robiła się bardzo korzystna :D



to się na pisałam :D

Aaaa i jeszcze jedno mi się przypomniało, nie czytałam opinii dziewczyn, co mają musty 4 ridera, ale u tych znajomych ta gondola była pod kontem i Sz. na przykład non stop zjeżdżał w dół i w czasie spaceru N. musiała go podciągać do góry, bo inaczej to się spierał na nóżka na samym dole, a u góry był luz ;D nie wiem, czy to oni mieli źle złożony wózek, czy co, ale wydaje mi się, że ktoś ze strefy też już pisał o tym problemie  :hmm:

co do parasolki to teraz zamiast macalrena kupiłabym ten co chyba konwalia ma :D

Dodany tekst: wto, 27 lis 2012, 22:09:40

jak byś chciała kupić to mogę sprzedać ;D

salsa

#47
errata :padam: że tez miałaś siłe pisac wypracowanie  :mocking: dzięki !!  :beer: :beer: :beer:


konwalia joolz spełnia wszystkie twoje wymagania
i do tego mi sie podoba, widziałam na allegro tylko jedną ofertę sprzedaży nowego ale generalnie chyba rzadko spotykany wózek ?
i bardzo CI dziękuje za pomoc, jesteś skarbnicą wiedzy !  :beer:

generalnie z rozmów z kilkoma kolezankami wychodzi mi ze z waznych rzeczy wózek musi miec dobra amortyzację, skrętne przednie koła, nie byc za cięzki, łatwo się składac, nie miec za nisko osadzonej gondoli - to się powtarzało najczęściej
i jeszcze ze w spacerówce powinie  byc podnóżek
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

#48
Cytat: errata w 27 Lis 2012, 22:06:01- gondola mała i zgrabna (miałam letnie dziecko, więc dużej nie potrzebowałam, ale i tak Ania się do 9 m-ca w niej spokojnie mieściła) nie zauważyłam tego problemu, o którym Zuzia pisała
ja miałam gondolę alvi i absolutnie nie mam jej nic do zarzucenia, wiec nie bardzo rozumiem :knuje:

Dodany tekst: 28 Lis 2012, 00:12:30

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 23:46:04generalnie z rozmów z kilkoma kolezankami wychodzi mi ze z waznych rzeczy wózek musi miec dobra amortyzację, skrętne przednie koła, nie byc za cięzki, łatwo się składac, nie miec za nisko osadzonej gondoli - to się powtarzało najczęściej
i jeszcze ze w spacerówce powinie  byc podnóżek
i ja sie z tym zgodzę :)

kotabma

Cytat: salsa w 27 Lis 2012, 23:46:04skrętne przednie koła
ja nie lubie skretnych kol na codzien - odblokowuje dopiero gdy mam manewrowac gdzies gdzie jest ciasno
konwalaia mojego x-landera xa prowadzila przy kolach przednich zblokowanych, dlatego moze jej sie wydawalo ze ciezko idzie

ciezko to nam chodzi dopiero parasolka (do ktorej tez mozna dopiac gondole) x-lander x-go. ten wozek to dla mnie nieporozumienie, ale skoro dostalismy to czasem uzywamy awaryjnie i do zlobka. jedynie co to szybko sie go sklada
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login