parapety :)

Zaczęty przez jestynka, 05 Lis 2012, 17:10:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: golinda w 05 Lis 2012, 18:16:11
bo na pewno nie masz boazerii. co za obciach!
no bo ja ciągle przed remontem, ciagle przed :D ale po remoncie boazeria bedzie nawet na suficie :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 05 Lis 2012, 18:29:54ja nie mam ani paproty ani tv i co mam zrobic
zbieraj się jak i ja jutro do jakiegoś CH najpierw Media Markt po telewizor, a później leroy merlin po paprotkę, tak nie może być! :D
W mojej kuchni parapet to przedłużenie blatu i stoi tam puszka na kawę, puszka na herbatę i samowar, w którym podejrzewam siedzą duchy przodków. Na wszelki wypadek nie przekręcam kurka.

marax

#27
wrobel co ty gadasz mialas przeciez kwiata na tv albo cos mi sie wydaje ze stal w dziwnym miejscu

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: golinda w 05 Lis 2012, 17:46:40
ja myślę tak:

1. pelargonia
2. asparagus
3. geranium

to trio klasyczne obudzi w twoim mieszkaniu ducha przeszłości i sprawi, iż będziecie odbierani jako ludzie hołdujący pięknej polskiej tradycji

:P
i jeszcze paprotka podwieszona w tle ;)

nionczka

Ja mam pełno śmieci na parapetach, kwiatki, ramki, czasem ubrania, gazety
W kuchni mam chlebek, czajnik, dwie puszki, trzy właściwie, stojak na tosty...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Serio tylko ja mam zarupiecone parapety? :D Co wy takie porządne? :D
Tu gdzie akurat siedzę mam albumy ze zdjęciami, nieprzeczytane książki, lampkę, słonia z RPA, zdychającego kaktusa i dwa kubki po herbacie na później :D
Ja chyba nie lubię pustych  :hmm: No ale porządki i ostra selekcja rupieci się przyda ;)
U mnie każdy parapet to półka, szczególnie te w łazience. W kuchni to kocia jadalnia.
Imagine there is no hate

salsa

ja mma dwa parapety na razie :D
reszta okien do podłogi
w kuchni mam dwa kwiatki malutkie typu "nie podlewać za często", wazon z korkami po winie, koszyk z owocami
w sypialni nie mam nic, łózko stoi głową do okna

no i koniec parapetów :D

ale jak bedzie wiecej tych parapetów to chce miec na nich storczyki:) tak pretensjonalnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

A na czterech mam storczyki, z darów :D
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: inkageo w 05 Lis 2012, 23:16:27
A na czterech mam storczyki, z darów :D
no !! znaczy się nie bede jedyna :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Obliczyłam, że mam 14 parapetów w części mieszkalnej, plus 2 na klatkach schodowych plus strych 2 i piwnica 6. 24 zarupiecone parapety :D
Biorę się za porządki ;)
Imagine there is no hate

magdalinska

ja mam jedynie w kuchni 3szt małych doniczek z sansewierią cylindricą (az dokładnie nazwe sprawdziłam :D )
w graciarni mam kwiatka, ktorego nie mam gdzie dac, to go tam rzuciłam i tak stoi. Na reszcie nie mam nic

inkageo

Ale tak na serio to jeżeli parapety są szerokie i grube, czyli wyglądają jak półka, to ja lubię jak są właśnie tak traktowane :) Robi się przytulniej jak są na nim lampki, książki. Najbardziej na parapetach właśnie światło lubię, Lampki w sypialni mam na parapecie, okno fajnie odbija światło.
Imagine there is no hate

Kasia

jestynka, no ja Ci nie pomogę ;) u mnie cały parapet zastawiony kaktusami :D rosna jak oszalałe to szkoda ich się pozbywać :D

wrobelek0403

Cytat: maraxela w 05 Lis 2012, 19:22:21
wrobel co ty gadasz mialas przeciez kwiata na tv albo cos mi sie wydaje ze stal w dziwnym miejscu

marax, miałam ale pozbyłam sie jednego i drugiego, jak mogłam byc tak głupia lol lol

a to była palma :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: inkageo w 06 Lis 2012, 08:57:20
Ale tak na serio to jeżeli parapety są szerokie i grube, czyli wyglądają jak półka, to ja lubię jak są właśnie tak traktowane :) Robi się przytulniej jak są na nim lampki, książki. Najbardziej na parapetach właśnie światło lubię, Lampki w sypialni mam na parapecie, okno fajnie odbija światło.

ja mam grube i szerokie.
z lampkami fajny pomysł tylko jak rozwiazac kwestię kabli :hmm: Nie mam blisko kontaktów.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

eee, też mam storczyka w kuchnia na parapecie. kwitł jak szalony i przestał więc jego czas się kończy.
na klatce schodowej też mam dwie donice (szable takie okrągłe, jakby dmuchane). w łazience na dole wysoki kwiat, jest potrzebny, bo zasłania okno, a tam jest prysznic
na reszcie nie mam nic i nie chcę mieć

inkageo

U Ciebie jest zbyt elegancko i bałagan na parapetach nie pasuje :)
Imagine there is no hate

golinda

bałagan nigdzie nie pasuje ;)

inkageo

#44
Mówię "bałagan" z przymrużeniem oka :)

Dodany tekst: 06 Lis 2012, 15:46:45

W tym wnętrzu to najbardziej te książki na parapetach mi się podobają :)
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,58140,12774213,Kolory__zycie_w_blekicie.html?i=0
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 06 Lis 2012, 15:42:25tym wnętrzu to najbardziej te książki na parapetach mi się podobają

ja tak kiedys miałam, niestety słonce "wyblakło" mi grzebiety :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: golinda w 05 Lis 2012, 17:20:29ja najbardziej na parapetach lubię NIC
i ja też

konwalia

ja mam lampkę solną, w dużym storczyki, a w kuchni pierdolnik lol

inkageo

O ja takie ikeowe inspiracje lubię :)
Imagine there is no hate

Kasia

O kaktusy, całkiem jak moje. Moje tez w ikeowych doniczkCh.