wozki dla rodzenstwa

Zaczęty przez elizapj, 21 Paź 2012, 18:02:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek


elve

kotabma sporadycznie, jak idziemy na długi spacer, to zdarza sie ze w drodze powrotnej jest zmeczona i marudzi (szczegolnie po przedszkolu)
ale na poczatku rewelacja, przede wszystkim jako sposób na utrzymanie jej w poblizu wózka

kotabma

Cytat: foszek w 25 Paź 2012, 22:56:02ta jest super, po raz pierwszy widze
ja sie zastanawiam czy z tym sie da wejsc do autobusu i tramwaju.
nasze 2 wozki nie wejda przez drzwi najstarszych typow tramwajow jezdzacych po Poz. a ja duzo jezdze komunikacja miejska i nie zamierzam tego zmieniac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

#28
eliapj ciężko jest te wózki prowadzić, bo ciężkie są bardzo ( z siedzącymi w nich dziećmi), szybko kupiłam dostawkę i Maja jeździła na niej, a jak Iga (młodsza córka) miała 2,5 roku to zupełnie przestałam używać wózka

foszek

Pamietam jak mi F. na takiej dostawce zasnal :rotfl:

elizapj

wiem, ze to nie samo co obejrzec z bliska i podotykac samemu, ale znalazlam ciekawa str, kt niektore z interesujacych mnie modeli porownuje side by side. wiekszosc sklepow tak powinna robic w necie:) http://www.bestbuggy.co.uk/2011/09/mountain-buggy-duet-vs-baby-jogger-city-elite-double/

nie widzialam na wlasne oczy ale najb przymierzam sie do czegos takiego : http://www.bestbuggy.co.uk/category/twins/mountain-buggy-duet/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

Cytat: elve w 25 Paź 2012, 21:29:20Jest jeszcze coś takiego: http://www.buggypod.com/
My tą mieliśmy. U nas się sprawdziła. Chodziłam wtedy na długie spacery więc używaliśmy jej codziennie.  Z tym się nie da wejść do autobusu ani tramwju itp. Chyba, że dostawka będzie złożona to wtedy ok.

mika

Miedzy moimi maluchami jest mniejsza roznica wieku bo rok i 10miesiecy. Ja sobie nie wyobrazam funkcjonowania bez wozka podwojnego, mamy p&t vibe, zalezalo mi na wozku pojedynczym z mozliwoscia zropbienia podwojnego bo Kalina nadal mocno wozkowa, do srodkow kom miejskiej idealny. Bralam tez pod uwage bj city select, nawet wyprobowalam bo mialam okazje kupic uzywany, ale w porownaniu z vibebem to jest czolg, nie uciagnelabym go w autobusie. My duzo chodzimy, jezdzimy kom miejska wiec wtedy sie przydaje podwojny, a na osiedlowy plac zabaw Kalina na nogach a Mlody albo do wozka w wersji pojedynczej albo do chusty. Mysle ze wozka bedziemy w wersji podwojnej uzywac jeszcze gdzies ok rok.

elizapj

Cytat: mika w 27 Paź 2012, 18:53:16mamy p&t vibe
Mika, dzikei, a powiedz jak to w praktyce wyglada,
1)czy zawsze starsze siada na gorze? - w wersji 2 siedziska
2)w  wersji gondolka + siedzisko , czy gondolka nie jest strasznie blisko ziemi?

malo widuje p&t na miescie a zdjecia w necie zawsze maja wlasnie starsze rodzenstwo gora co mi nigdy nie wydawalo sie zbyt logicznym...przeciez mniejsze wymaga czestszego dogladania...
a po drugie zdjecia w necie nigdy nie sa na blocie, wielkim sniegu, kaluzach etc...czy ta gondolka nie jest wtedy za blisko ziemi? np nie moczy sie od spodu?

i mowisz, ze z niego latwo robie sie pojedynczy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Wózek mojej siostry jest super. Prowadziłam go z dwoma dziewczynami jedną ręką. Poza tym ponoć jest podobnej szerokości jak ich pojedynczy i tylko parę cm dłuższy. Jak sie zdemontuje tył dla malucha, wygląda jak normalny pojedynczy. Jak bierze tylko jedną, jedzie z przodu. Jak idą dwie, mała z tyłu, duża z przodu. Ale niedługo przestanie używać tyłu, a przód posłuży jako pojedynczy jeszcze ze 2 lata pewnie.
Ale nie pamiętam jaki ona ma.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

U mnie bedzie 2l 6m i biore pod uwage tylko dostawke. Ale Kuba do przedszkola samochodem z mezem, z to pewnie albo z mezem, albo ze mna na piechote. Mamy jakies 15-20min spacerem. Jak bede sama a K. nie w rzedszkolu, to pewnie na plac zabaw bede wychodzic, a mam pod klatka niemalze. Ew. do sklepu, ale wtedy tez dostawka mi starczy. O le w ogole bezie potrzebna. Jesli dluzszy spacer bedzie w planach, to pewnie razem z mezem i drugim wozkiem. Akurat wozek nie spedza mi snu z powiek :D

foszek

mobka, polecam przy nastawkach miec w kieszeni jakis sznurek, jak maly nie bedzie na  niej jechal zawsze mozesz podwiazac ja do raczki, aby latwiej sie wozkiem sie jechalo i nie klekotalo.

elizapj

odswierzam. bo mnie znowu temat nachodzi. gl dlatego ze dziecko nagle polubilo ponownie swoj wozek. lubi do niego sam wchodzic, lubi byc w nim na specerach..wrecz czasami pokazuje, ze chce na niego wejsc gdy wychodzimy bez wozka...moze mu sie jeszcze odmieni przez 2m haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja na ten moment zrezygnowalam nawet z dostawki.