wozki dla rodzenstwa

Zaczęty przez elizapj, 21 Paź 2012, 18:02:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

czy ktos mial wozek podwojny, z siedziskiem oraz gondolka obok siebie i moglby polecic marke/model?
koniecznie zalezy mi na takich wlasnie obok siebie, a nie tych gdzie rodzenstwo siedzi 1 za 2.
z gory dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia


elizapj

Cytat: abkasia w 21 Paź 2012, 18:11:07
Bugabbo donkey
i juz korzystalas z tego donkey? czy dopiero rozpocznie sie przygoda na dniach:)? pytam bo to byl moj pierwszy kandydat, ale raz widzialam go w knajpie i mialam wrazenie, ze siedzisko jest b male jak na 2latka. szczegolnie wysokiego jak nasz. a jeszcze przeciez urosnie..
Twoja 3latka bedzie w nim tez jezdzic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

#3
Moj  3 latek jezdzi czasem w maclarenie, mlode ma cameleona ;)

Dodany tekst: 21 Paź 2012, 18:28:52

Eliza kiedy bedzie potomstwo nr 2?

konwalia

eliza to wieksze siedzisko niz donkey ma bjce double, ew bjcmini gt, fajny jest tez easywalker

tylko, ze podwójne obok siebie nie zawszewejda do windy, przejada przez kasę

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

baby jogger city elite albo city mini gt

elizapj

aha:) dzieki! bede szukac:)
2 jak F bedzie mial 2 i 3m
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia


foszek


elizapj

Cytat: abkasia w 21 Paź 2012, 23:02:32mmm gratuluje Smiley
:thankyou:
baby jogger b polecala kolezanka, co prawda pojedynczy niepodwojny, ale b zadowolona. z podwojnych jeszcze mi sie wydaje ze jest mountain buggy i kees z takich co maja i gondole i siedzisko obok. ale zadnego w ogole (poza donkey) na oczy nie widzialam...w ciemno z netu nie potrafie ocenic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

eliza ja rozważałam pojedyńczy mbuj i bjce, wygrał elite i potwierdzam, jest boooski

iksa_nl

teutonia tez cos ma... nie znam opinii, ale jakosciowo mieli dobre wozki.

http://www.teutonia.com/pl/produkty/team-cosmo.html


jestynka

moja znajoma  była zadowolona z maclarena podwojnego .
osobiście nie testowalam ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#15
Cytat: konwalia w 22 Paź 2012, 07:56:01
eliza ja rozważałam pojedyńczy mbuj i bjce, wygrał elite i potwierdzam, jest boooski
dzieki musze gdzies go osibiscie dorwac i obejrzec:)
Cytat: iksa_nl w 22 Paź 2012, 15:02:08
teutonia tez cos ma... nie znam opinii, ale jakosciowo mieli dobre wozki.

http://www.teutonia.com/pl/produkty/team-cosmo.html

dzieki o teutonii podwojnej dotad nic nie slyszalam, wyglada b solidnie:)
Cytat: foszek w 22 Paź 2012, 15:30:33
a potrzebny ci wogole podwojny wozek? Ja mialam tylko taka platforme z tylu i mi wystarczyla, a drugie urodzilo sie jak pierwsze mial 2 l 4m
https://www.google.de/search?hl=de&rlz=1C1ARAB_enDE495DE496&q=kinderwagen+adaper&bpcl=35466521&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1120&bih=576&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=pkmFUNeZIqjd4QT9zICgAQ#um=1&hl=de&rlz=1C1ARAB_enDE495DE496&tbm=isch&sa=1&q=kinderwagen+board&oq=Kinderwagen+bor&gs_l=img.1.0.0i10i24.11684.13968.4.15884.5.5.0.0.0.0.151.723.0j5.5.0...0.0...1c.1.99z4YsJMihg&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=f60b0fea685abbbc&bpcl=35466521&biw=960&bih=494
dostawke rozwazalam hipotetycznie gdy kupowalam emmaljunge w I ciazy;) i myslalam, ze w razie potrzeby taka dostawka swietnie sie spisze. ale mlody jest mega ruchliwy, ucieka, nie pilnuje sie i generalnie caly czas go trzeba lapac przed jakimis taraptami. nie wyobrazam sobie takiego latania zostawiajac gondolke na srodku chodznika;) niby jeszcze troche czasu wiec moze mlody zacznie sie bardziej sluchac i mniej uciekac. ale dzis dostawka by sie nie spisala. dajac mu szanse na wyrosniecie ewentualny zakup zostawiam na po urodzeniu. ale wybor chce miec za soba wczesniej. potem wiem, ze nie bedzie na to czasu;)
Cytat: jestynka w 22 Paź 2012, 19:39:47moja znajoma  była zadowolona z maclarena podwojnego .
podwojnego maclarena tez bym b chciala ale na pierwsze 6m, czyli caly moj macierzynski i wtedy kiedy gl ja bede z tym wozkiem wychodzic musze miec opcje gondolki plus starszego pod kontrola;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: elizapj w 22 Paź 2012, 19:53:58podwojnego maclarena tez bym b chciala ale na pierwsze 6m, czyli caly moj macierzynski i wtedy kiedy gl ja bede z tym wozkiem wychodzic musze miec opcje gondolki plus starszego pod kontrola;)
maclaren ma opceje dondoli:)
http://www.mothercare.com/Maclaren-Techno-XLR-Soft-Carrycot---Black/Citrus-Lime/434294,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Maclaren%2520Techno%2520XLR%2520Soft%2520Carrycot%2520-%2520Black%252FCitrus%2520Lime&q=maklaren

elizapj

ona jest tylko do xlr. a ten nie wystepuje w wersji podwojnej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

eliza moim zdaniem dla własniej wygody obejrzyj wózki jeden za drugim ;) łatwiej je ogarnąc

brawurka

miałam wózek jeden za drugim, miałam też jednej obok drugiego i to i to jest masakrą. cieżko się pcha, podjechać pod krawężnik to wyższa szkołą jazdy. W tym jeden obok drugiego jest problem z nogami osoby prowadzącej (miałam maclarena) trzeba szeroko stawiać nogi ;) 

elizapj

Cytat: brawurka w 25 Paź 2012, 17:36:23miałam wózek jeden za drugim, miałam też jednej obok drugiego i to i to jest masakrą. cieżko się pcha, podjechać pod krawężnik to wyższa szkołą jazdy. W tym jeden obok drugiego jest problem z nogami osoby prowadzącej (miałam maclarena) trzeba szeroko stawiać nogi wink
no to mnie zmartwilas:( nie z autopsji, ale z wyobrazen wydawalo mi sie ze miec dzieci jeden za drugim lub jeden pod drugim (jak to ma phil & teds) to jest beznadzieja przez to ze nigdy nie widac 2 dzieci jednoczesnie, ani one sie nie widza... nie slyszalam o tym, ze sie ciezko prowadzi szerokie..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

a nie ma wózków podwojnych ,że dzieci sa naprzeciwko siebie?
jaz bratem w taki jeździłam :)
ale to było dawno ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: jestynka w 25 Paź 2012, 18:49:24
a nie ma wózków podwojnych ,że dzieci sa naprzeciwko siebie?
jaz bratem w taki jeździłam :)
ale to było dawno ;)
są takie
baby jogger city select, który można też przerobić na pojedyńczy
chwalony na forum wózkowym był też kolcrat duo

elve

Cytat: elizapj w 21 Paź 2012, 21:58:09
2 jak F bedzie mial 2 i 3m
to moze zamiast podwójnego wózka, dostawkę? u mnie sprawdziło się to (różnica wieku podobna, 2,5 roku): http://www.lascal.se/products/buggyboard
Jest jeszcze coś takiego: http://www.buggypod.com/

kotabma

ja sie zastanawiam nad dostawka.
elve - czy Ania jeszcze jezdzi na tej dostawce? do jakiego wieku dzieciaki chca na tym jezdzic?
bo moze nie warto juz kupowac?
wozki wielofunkcyjne mamy 3 szt po Z. ona korzysta z 2 (normalny i parasolka - do parasolki tez mozemy doczepic adaprery i gondole jak bedzie trzeba) wiec dla mlodej zostanie jeden wolny.
na spacery Zosia bedzie chodzic na nogach bo po zlobku/przedszkolu nie da sie na dlugo isc. w weekendy bede miala pomoc wiec spokojnie mozemy z M pchac kazdy swoj wozek.
sama nie wiem co robic.

na razie sie wstrzymuje i czekam na rozwoj sytuacji - na chwile obecna Z lubi jezdzic w wozku ale za 5 miesiecy moze sie jej odwidziec.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login