Buty ślubne - galeria

Zaczęty przez inkageo, 10 Sie 2007, 11:07:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

butterfly.pl

Przyznaje, ze sie balam:)
Ale buciki sa duzo bardziej stabilne niz niejedne buty, ktore mam na nizszym obcasie.
Chodze w nich po domu, aby troche rozbic.  Zostaly juz nawet przetestowane podczas tanca z narzeczonym :) mam nadzieje, ze tak bede rownie wygodne podczas wesela :-> .
Dodatkowo zaopatrzylam sie we wkladki zelowe pod stope oraz piete - obym nie musiala ich wykorzystywac:)


calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

butterfly.pl

Kupilam je na jednym ze stoisk z butami w Galerii Piastow w Legnicy. Kobietka prowadzi kilka firm obuwniczych i moje sa z firmy " Da&Ma" - szczerze sie przyznam, ze nie znam. Ale jako megaciekawostke podam cene tych bucikow... 109 zl.  Skorzane w srodku, eco-skora na zewnatrz.  Moim zdaniem megaokazja, bo ceny wszytskich butow, ktore mierzylam, nie schodzily ponizej 150 zl !

siog

oto moje zlote sandalki slubne, moze ktos pamieta z SiW:)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

calla, bardzo dziekuje za samodzielne zmiejszenie obrazka :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"calla, bardzo dziekuje za samodzielne zmiejszenie obrazka :D
Nie ma za co;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

kate.zet1

A oto moje, zanim je kupiłam juz miałam odciski - od biegania i poszukiwań  :-P

bozena.dp

a to moje butki  ;-)

wrobelek0403

Cytat: "bozena.dp"a to moje butki  ;-)

Bożena, gdzie kupilas swoje butki??

ja sie zastanawiam nad http://www.akces.biz/oferta/damskie.html
model XK-P lub PAS3G-DP.
Mialam opory przez kupowaniem butow na wymiar przez internet, ale kolezanka, ktora slubowala w sobote mnie przekonala, ze wystarczy pomierzyc stope wg ich wskazowek i buty sa mega wygodne -ona przetańczyla cala noc.
Dla mnie to wazne, bo mam bardzo wrazliwe stopy i jestem w stanie duzo dac za wygodne buty.

:)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

hej wrobelek
moje buty kosztowały całe... 90 zł, a kupiłam je w gliwicach (śląsk)
co prawda chcaiłam zupełnie inne, ale te też mogą być  :-P

elizapj

#37
galeria bardzo pomagaja...a buty to TAKI wazny element....niby zostawia sie je na potem jako cos drugo planowego...ale przeciez w niewygodnych butach mozna sobie caly dzien sluby popsuc!
moje sa super wygodne...mimo ze nie cierpie obcasow, mam haluksy etc! to jednak sa one super przyjemne na nodze. co najsmieszniejsze wcale ich nie szukalam jak je kupilam - byly mi podane do przymiarki sukienki, bo oczywiscie przyszlam na plaskim i sie zle prezentowala. bylam w sklepie 3x i nigdy nie zwrocilam na nie uwagi. we wsztystkich sklepach (min 30 odwiedzonych) dawali mi narzedzia trortur a nie buty i powoli myslalam ze nie dojde na wlasny slub jesli mialabym w czyms podobnym isc. a te przyniesli i od razu wiedzialam ze sa moje:)! wiec dodaje otuchy wszystkim, kt maja podobne podejscie do obcasow...nie martwcie sie, mozna cos znalesc...najlepiej przypadkiem;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

o rany,...zdulowalam niechcacy watek sorry Inkaego....
zwierzatko czy moze uda sie moj post jakos przeniesc odgornie? tez nie lubie jak sie dekoncentruje teamty w kilku miejscach....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Buty to dobry temat ;) Zasługują na kilka wątków ;)
Imagine there is no hate

elizapj

AHA zapomnialam....one sa srebrne...a nie biale, kremowe, czy ecru...bo sa do cywilnego:) do sukienki, kt jesli mi sie nie odwidzi lub inna znajdzie...bedzie w stylu Zosi z Pana Tadeusza...w kwiatki, ale nie laczka, z niebieska szarfa....generalnie zupelnie cos innego niz to czego szukalam...ale w tej sie czulam najlepiej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


trik26

Kata bardzo mi się podobają twoje buty. Ciekawa jestem ile płaciłaś?

emcia

A oto mój zakup sprzed kilku dni  :)
Są srebrne z paskiem brokatowym.

kamelia04.08.2007

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

ewa.wie

trik26 kata nie odpowiedziała ceny butków więc ja ci odpowiem, bo mam takie same. Cena 199 zł. Nie mało, ale obcas stabilny i niezbyt wysoki - 4cm, to się nogi na weselu nie złamie ;-)

Kata

trik26 nie odpowiedziałam, bo dopiero teraz się dostałam do sieci. ja kupowałam w Krakowie w salonie Ryłko na Floriańskiej i zapłaciłam 194 zł, w tej samej cenie są też w ich sklepie on-line. Chciałam inne też od nich, ale już ich nie produkują, więc kupiłam te. Są bardzo wygodne i na żywo wyglądają lepiej. Dostępne są w trzech kolorach - białym, ecru i czarnym (te ostatnio ponoć biorą Panie do tańczenia na różne imprezy). Mają 2 lata gwarancji, są dobrze wykonane i ponoć świetnie się nadają do tańczenia ze względu na podeszwę - tak mi powiedziano w salonie.

ewa.wie moje mają obcas 5 cm a nie 4 cm, ale też są wygodne i stabilne
Pozdrawiam

Kata

jaghooda

tak zgadzam się w 100% z Katą, bo mam takie same buciki, są bardzo wygodne, a wiem co mówię, bo ja czuję się w nich super, mimo, że na obcasie nie chodzę.
A w nich daję radę bez problemu :)

elve

Strasznie się za nimi nachodziłam, ale już je mam:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

elvelve,
obrazka nie widać :(