Buty ślubne - galeria

Zaczęty przez inkageo, 10 Sie 2007, 11:07:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Dzieki Laski ;)
Buty zamowilam na www.gothamcityonline.com - wysylaja globalnie, co jest rzadkoscia na amerykanskich stronach.
Czekam na paczke na razie, jak przyjda to obfortografuje i wkleje wiecej zdjec w moim watku.
Ulala sliczne sa Twoje butki, ogladalam je kilka razy, ale ja chcialam jak najwyzszy obcas i odpadly niestety. Nie marudz, zobaczysz  ze jak wystawisz bucik spod sukni to bedziesz zachwycona :)

ulala28

Dzieki  maroonbug. Firma z ktorej zamawialam tez wysyla do Europy. Ja wysokie obcasy moge jedynie podziwiac na kims bo mnie wzrost nie puszcza:) te moje maja taki w sam raz - nadal jestem odrobine nizsza niz M:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

suegro

#127
Cytat: Monika w 02 Cze 2008, 21:50:59
ja na wesele chcę sobie takie z akcesu zamówić:
http://www.akces.biz/oferta/damskie/2X-DPint.jpg
to to tylko do kościoła ma być, bo moja mama się uparła, że do kościoła powinny być bardziej zakryte - choć nie bardzo sobie sytuację wyobrażam, gdzie w kościele je może być widać ;)

Moje buty! :D
Tylko klamerkę miałam inną.
Bardzo polecam, przewygodne. Obcas możesz sobie sama wybrać, ja miałam 7 cm i mimo, że jak na mnie to dużo to w ogóle tego nie odczułam. Do 5 rano w nich balowalam :)

Wklejam jedyne zdjęcie, na którym je widać :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

#128
Cytat: suegro w 04 Cze 2008, 17:24:41
Moje buty! :D
Tylko klamerkę miałam inną.
Bardzo polecam, przewygodne. Obcas możesz sobie sama wybrać, ja miałam 7 cm i mimo, że jak na mnie to dużo to w ogóle tego nie odczułam. Do 5 rano w nich balowalam :)

Wklejam jedyne zdjęcie, na którym je widać :)
[img]http://strefaslubna.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=81.0;attach=13101;image[img]
no wlasnie :)
a napisz dziewczynom ile czekalas na te buty? bo ja nie pamietam  ??? pamietam tylko ze krotko :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

suegro

Cytat: gioseppe w 04 Cze 2008, 17:59:25
Cytat: suegro w 04 Cze 2008, 17:24:41
Moje buty! :D
Tylko klamerkę miałam inną.
Bardzo polecam, przewygodne. Obcas możesz sobie sama wybrać, ja miałam 7 cm i mimo, że jak na mnie to dużo to w ogóle tego nie odczułam. Do 5 rano w nich balowalam :)

Wklejam jedyne zdjęcie, na którym je widać :)
[img]http://strefaslubna.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=81.0;attach=13101;image[img]
no wlasnie :)
a napisz dziewczynom ile czekalas na te buty? bo ja nie pamietam  ??? pamietam tylko ze krotko :)


Zamówiłam w środę przed długim weekendem majowym (więc tak naprawdę prace nad nimi zaczęli dopiero w poniedziałek)
A odebrałam już we wtorek:)
Ale ja byłam na "specjalnej liście", bo miesiąc wcześniej zaczęłam rozmowy z panią w sklepie. A zamówiłam tak późno, bo czekałam aż przyjdzie satynka, z której miałam mieć zrobione buty. No, ale nie przyszła to zamówiłam ze skóry.Ale też było git :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#130
śliczne buciki miki maroonbug i suegro!
ja jeszcze nie mam swojego typu, ale widzialam cos takiego w deichmanie (albo ccc ale raczej w deichmanie) za 59 zl
troche sie swieca na fotce, ale generalnie to kolorek ivory, byly tez ecru, moze komus sie przyda:

zuzia

bez tego kwiatuszka na przodzie byłby całkiem całkiem :)


niewiemjaka

a wie ktos ile te Menbur kosztuja w sklepie?
na allegro znalazlam je za 185 zl
szukam butow do koronkowej sukni na pazdziernik, generalnie dodatki raczej srebrne/biale zloto
no i nie wiem jakie.. :( raczej z zakrytymi palcami? jak myslicie?

wredotka

niewiemjaka  mysle ze na pazdziernik bezpieczniej miec zakryte buty, bo to z pogoda nigdy nic nie wiadomo. Ja slubuje w pazdzerniku i szukam zakrytych i do tego skorzanych, bo jak zacznie padac (oby nie!) to na materiale beda zacieki.

niewiemjaka

wredotka tez tak mysle ze bezpieczniej zakryte, ale tak mi sie podobaja te... ehhh

wredotka

to wez dwie pary :) jedne zakryte do kosciola , a drugie odkryte na wesele ;)

dagi

Cytat: niewiemjaka w 28 Cze 2008, 18:54:23
a wie ktos ile te Menbur kosztuja w sklepie?
na allegro znalazlam je za 185 zl
szukam butow do koronkowej sukni na pazdziernik, generalnie dodatki raczej srebrne/biale zloto
no i nie wiem jakie.. :( raczej z zakrytymi palcami? jak myslicie?
o, moje butki :) :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]



wredotka

crazy.live super sa te arte di roma :) malinka :D a anawar maja tyle wdzieku w sobie. Gratuluje wyboru dziewczyny !. ja tam ciagle na etapie poszukiwan jestem, bo na arte di roma za malo czasu (mam przymiarke w przyszlym tyg) a odkryte z racji pory roku (pazdziernik) odpadaja :(

crazy.live

wredotka ja tez mam ślub w październiku, a buty z arte di roma upatrzyłam w internecie. W sobotę poszłam do salonu, akurat był mój rozmiar więc bez chwili zastanowienia kupiłam. Buty naprawdę bardzo wygodne Pozdrawiam

spragnienie

crazy.live
mam takie same, tylko jasne
na moją stópkę 41 nie byłam w stanie nic znaleźć w sklepach, wiec zamówilam w salonie

sama jestem w szoku, ze z paskiem,ale są wygodne , a paska nie bedzie widać , wiecej w bialych i tak chodzić nei będę (w ogóle nei lubie jasnych kolorów)
moje mają 5 cm wysokości

nie wuem czy pasują do sukni :/
ale nie mialam sily juz wiecej szukać  >:(

spragnienie

już mi się nie podobają lol
ale za pozno

chudonoga

spragnienie głowa do góry. Ostatnio oglądałam zdjęcia ze ślubu brata z zeszłego roku. Na żadnym zdjęciu nie było widać butów bratowej. Usiłowałam sobie przypomnieć jak wyglądały. I co? I gucio! Nie przypomniałam sobie, bo ich po prostu nie widziałam. Przez cały ślub i przyjęcie nie wyściubiły noska spod sukni   :)

Sama również szukam butów z zakrytymi palcami, bo będąc w tym roku na weselu jako gość miałam w tańcu bolesny wypadek. Po tym przemiłym doświadczeniu (dwa miesiące zmiany opatrunków i chodzenia w pełnym obuwiu, żeby nie pokazywać światu zmasakrowanego palucha) obiecałam sobie, że nigdy więcej nie założę sandałków na tego typu imprezę. Ale peep toe kuszą...

niewiemjaka

#145
kupiłam butki Kotyl i mimo października maja odkryte palce i piete ;) eh tam raz kozie smierc - mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda:) nie bedzie mrozu haha
a na drugiej fotce z zapasowymi...
tylko teraz jak je porownalam widze roznice w kolorze no i... mam nadzieje   :prayer: ze jednak beda pasowac do kiecki bo mam juz dosc ...   >:(

malybob

Te zapasowe mi się bardziej podobają:)


nata79

A ja postanowilam raz w zyciu byc burzujka i kupic sobie Manolo Blahnik. Takie najprostsze, bo jeszcze nie wiem, jaka sukienke bede miala :)

http://shinymedia.headshift.com/shoewawa/images/photos/uncategorized/wed11.jpg

takie fajne, proste buciki :)

spragnienie

nata79 to życze wstrzelenia się z kolorem sukni  :)