Autor Wątek: Narty czy snowboard?  (Przeczytany 14602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Odp: Narty czy snowboard?
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Lis 2008, 14:02:19 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Livigno to podobno raj zakupowy, ciuszki narciarskie tez podobno warto tam kupowac, i alkohol. Oj zazdroszcze Kate tego Livigno bo oprocz fajnych stokow jest co robic wieczorkiem....

To prawda....już tylko o wyjeździe myślę. Z tego co dowiedziałam się w internecie, alkohol i benzyna bardzo tanio, ciuchy i sprzęt narciarski - ceny porównywalne, podobno opłaca się kupować perfumy i markowe kosmetyki i okulary...zobaczymy. Nocne życie  podobno tętni...tylko sił mi zapewne zabraknie po całodniowym szusowaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moj wojek mowil, ze kupowal tam wlasnie ciuchy, bo te fimowe byly duuuzo tansze niz w Polsce! wiec moze akurat sie uda. No mi p-ozostaje czekac na zdjecia, ktore moaz przywiezie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to dopiero w marcu.

kate.zet1

« Odpowiedź #76 dnia: 25 Lis 2008, 17:34:03 »
no to świetnie...może skusze się na nową kurtkę hihi, mam tylko nadzieję, że dojedziemy tymi serpentynami w zaspach samochodem, podobno trasa do Livigno to podróż przez mękę...ale czego się nie robi dla odrobiny przyjemności....

jo_miekka

« Odpowiedź #77 dnia: 25 Lis 2008, 17:40:38 »
kate.zet1 raju, jak Cie dawno nie "widziałam"!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #78 dnia: 25 Lis 2008, 22:55:12 »
podobno trasa do Livigno to podróż przez mękę...ale czego się nie robi dla odrobiny przyjemności....

oj to mi tego lepiej nie mow, malz autokarem z cala banda jedzie. spac nie bede mogla....

kate.zet1

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Lis 2008, 17:33:52 »
kate.zet1 raju, jak Cie dawno nie "widziałam"!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jo_miekka   czasu nie mam niestety na strefę, nawet o hasło do plot nie prosiłam....bo pewnie przesiadywałabym tam godzinami jak kiedyś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mogłabym oczywiście, bo w pracy przy komputerze spędzam 90% czasu, ale jakoś sama nie wierzę w efekty podczas przesiadywania na plotkach... niestety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Eva_luna a Ty sama męża puszczasz na wojaże???
« Ostatnia zmiana: 27 Lis 2008, 17:36:17 wysłana przez kate.zet1 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 27 Lis 2008, 17:33:52 »

eva_luna

« Odpowiedź #80 dnia: 28 Lis 2008, 08:44:39 »
jo_miekka   czasu nie mam niestety na strefę, nawet o hasło do plot nie prosiłam....bo pewnie przesiadywałabym tam godzinami jak kiedyś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mogłabym oczywiście, bo w pracy przy komputerze spędzam 90% czasu, ale jakoś sama nie wierzę w efekty podczas przesiadywania na plotkach... niestety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Eva_luna a Ty sama męża puszczasz na wojaże???

glupia doszlam do wniosku, ze szkoda zebysmy obydwoje tracili sezon a u meza w pracy organizuja wyjazd w bardzo atrakcyjnej cenie....w sumie dlugo sie bronil i nie chcial jechac ale w koncu go namowilam. przynajmniej fotki poogladam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj