Narty czy snowboard?

Zaczęty przez ze_nitka, 08 Lis 2007, 08:49:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Zainspirowana wątkiem o ubiorze narciarskim i zbliżającą się zima :lol:  chciałam was zapytać na czym jeździcie/jeździłyście/chciałybyście jeździć?
Narty?
Snowboard?
A może jeszcze coś innego?

Ja uwielbiam jeździć na nartach i w zeszłym roku powróciłam również do snowboardu, który porzuciłam jakieś 7 lat temu. I teraz mam dylemat jak wychodze na stok: narty czy snowboard.
A to ja  :lol:  :
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 08-11-2007, 08:52 ]
zwierzatko_mojej_mamy, czy ten temat to nie pasuje bardziej to plot?

zuzia

Narty. Nie jestem urodzoną narciarką a na samą myśl o jeździe na snowboardzie ciarki mnie przechodzą.

malutenka

Łyżwy!!!!
Uwielbiam, tęsknię za lodowiskiem (bo już prawie rok nie jeździłam). Na nartach jeżdżę koszmarnie :-P

rubin04

W dzieciństwie były narty - chciałam zostać skoczkiem narciarskim. Nawet dzielnie trenowałam skoki ze skoczni wybudowanej na wale przeciwpowodziowym. dzis za nic w świecie bym nie skoczyła bo bym się bała :)

Jako ze nienawidze zimy to zaczełam jeździć na desce by znaleźć w zimie cos pozytywnego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Cytat: "rubin04"Nawet dzielnie trenowałam skoki ze skoczni wybudowanej na wale przeciwpowodziowym.

No proszę! :D Też jako dziecko byłam wielką fanką skoków (w sumie nadal jestem), ale nigdy nie probowałam skakać.

Cytat: "rubin04"dzis za nic w świecie bym nie skoczyła bo bym się bała

Dzieciaki mają właśnie tą super ceche, że się nie boją. Jak chcą coś zrobić to zrobią. Potem już sie ma za dużą świadomość wszystkiego ;)

magdalinska

narty!!! w tym roku moze uda mi sie wyjechac gdzies na kilka dni posmigac, no i mam nadzieje ze w tym roku bedzie troche sniegu, bo mamy w miescie stok  :-D

ze_nitka

Cytat: "magdalinska"mamy w miescie stok

Zazdroszczę, u mnie jest tylko nieszczęsna górka szczęśliwicka - mała, tłoczna, droga. No i śniegu niewiele.

martullek

Tylko narty! Przeraża mnie sama myśl o przywiązaniu obu nóg do jednej dechy...

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: "ze_nitka"zy ten temat to nie pasuje bardziej to plot

jak chcesz moge przeniesc ;P nie mamy jeszcze strefy sportowej :D:D ale tutaj chyba tez jest dobrze ;)


ja jestem stara narciara, deske probowalam 2 razy - pierwszy 2 godziny i miialam nawet majtki mokre, a drugi 3 h i bylo lepiej ;) ale czlowiek stary to i wygodny, nie chce mu sie uczyc nowego, jak moze sobie posmigac na tym co umie ;) teraz mam narty, ktore po 1 sezonie sie okazaly nie za ciekawe.. i tak mnie nie ciagnie...nawet to curvingi nie sa hihi

ale T. w tamtych roku wsiadl na curvingi pozyczane i szlag mnie trafil, bo jezdzil po 40 minutach jak stary, a na tych prostych to czlowiek sie uczyl i uczyl i co ? :>

ale jednego zazdroszcze  w snowboardzie - bucikow jak podusie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magda_ok

NARTY, tylko narty!!!! Carvingi, bez kijkow... Az sie rozmarzylam, a sezon dopiero za 3 tygodnie... Do snowboardu mam uraz, jak slysze charakterystyczny dzwiek deski na stoku to mnie ciarki przechodza... Kumpela kiedys miala zderzenie ze snowboardem - deskarz odjechal, a ona zostala na stoku ze wstrzasem mozgu. Wiec do deski mnie nic nie przekona.

ze_nitka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ale tutaj chyba tez jest dobrze ;)

To jak dobrze to niech zostanie :)

2 lata temu przesiadłam się z totalnie prostych dech na taliowane, w sumie nie wiem czy to już carvingi czy jeszcze nie ;) i na początku mi jakoś nie szło, a potem załapałam.

Aaaa... nie mogę się już doczekać pojeżdzenia! W tym roku będzie oszczędnie ze względu na ślub, ale odbijemy sobie w przyszłe świeta!

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"bucikow jak podusie ;)
Moje nie są aż tak wygodne :( Kupiłam w decathlonie, za 250zł i są mocno średnie. Uciskają w łydki. Ale były tanie więc nie można zbyt wiele oczekiwać.

mayagaramond

Narty!!!

A ja bardzo tez lubie jezdzic na sankach  - Magda polecam Ci Blomberg, (Bad Tölz). i Tölzer Kurve!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ze_nitka

Cytat: "magda_ok"bez kijkow...

A ja bez kijków czuję się nieswojo, jak bez rąk ;)

zuzia

Cytat: "ze_nitka"A ja bez kijków czuję się nieswojo, jak bez rąk  
to tak jak ja. Ale może dlatego, że moje umiejętności nie pozwalają na jazdę bez kijków.
To chyba tak jak z rowerem. Nie od razu można jeździć bez trzymanki.

agnes

tylko snowboard... uwielbiam i czekam na zime w tym roku  ;-)
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

Ja w zeszłym roku uczyłam się po raz pierwszy jeździć na nartach. Oczywiście zaliczyłam kilka upadków  ;-) Hmm, może jeszcze nie jeżdżę specjalnie dobrze ale bardzo mi się to spodobało i mam nadzieję, że w tym roku też się wybierzemy, ciekawe jak mi będzie szło.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

nionczka

Ja tylko na rolkach. I nigdy z gorki. Przeraza mnie mysl zjezdzania w dol, nawet na sankach wolalam po plaskim ;-) Po schodach i w gorach tez wole wchodzic niz schodzic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

agnes, czy ty może na tym zdjęciu skaczesz?

ewelita

A ja na nartach biegowych!  

To będzie mój trzeci sezon, już nie mogę się doczekać! W zeszłym roku nauczyłam się ( chyba) zjezdzać z górki na nartach a nie na tyłku i chciałabym szybko zobaczyć, czy nie zapomniałam.

agnes

ze_nitka, tak...najprawdopodobniej ten skok zakonczyl sie siniakiem na tylku ;-)
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

kate.zet1

Ja tylko narty i tylko w Czechach   :)   narazie Austria i Włochy nie są na moja kieszeń, ale pożyjemy zobaczymy ;-)

salsa

NArty narty nartyyyyy

oooo sezon juz blisko:)

jeżdżę od 7 kl podstawówki i ciagle nie mam dosyc:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

Cytat: "salsa"jeżdżę od 7 kl podstawówki

Pierwszy raz narty miałam na nogach w wieku 7 lat, takie białe plastikowe, do butów przyczepiane ;)

Przyznam że zazdroszczę tym co mieszkają blisko gór, 2h i pod stokiem :roll:

salsa

Cytat: "ze_nitka"Pierwszy raz narty miałam na nogach w wieku 7 lat, takie białe plastikowe, do butów przyczepiane ;)

a takie to ja tez miałam:) zniszczyłam kozaki i połamałam na górce osiedlowej:P

Cytat: "ze_nitka"Przyznam że zazdroszczę tym co mieszkają blisko gór, 2h i pod stokiem :roll:
ochodze z woj łodzkiego:) dopiero dwa lata temu pojawił sie tam wyciag:P
jezdziłam na obozy i z rodzicami, ale faktycznie dopiero odkąd mieszkam w Krakowie to sezon narciarski nie ogranicza sie do dwutygodniowych ferii :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Łyżwy:) tylko i wyłącznie. Uwielbiam!