BIURO DDU

Zaczęty przez ddu, 21 Wrz 2012, 20:54:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Cytat: Norka w 05 Mar 2013, 15:28:54Aniak, tablicówkę widziałam nawet jasnoróżową! Smiley
:D
To juz do pokoju Dominiki:D
Ja mam ochote na taka tablicowke w kuchni:) ale to jeszcze sporo czasu;)

ddu

przestawiliśmy biurko, żeby nikt nie siedział tyłem do drzwi
teraz nie ma jak się odsunąć z krzesłem i cierpię
jedyna rada - kupić jeden blat , węższy nieco od tego, kt. mamy złożony obecnie z dwóch

ale CO ZROBIĆ Z OKNEM?
firany, rolety... żaden pomysł mi się nie podoba
karnisze będą wyglądać szpetnie, chyba że jakaś metalowa linka...
na razie wszystko mamy białe, kupimy turkusowe lub różowe (a może jedną turkusową, drugą różową) sofy
krzesła czarne
coś na oknach powinno być, bo na przeciwko kamienica, a po drugie słońce świeci niemiłosiernie, odbija się od monitorów i takie tam

inkageo

Mało widać.. A drewniane żaluzje? Białe?
Imagine there is no hate

wrobelek0403

mysle ze białe zaluzje lub białe rolety rzymskie powieszone od sufitu by pasowały.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Są też naklejki magnetyczne i tablicowe i do pisakow . Na metry się kupuje. Jak będę miała net i to wrzuce link bo mam zapisany

ddu

jak się montuje rolety rzymskie? ciekawe, czy są takie duże... nad oknem ściana ma ze dwa metry

wrobelek0403

#81
ddu na dekorii mozna zamówic na dowolny wymiar, ja mam na okno balkonowe 2,5 m, wiec na pewno sie da.

montuje sie, w zaleznosci od szerokosci na 4-6 elementach, które sie przywierca do sciany kołkami rozporowymi i na tym sie wiesza rolete z mechanizmem.

bardzo proste i szybkie, polecam.

Dodany tekst: sob, 9 mar 2013, 21:10:05

o, na stronie jest tez instrukcja montazu

http://www.dekoria.pl/offer/internet_sewing/32
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

dzięki, pomyślę!
:beer: