Autor Wątek: pelna szafa ;) (antywatek ;D)  (Przeczytany 6957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Odp: pelna szafa ;) (antywatek ;D)
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Sty 2017, 09:15:17 »
tez mam taki wór, szkoda wyrzucić, bo dobre są

ja miałam ostatni rok dość napięty, jako, ze M. nie pracował, więc pasa zacisnęłam mocno. Teraz kupuję tylko to, co mi się zużyło i 5 razy się zapytam siebie czy na pewno ta sukienka jest mi potrzebna. To działa! i wciąga...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #76 dnia: 16 Sty 2017, 09:15:51 »
z drugiej strony szmaty za szybko mi się nudzą, bym miała wydawać na nie grube $$$
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #77 dnia: 16 Sty 2017, 09:16:47 »
Nigdy nie kupowałam duzo ciuchów, a po obejrzeniu paru dokumentów o produkcji juz w ogóle nie zaglądam do większości sieciówek. Cieżko znaleźć porządne firmy, wiec ubieram sie głównie w Pan Tu Nie Stał ostatnimi czasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Sty 2017, 09:17:04 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
5 razy się zapytam siebie czy na pewno ta sukienka jest mi potrzebna.

oglądam ostatnio kurtkę, mierzę ją
pytam M o zdanie, na co on: a jest ci potrzebna
ja: to jest taka wiesz... kurteczka/płaszczyk ocieplana, no fajna
M: widzę, co to jest. pytam czy ci potrzebna

golinda

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Sty 2017, 09:17:38 »
ubieram sie głównie w Pan Tu Nie Stał ostatnimi czasy

odpowiada Ci ich jakość? bo mi niespecjalnie niestety

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Sty 2017, 09:17:38 »

szelma

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Sty 2017, 09:18:32 »
golinda, tak, mam sporo ciuchów od nich i dobrze sie noszą. Nie miałam żadnych problemów.

mayagaramond

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Sty 2017, 09:21:05 »
U mnie odpadaja zakupy na zime. Podobamy mi sie bardzo te bordowe kozaki z zary, ale doszlam do wniosku, ze w Dubaju ich nie ponosze. A na przyszly rok nie ma co chomikowac, bo wyjme je z pudla i bede mi sie wydawaly stare (chociaz nienoszone).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Sty 2017, 09:25:38 »
eee, ja już też o zimie nie myślę w ogóle
nawet nie patrzę na zimowe przeceny

zosia2007

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Sty 2017, 09:26:30 »
jak zobaczyłam ten wątek, to od razu wiedziałam, że założyła go maya

ja ostatnio wyniosłam worek (wór!) nienoszonych rzeczy - nie jakieś szmaty do wywalenia. porządne dobre rzeczy. ale nie nosiłam ponad dwa lata więc już nie założę.
sprzedałabym chętnie po 15 zł za sztukę. ale gdzie? na bazarze mam stanąć? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za taką cenę za sztukę ja chętnie podjadę obejrzeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Sty 2017, 09:28:03 »
za taką cenę za sztukę ja chętnie podjadę obejrzeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zapraszam

mayagaramond

« Odpowiedź #85 dnia: 16 Sty 2017, 10:04:40 »
I przepraszam, jeszcze jedna spowiedz, kupilam staniki i majtki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale to bylo jeszcze w grudniu wiec sie chyba nie liczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #86 dnia: 16 Sty 2017, 10:22:35 »
Ja kupuję w swoim stylu i to co faktycznie noszę,  czyli rurki, koszulki gładkie,  kardigany,  obcisłe swetry

konwalia

« Odpowiedź #87 dnia: 16 Sty 2017, 10:23:01 »
A i mokasyny,  balerinki,  sztyblety

konwalia

« Odpowiedź #88 dnia: 16 Sty 2017, 10:33:38 »
Ja oddałam teraz 4 worki 120, akurat mam gdzie wydać,  więc jakby co to mogę przekazać.  Tylko w sumie to też problem,  bo ja w pozku. Moja koleżanka z pracy ma 7 rodzeństwa na wsi,  oni mają dorosłe dzieci i małe, więc daję jak leci.
Chyba z 10 worków mam jeszcze z nadzieją że sprzedam
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2017, 10:46:28 wysłana przez konwalia »

callja

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Sty 2017, 14:15:04 »
Chyba z 10 worków mam jeszcze z nadzieją że sprzedam
Uuuuuuuu... Ostatnio mało kupuję i wydaję do MOPS-u na bieżąco to, co się znudzi/podniszczy. I niestety "dwa lata nie nosiłam to już nie założę" mało na mnie działa, bo się przywiązuję do rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Inna sprawa, że teraz zamierzam wywlec z pokrowca ze trzy pary pięknych portek a'la Marlena Dietrich i nosić, bo moda wróciła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A kiecki koncertowe, które najwięcej miejsca zajmują, to już w ogóle osobna sprawa... Choć kilka sztuk już rozdysponowałam po studentkach.

Buty zimowe mam sztuk dwa. Botki na co dzień, na trzaskające mrozy skórzane oficerki. Więcej nie kupuję, bo nie potrzebuję. Tak samo zimowa kurtka - mam jedną, jeśli się zniszczy, poszukam następnej. Płaszcz jesienny - też tak samo.

Nie kupuję np. białych koszul, bluzek, które trzeba prasować etc., bo mam ze dwie-trzy, pięknych, kupionych z premedytacją ("coś takiego trzeba mieć w szafie, i nosić przede wszystkim!!") i nie noszę wcale. Bo to nie mój styl. Poza tym nie prasuję z definicji, więc... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Sty 2017, 14:15:04 »

konwalia

« Odpowiedź #90 dnia: 23 Sty 2017, 16:58:07 »
Ciekawe czy nikt nic nie kupił tyle czasu  czy po prostu głupio tak pisać jak tu o ograniczaniu zakupów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Sty 2017, 17:30:59 »
ja zrobiłam zakupy wczoraj, ale z rzeczy mniej potrzebnych kupiłam tylko kiecke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak to same potrzebne.

Poza tym, zauwazam u siebie spadek potrzeby kupowania: bo sie przyda, bo fajne itd. W szafie mam moze 10% rzeczy, których dawno nie nosiłam, ale są tak fajnej jakości, ze na pewno jeszcze sie przydadzą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Sty 2017, 18:29:19 »
Nic nie kupilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Sty 2017, 19:31:55 »
ja kupiłam przez ostatnie 3 lata tak mało, ze az wstyd pisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a palcach mozna policzyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #94 dnia: 25 Sty 2017, 09:56:03 »
ja w tym roku dla siebie kupiłam tylko buty oficerki (na przecenach ) bo stare musiałam wynieść na śmietnik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oraz rajstopy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #95 dnia: 25 Sty 2017, 16:36:00 »
no to ja krótka kurta - zara, ale cena 119 zł to motywacja dodatkowa

Kaisi

« Odpowiedź #96 dnia: 08 Kwi 2017, 19:06:46 »
Kurcze ja też mam za dużo ubrań i wciąż nowe przybywają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj