pelna szafa ;) (antywatek ;D)

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Wrz 2012, 10:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

chciałam powiedzieć, ze mam te buty i je uwielbiam!

a co do ciuchów, top probowałam dziś znaleźć buty, jak mi radziłyście, ale nie ma takich w toruniu
i w ogole dupa ubraniowa, ale dziś już sił brak. jutro będę marudziła


callja

#51
Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 18:23:12Callja zaklepała wcześniej sukienkę w paski i też sprawdziłam skład - 95% bawełna, reszta elasten.
:D

Cytat: mobka w 04 Wrz 2012, 20:12:06TO ja tunike odpuszczam
:knuje:
To się zaczaję...
inka, nie jesteś w najbliższym czasie we Wro?? chętnie przymierzyłabym, bo na sukienkę jestem zdecydowana (o ile sie wbiję, boś Ty przy mnie jak witka), ale tunikę chciałabym przymierzyć, czy nie będę w niej wyglądała jak przydeptana...

Mogłabym przyjechać ale chyba autem z P., bo PKS-em do Ciebie to chyba ciut nie po drodze ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

#52
Callja poczta tańsza niż paliwo ;) Luuuzzz, wyślę do Ciebie, a jak Ci nie będzie pasowało to odeślesz. Znaczek to 5 zł :)

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 23:39:07

Daj mi tylko adres na pw, jutro wyślę, ja mam pocztę obok biura :)
Imagine there is no hate

callja

Ok, przekonalaś mnie, piszę priva :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 20:31:48Jak nikt nie będzie chciał to odeślę, ale chyba sporo zapłacę za wysłanie do Anglii, bo pudło jest duże..


nie ma w PL darmowej przesylki przy zwrotach?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 05 Wrz 2012, 10:23:23nie ma w PL darmowej przesylki przy zwrotach?

Na asosie nie ma.

Ja w ogóle się nie poczuwam do tego wątku, bo nie mam wcale za dużo ciuchów i raczej kupuję, jak czegoś mi trzeba. Co jakiś czas czyszczę szafę, ale to tylko z jakichś znoszonych rzeczy do wywalenia, bo wstyd takie ślumpy oddawać. A na zakupy ciuchowe to tak średnio lubię chodzić i w sumie większość ciuchów kupuję przy okazji wizyt w PL - D. tak samo.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zosia2007

ja moje stare ubrania, takie, w ktorych juz nie chodze z roznych wzgledow zazwyczaj oddaje dzieciom mojej mamy kolezanki. oststnio caly wor ciuchow dostała siostrzenica mojej sasiadki

czasem poszczegolne rzeczy sprzedam na allegro ale jak na allegro wole kupowac niz sprzedawac ;)

mignon

Cytat: szelma w 05 Wrz 2012, 10:25:35Ja w ogóle się nie poczuwam do tego wątku, bo nie mam wcale za dużo ciuchów i raczej kupuję, jak czegoś mi trzeba. Co jakiś czas czyszczę szafę, ale to tylko z jakichś znoszonych rzeczy do wywalenia, bo wstyd takie ślumpy oddawać.

:highfive:


damka

właśnie odkryłam ze pod łóżkiem mam worek pełen jesienny ubrań. Na Boga musze mieć nowe mieszkanie z wypaśną garderobą mnie te ubrania zaleją !

mayagaramond

#59
Przypomnial mi sie ten oto watek.

Kto jeszcze jest na odwyku? Nionczka?

Zrobilam sobie bana, bo juz nie wiem, co mam. I chce na spokojnie przez kilka miesiecy pochodzic w tych ciuchach i wtedy zdecydowac, czego sie pozbede. Bo tak to tylko zbieram.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

jak zobaczyłam ten wątek, to od razu wiedziałam, że założyła go maya

ja ostatnio wyniosłam worek (wór!) nienoszonych rzeczy - nie jakieś szmaty do wywalenia. porządne dobre rzeczy. ale nie nosiłam ponad dwa lata więc już nie założę.
sprzedałabym chętnie po 15 zł za sztukę. ale gdzie? na bazarze mam stanąć? :D

Kasia

#61
Golinda, na fb. Jak nienoszone to pójda :) tym bardziej za cene o jakiej wspomniałaś.

mayagaramond

Musze tutaj tylko sie wyspowiadac, ze na poczatku roku kupilam sobie torbe na laptopa i kosmetyki w Polsce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Kasia, ale ja nie będę robić zdjęć - to kompletnie odpada.

Kasia

Maya, sa grupy typu ciuchy w Warszawie, sprzedam Warszawa itd. Szukasz sobie grupy z Teojego miasta i sprzedajesz.
Golinda, no niestety, jakies zdjęcia trzeba dać. Mozemasz katalogowe, moze masz jakies stare z wątku modowego itd.
Nieraz, sa robione wyprzedaże ala garażowe a kazdy znosi go ma ale jakos ciebie ze straganem sobie nie wyobrażam hahaha :)

golinda

może bym do lumpeksu zaniosła?
powiem że każda sztuka za 15 zeta
są tam ciuchy simple, solar, calvin klein... etc. niższa półka to Zara - ja na miejscu takiej pani z lumpa bym wzięła

mayagaramond

golinda sprobuj.

Ja sie kiedys bujalam z torba ciuchow w Monachium. Chcialam oddac do "domu samotnej matki", kolezanka, ktora pracuje w "branzy" podpowiedziala, ze tam chetnie przyjma.
Niestety nie przyjeli, wyslali mnie do 2nd handu caritasu.

I zaiwanialam tam z tobolem komunikacja miejska, bo tam nie bylo, gdzie zaparkowac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

nie, wy wybredne jesteście i marudzicie :D
poza tym wiesz, to są szmaty 34 - ile jest lasek na które to wlezie? z całym szacunkiem, nie? :D

salsa

no w sumie to prawda, z rozmiarem to mogłby być problem ;)
i co z tym zrobiłaś?
ja zawsze mam problem co zrobic z takimi rzeczami (niby dobre, mało używane albo niezniszczone - ale ja już ich nie noszę) , rozdaje po koleżankach albo daje pani Krysi , czasem daje na zbiórkach ubran organizowanych u nas na osiedlu
wyrzucić szkoda .....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

nic nie zrobiłam. zapakowałam do wora :D

zuzia

golinda,
najlepszy w zasadzie fb, no ale fotki trzeba zrobić. ale jak już zaczniesz to szybko pójdzie.

szelma

W 2016 r. mało ciuchów kupiłam - zgodnie z założeniem, ze kupuje dobrej jakości, jak najmniej sieciówek, które produkują w złych warunkach, a przede wszystkim tylko to, co będę nosić. W tym roku będę kontynuować te politykę :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, zazdroszczę, bo też mam takie plany, a potem nakupię szmat w Top Secret :D