Autor Wątek: pelna szafa ;) (antywatek ;D)  (Przeczytany 7190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: pelna szafa ;) (antywatek ;D)
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Wrz 2012, 13:17:26 »
pierwsze slysze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrz 2012, 13:28:00 »
A to ja go chyba nie zrozumiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

ziuta

« Odpowiedź #27 dnia: 04 Wrz 2012, 13:29:35 »
Ej, no to mial byc antywatek pt. "nic juz nie kupuje"
a nie, to ja się wypisuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 04 Wrz 2012, 13:32:48 »
to ja chyba nigdy nie dotre do momentu: "mam za duzo" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie szaleje z iloscią, rzeczy dosc szybko sie niestety zuzywają, wiec kupuje czesto na zasadzie potrzeby, a nie zachcianki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrz 2012, 13:40:36 »
Dlatego sie nazywa "antywatek" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrz 2012, 13:40:36 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 04 Wrz 2012, 13:44:19 »
skoro antywatek to powinno tu nie byc wpisow wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #31 dnia: 04 Wrz 2012, 13:47:05 »
rzeczy dosc szybko sie niestety zuzywają,

hm, moze akceptuje inny stopien zuzywalnosci, ale ogolnie nie zauwazam, zeby az tak sie niszczyly.

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 13:51:40
skoro antywatek to powinno tu nie byc wpisow wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jako admin moge kasowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mniejsza o wiekszosc, ja juz postanowilam, ze na razie nic nie kupuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 13:51:40 wysłana przez mayagaramond »

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 04 Wrz 2012, 13:54:17 »
hm, moze akceptuje inny stopien zuzywalnosci, ale ogolnie nie zauwazam, zeby az tak sie niszczyly.

jak mam malo i nosze czesto, to sie szybko zuzywają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a na powaznie, to zalezy od jakosci ciuchów, marki - zara niestety psuje sie szybko, a promod ma o wiele lepsze rzeczy. poza tym stare sprzed kilku lat nadal swietnie sie trzymają, te roczne-dwuletnie to sie niestety robią szmaty. dotyczy to głownie tshirtow, sweterków, spodni.

inkageo

« Odpowiedź #33 dnia: 04 Wrz 2012, 14:19:58 »
Co z tego, że mam dużo rzeczy, jak większość starych mi się już nie podoba, no a te ulubione się niszczą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #34 dnia: 04 Wrz 2012, 14:21:27 »
jak mam malo i nosze czesto, to sie szybko zuzywają
To tak jak u mnie, jeszcze sie okazało ze często piore wiec codzienne ciuchy szybko kończą swój żywot.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #35 dnia: 04 Wrz 2012, 14:21:36 »
Co z tego, że mam dużo rzeczy, jak większość starych mi się już nie podoba, no a te ulubione się niszczą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #36 dnia: 04 Wrz 2012, 14:31:00 »
Zasada, którą stosuje od roku, żeby kupić nową rzecz, musze się pozbyć starej. sprzedać/oddać. 1 za 1. Do tego obowiązkowo co kilka miesięcy przegląd szafy i wyrzucenie wszystkiego, co za duże/za małe/zniszczone. No i nauczyłam się nie kupowac w lumpeksach rzeczy, które mam później przerobić, bo efekt jest taki, że lezy to w szafie rok, a następnie zostaje wypieprzone.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

golinda

« Odpowiedź #37 dnia: 04 Wrz 2012, 14:31:53 »
nooo, ja dzisiaj się wystroiłam w spodnie sprzed 4 lat
kiedyś je uwielbiałam i czułam się w nich dobrze, a dzisiaj postanowiłam zmienić na tego co zwykle noszę
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #38 dnia: 04 Wrz 2012, 15:06:01 »
Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem
Ej, ej, aż tak się nie roztyłam, koleżanko!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tylko u mnie z kasą różnie, to jedyny problem... Ale chętnie pomierzyłabym cosik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiecka z Mohito i tunika czarno-czerwona cudne!!

Zasada, którą stosuje od roku, żeby kupić nową rzecz, musze się pozbyć starej. sprzedać/oddać. 1 za 1.
O, to to - u mnie też raczej coś za coś. Czasami (naprawdę rzadko) kupuję cos tylko dlatego, że mi się podoba i dobrze w tym wyglądam.

obowiązkowo co kilka miesięcy przegląd szafy i wyrzucenie wszystkiego, co za duże/za małe/zniszczone
Przybijam piątkę!!

nauczyłam się nie kupowac w lumpeksach rzeczy, które mam później przerobić, bo efekt jest taki, że lezy to w szafie rok, a następnie zostaje wypieprzone
Zgadzam się w całej rozciagłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ej, no to mial byc antywatek pt. "nic juz nie kupuje" a nie wymiana
Eeeeeee, w czym problem?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka, jeśli mobka już zaklepała tunikę, to ja chociaż na sukienkę zapoluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kolory jak najbardziej moje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i pasek w talii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Co do kurteczki to chyba za mikra jestem, w takim fasonie "grzybka" wyglądałabym rzeczywiście jak pieczarka... z deczka przydeptana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz 2012, 01:10:35 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

tiliam

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Wrz 2012, 16:02:01 »
a ja generelnie kiedyś uwielbiałam chodzić na shopping ciuchowy
teraz nie znoszę
odzwyczaiłam się, czy jak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ostatnio potrzebowałam nowych rurek - weszłam do skleu, złapałam te co mi się podobały i kupiłam
nie chciało mi się ich nawet mierzyć.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Wrz 2012, 16:02:01 »

mayagaramond

« Odpowiedź #40 dnia: 04 Wrz 2012, 16:16:06 »
Tez wywalam rzeczy zniszczone, niepasujace itp. Ale 90% ciuchow w mojej szafie nadal mi sie podoba i jest w dobrym stanie.

Pytanie, co robic z rzeczymi, ktore mi sie nadal podobaja i w ktorych nadal moge chodzic. Nie chce ich ani oddac ani sprzedac. Jesli kupie np. kolejny plaszcz to pozostale 5 bedzie wisialo w szafie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z ilosci moich ciuchow zdalam sobie dopiero sprawe przeprowadzajac sie...
Albo torebek, paskow. To juz jest zbieractwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto, 4 wrz 2012, 15:17:18[/time]
a ja generelnie kiedyś uwielbiałam chodzić na shopping ciuchowy
teraz nie znoszę

czasem lubie, czasem nie. Ale na pewno nie chcialabym tak co weekend spedzac wolnego czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 16:18:16 wysłana przez mayagaramond »

inkageo

« Odpowiedź #41 dnia: 04 Wrz 2012, 16:42:20 »
To ja szukam i kupuje to co niby jest mi potrzebne i bede nosic, czyli nowy plaszcz dopiero jak starego juz nie chce. Ale skoro tak, to dlaczego mam tyle tego.. To chyba wina okazji i wyprzedazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #42 dnia: 04 Wrz 2012, 16:48:15 »
inka jak dziewczyny nie wezmą, to młoda chciałaby buty, tunikę i kieckę(i rabat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

inkageo

« Odpowiedź #43 dnia: 04 Wrz 2012, 17:23:12 »
Ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto, 4 wrz 2012, 17:50:18[/time]
Mobka tunika to poliester (80%), wiskoza i elasten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Callja zaklepała wcześniej sukienkę w paski i też sprawdziłam skład - 95% bawełna, reszta elasten.

To jak ktoś zdecydowany, to adres na pw, jutro wysyłam, wysyłka gratis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 18:50:30 wysłana przez inkageo »

mobka

« Odpowiedź #44 dnia: 04 Wrz 2012, 19:12:06 »
TO ja tunike odpuszczam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #45 dnia: 04 Wrz 2012, 19:31:48 »
To może buty?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cholera tak mi szkoda.. Przymierzyłam na skarpetki i nie ma szans żeby się aż tak rozbiły.. Są na mnie za małe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To rozmiar 36 (raczej typowe), skóra naturalna i drewno. Przecenione ze 130 funtów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 200 zł już z kosztami wysyłki, tu link do asos:
Jak nikt nie będzie chciał to odeślę, ale chyba sporo zapłacę za wysłanie do Anglii, bo pudło jest duże..

malybob

« Odpowiedź #46 dnia: 04 Wrz 2012, 19:36:05 »
Inka, ten grzybek to szary czy niebieski?

inkageo

« Odpowiedź #47 dnia: 04 Wrz 2012, 19:40:25 »
Bardziej niebieski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 04 Wrz 2012, 20:08:46 »
jak zaczniesz wyprzedawac 37 to daj znac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #49 dnia: 04 Wrz 2012, 22:10:50 »
jak zaczniesz wyprzedawac 37 to daj znac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o właśnie, daj wtedy znać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj