pelna szafa ;) (antywatek ;D)

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Wrz 2012, 10:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

A to ja go chyba nie zrozumiałam :D
Imagine there is no hate


wrobelek0403

to ja chyba nigdy nie dotre do momentu: "mam za duzo" :D nie szaleje z iloscią, rzeczy dosc szybko sie niestety zuzywają, wiec kupuje czesto na zasadzie potrzeby, a nie zachcianki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Dlatego sie nazywa "antywatek" ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

skoro antywatek to powinno tu nie byc wpisow wcale ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#31
Cytat: wrobelek0403 w 04 Wrz 2012, 14:32:48rzeczy dosc szybko sie niestety zuzywają,

hm, moze akceptuje inny stopien zuzywalnosci, ale ogolnie nie zauwazam, zeby az tak sie niszczyly.

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 13:51:40

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Wrz 2012, 13:44:19
skoro antywatek to powinno tu nie byc wpisow wcale ;D

jako admin moge kasowac lol lol lol

Mniejsza o wiekszosc, ja juz postanowilam, ze na razie nic nie kupuje ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 04 Wrz 2012, 13:47:05
hm, moze akceptuje inny stopien zuzywalnosci, ale ogolnie nie zauwazam, zeby az tak sie niszczyly.

jak mam malo i nosze czesto, to sie szybko zuzywają :D

a na powaznie, to zalezy od jakosci ciuchów, marki - zara niestety psuje sie szybko, a promod ma o wiele lepsze rzeczy. poza tym stare sprzed kilku lat nadal swietnie sie trzymają, te roczne-dwuletnie to sie niestety robią szmaty. dotyczy to głownie tshirtow, sweterków, spodni.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Co z tego, że mam dużo rzeczy, jak większość starych mi się już nie podoba, no a te ulubione się niszczą ;D
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 04 Wrz 2012, 14:54:17jak mam malo i nosze czesto, to sie szybko zuzywają
To tak jak u mnie, jeszcze sie okazało ze często piore wiec codzienne ciuchy szybko kończą swój żywot.

ziuta

Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 14:19:58
Co z tego, że mam dużo rzeczy, jak większość starych mi się już nie podoba, no a te ulubione się niszczą ;D
:highfive:

malutenka

Zasada, którą stosuje od roku, żeby kupić nową rzecz, musze się pozbyć starej. sprzedać/oddać. 1 za 1. Do tego obowiązkowo co kilka miesięcy przegląd szafy i wyrzucenie wszystkiego, co za duże/za małe/zniszczone. No i nauczyłam się nie kupowac w lumpeksach rzeczy, które mam później przerobić, bo efekt jest taki, że lezy to w szafie rok, a następnie zostaje wypieprzone.

golinda

nooo, ja dzisiaj się wystroiłam w spodnie sprzed 4 lat
kiedyś je uwielbiałam i czułam się w nich dobrze, a dzisiaj postanowiłam zmienić na tego co zwykle noszę

callja

#38
Cytat: inkageo w 04 Wrz 2012, 11:50:02Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem
Ej, ej, aż tak się nie roztyłam, koleżanko!! :foch:

Tylko u mnie z kasą różnie, to jedyny problem... Ale chętnie pomierzyłabym cosik :D

Kiecka z Mohito i tunika czarno-czerwona cudne!!

Cytat: malutenka w 04 Wrz 2012, 15:31:00Zasada, którą stosuje od roku, żeby kupić nową rzecz, musze się pozbyć starej. sprzedać/oddać. 1 za 1.
O, to to - u mnie też raczej coś za coś. Czasami (naprawdę rzadko) kupuję cos tylko dlatego, że mi się podoba i dobrze w tym wyglądam.

Cytat: malutenka w 04 Wrz 2012, 15:31:00obowiązkowo co kilka miesięcy przegląd szafy i wyrzucenie wszystkiego, co za duże/za małe/zniszczone
Przybijam piątkę!!

Cytat: malutenka w 04 Wrz 2012, 15:31:00nauczyłam się nie kupowac w lumpeksach rzeczy, które mam później przerobić, bo efekt jest taki, że lezy to w szafie rok, a następnie zostaje wypieprzone
Zgadzam się w całej rozciagłości :)

Cytat: mayagaramond w 04 Wrz 2012, 14:12:15Ej, no to mial byc antywatek pt. "nic juz nie kupuje" a nie wymiana
Eeeeeee, w czym problem?? :D

Inka, jeśli mobka już zaklepała tunikę, to ja chociaż na sukienkę zapoluję :) Kolory jak najbardziej moje :) i pasek w talii :dreaming: Co do kurteczki to chyba za mikra jestem, w takim fasonie "grzybka" wyglądałabym rzeczywiście jak pieczarka... z deczka przydeptana :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tiliam

a ja generelnie kiedyś uwielbiałam chodzić na shopping ciuchowy
teraz nie znoszę
odzwyczaiłam się, czy jak  :hmm:

ostatnio potrzebowałam nowych rurek - weszłam do skleu, złapałam te co mi się podobały i kupiłam
nie chciało mi się ich nawet mierzyć.. :crazy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#40
Tez wywalam rzeczy zniszczone, niepasujace itp. Ale 90% ciuchow w mojej szafie nadal mi sie podoba i jest w dobrym stanie.

Pytanie, co robic z rzeczymi, ktore mi sie nadal podobaja i w ktorych nadal moge chodzic. Nie chce ich ani oddac ani sprzedac. Jesli kupie np. kolejny plaszcz to pozostale 5 bedzie wisialo w szafie ;)

Z ilosci moich ciuchow zdalam sobie dopiero sprawe przeprowadzajac sie...
Albo torebek, paskow. To juz jest zbieractwo ;)


Dodany tekst: wto, 4 wrz 2012, 15:17:18

Cytat: tiliam w 04 Wrz 2012, 17:02:01a ja generelnie kiedyś uwielbiałam chodzić na shopping ciuchowy
teraz nie znoszę

czasem lubie, czasem nie. Ale na pewno nie chcialabym tak co weekend spedzac wolnego czasu ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

To ja szukam i kupuje to co niby jest mi potrzebne i bede nosic, czyli nowy plaszcz dopiero jak starego juz nie chce. Ale skoro tak, to dlaczego mam tyle tego.. To chyba wina okazji i wyprzedazy ;)
Imagine there is no hate

konwalia

inka jak dziewczyny nie wezmą, to młoda chciałaby buty, tunikę i kieckę(i rabat ;))

inkageo

#43
Ok :)

Dodany tekst: wto, 4 wrz 2012, 17:50:18

Mobka tunika to poliester (80%), wiskoza i elasten :)

Callja zaklepała wcześniej sukienkę w paski i też sprawdziłam skład - 95% bawełna, reszta elasten.

To jak ktoś zdecydowany, to adres na pw, jutro wysyłam, wysyłka gratis ;)
Imagine there is no hate

mobka


inkageo

To może buty?  :mocking: :mocking:
Cholera tak mi szkoda.. Przymierzyłam na skarpetki i nie ma szans żeby się aż tak rozbiły.. Są na mnie za małe  :crying:
To rozmiar 36 (raczej typowe), skóra naturalna i drewno. Przecenione ze 130 funtów ;) 200 zł już z kosztami wysyłki, tu link do asos:
http://www.asos.com/Sanita/Sanita-Cone-Clog-Boot/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1580435&SearchQuery=sanita&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Stone
Jak nikt nie będzie chciał to odeślę, ale chyba sporo zapłacę za wysłanie do Anglii, bo pudło jest duże..
Imagine there is no hate

malybob

Inka, ten grzybek to szary czy niebieski?

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

jak zaczniesz wyprzedawac 37 to daj znac ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login