Autor Wątek: pelna szafa ;) (antywatek ;D)  (Przeczytany 6956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

pelna szafa ;) (antywatek ;D)
« dnia: 04 Wrz 2012, 10:19:11 »

Watek modowy nie mial do tej pory antywatku, czas na niego. Co raz czesciej stwierdzam z przerazeniem, ze mam za duzo ciuchow... Nie chodzi tylko o miejsce w szafie, ale o to, ze nie nadazam tego nosic. Kupiona w tym roku letnia bialam sukienke mialam na sobie raz. I nie jest to odosobniony przypadek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczoraj zobaczylam, ile mam plaszczy i kurtek... Takich do noszenia, nie do wiszenia w szafie. Tak naprawde chcialabym przez kilka m-cy nic nie kupowac, ale oczywiscie to, ze ciuchy w szafie mam nie oznacza, ze nie podobaja mi sie inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sprzedajecie ciuchy z poprzednich sezonow? Mi sie ciuchy, ktore kupila nawet i pare lat temu (z malymi wyjatkami) nadal podobaja.  Nie kupuje ciuchow na jeden sezon, wiec nie wychodza tez z mody.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Odp: pelna szafa ;) (antywatek ;D)
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrz 2012, 10:24:24 »
mam pełną garderobę, 2/3 albo i więcej zajmują moje szmaty
wiele takich, które założyłam raz albo kilka razy
wiele takich które ciągle noszę i wiele których już na pewno nie wyciągnę - nie wiem po co to tam zalega...
ostatnio sprzedałam koleżance naprawdę duuuużo... ona zadowolona i ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrz 2012, 10:25:46 »
dziewczyny,
to wklejajcie może ciuchy do sprzedania, może któraś skorzysta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2012, 10:27:44 »
Ja mam do pracy stale zestawy i niewiele, za to mam multum koszulek tshirtow itp ktorymi uszczesliwia mnie moja ciocia i w tym nie nadazam chodzic

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 10:28:25
dziewczyny,
to wklejajcie może ciuchy do sprzedania, może któraś skorzysta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W sumie dobry pomysl  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 10:28:25 wysłana przez fasolka1980 »

golinda

« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrz 2012, 10:35:44 »
ciężko zrobić zachęcające zdjęcia ciuchów
dlatego nic nie robiłam, bo narobię się i sprzedam jedną szmatę
a jak ktoś przyjdzie, obejrzy i przymierzy to pół szafy mi wynosi...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrz 2012, 10:35:44 »

ziuta

« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrz 2012, 10:40:35 »
u mnie też co najmniej pół szafy powinno pójść out, a gdybym jeszcze miała z tego jakąś kasę, to w ogóle super (oczywiście zaraz nakupiłabym nowych ciuchów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
ale jakoś mam takie przeświadczenie, że skoro mi się te rzeczy nie podobają, to pewnie innym też się nie spodobają i nikt nie kupi
natomiast dużo prawdy jest w tym, co pisze golinda - nie umiem robić zachęcających zdjęć, bo zdjęcia szmaty leżącej płasko na podłodze na pewno zachęcające nie są
za to jak znajdę zdjęcie katalogowe, to wystawiona na allegro rzecz idzie od ręki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #6 dnia: 04 Wrz 2012, 10:41:16 »
Mnie wkurzają te buty, ani raz ich nie założyłam, bo do pracy mi nie pasują, a na zakupy/weekend to zawsze płaskie wybieram..
Rozmiar 37, 50 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto, 4 wrz 2012, 09:47:21[/time]
Tej tuniko/sukienki też oczywiście nie założyłam ani raz.. To nie moje kolory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj New Look, 30 zł
Kurteczki z kapturem też.. New Look, rozmiar 36 - 40 zł
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 10:49:38 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

mayagaramond

« Odpowiedź #7 dnia: 04 Wrz 2012, 10:48:05 »
że skoro mi się te rzeczy nie podobają

no mi sie moje podobaja, ale nie nadazam w tym chodzic. Albo zapominam, ze cos mam...

cherry

« Odpowiedź #8 dnia: 04 Wrz 2012, 10:48:26 »
Dziewczyny, to zrobcie sobie party z wymiana/sprzedaza ciuchow to takie modne teraz...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

inkageo

« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrz 2012, 10:50:02 »
Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 10:54:46
Mohito 30 zł, raz założona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 10:54:46 wysłana przez inkageo »

mayagaramond

« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrz 2012, 11:04:15 »
Ja tam nie mam tu nikogo z moim rozmiarem

tu czyli gdzie? W Brzegu? Bo chyba nie na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 04 Wrz 2012, 11:05:30
Dziewczyny, to zrobcie sobie party z wymiana/sprzedaza ciuchow to takie modne teraz...

to jest fajny pomysl, ale ja nie bardzo mam ochote oddawac moje ciuchy. I dlatego mam ich tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2012, 11:05:30 wysłana przez mayagaramond »

inkageo

« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrz 2012, 11:05:45 »
No tu gdzie mieszkam, żeby się spotkać i wymieniać ciuchami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrz 2012, 11:14:25 »
ja mam bardzo dużo  ubrań, które po prostu oddaje, mam w tym mega przyjemność jeśli mogę w ten sposób kogoś obdarować.
ale jeśli impreza będzie w okolicach warszawy, chętnie sie przyłączę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrz 2012, 11:23:21 »
Tej tuniko/sukienki też oczywiście nie założyłam ani raz.. To nie moje kolory  New Look, 30 zł
Chyba bym byla zainteresowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrz 2012, 11:28:01 »
No to ja chętnie ją oddam, wczoraj w perfekcyjnej pani domu było o tym, że wieszaki powinny mieć odstęp minimum 2 cm w szafie, a u mnie są na ścisk, szczególnie w sekcji sukienek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrz 2012, 11:28:01 »

mobka

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Wrz 2012, 11:29:09 »
No to ja chętnie ją oddam, wczoraj w perfekcyjnej pani domu było o tym, że wieszaki powinny mieć odstęp minimum 2 cm w szafie, a u mnie są na ścisk, szczególnie w sekcji sukienek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sprawdz mi prosze tylko, co to za material jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #16 dnia: 04 Wrz 2012, 11:30:34 »
Dobrze, jak tylko dotrę do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrz 2012, 11:31:40 »
właśnie dlatego sie martwię ze moja nowa garderoba 3,84 m nie sprosta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #18 dnia: 04 Wrz 2012, 11:35:55 »
Inkageo, super.

A co do nadmiaru ubran, to nie posiadam. Zazwyczaj nosze cos, az znosze, kurtke mam 1-2 na sezon, sluzy mi 2-3 sezony czasami. Z butami mam podobnie. Czesto jak kupie cos nowego, to stare, znoszone idzie w smietnik. Mam mniej ubran niz moj maz. A on tez nie ma za duzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #19 dnia: 04 Wrz 2012, 11:47:32 »
Mohito 30 zł, raz założona
czemu?? taka piekna jest
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #20 dnia: 04 Wrz 2012, 11:49:18 »
inkageo ta w paski mohito przesliczna. szkoda, ze nie dwa rozmiary wieksza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

inkageo

« Odpowiedź #21 dnia: 04 Wrz 2012, 11:52:31 »
No bo jakoś nie moja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do roboty się nie nadaje, a po robocie to ja lubię krótkie spodenki i luźną górę ostatnio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie będę w Lidlu w mini tyłkiem kręcić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #22 dnia: 04 Wrz 2012, 12:08:28 »
inkageo ta w paski mohito przesliczna.
inka no sukienka sliczna

inkageo

« Odpowiedź #23 dnia: 04 Wrz 2012, 12:10:11 »
A najbardziej to lubię ostatnio szarą bluzę dresową z kapturem, więc ta sukienka się jakoś nie wpisuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do pracy sukienki noszę chętnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #24 dnia: 04 Wrz 2012, 13:12:15 »
Ej, no to mial byc antywatek pt. "nic juz nie kupuje" a nie wymiana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj