co fajnego mozna kupic

Zaczęty przez siog, 20 Sie 2012, 16:56:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka


siog

#26
Fantastyczna lniana posciel w H&M Home. Dzisiaj do mnie dotarla i chyba zamowie jeszcze w kilku kolorach. 100% len i jakosc ekstra.

http://www.hm.com/de/product/82767?article=82767-A#cm_vc=GOES_WITH_PD

Dodany tekst: 08 Lut 2013, 20:12:26

oh zauwazylam ze chyba w PL nie ma tego dzialu:(

Norka

Siog, u nas można dostać taką pościel w sklepach z lnem, mamy wielu rodzimych producentów a len najlepszy w Europie. Tylko u nas moda na len jeszcze nie wróciła i wszystko idzie na eksport ;)


Norka

Cytat: marax w 09 Lut 2013, 17:31:28a jak z prasowaniem tego ?
Są 2 rodzaje lnu na pościele: zwykły, który nabiera miękkości z wiekiem (po kilku latach używania), oraz zmiękczany (trudniej go dostać), który został już wstępnie obrobiony i jest od razu delikatny. Tego drugiego nie trzeba prasować, ale nie wiem, jak z trwałością. Zwykły len, jeśli o niego dbać, wytrzymuje nawet 100 lat.

marax

#30
Cytat: Norka w 09 Lut 2013, 20:02:40
Są 2 rodzaje lnu na pościele: zwykły, który nabiera miękkości z wiekiem (po kilku latach używania), oraz zmiękczany (trudniej go dostać), który został już wstępnie obrobiony i jest od razu delikatny. Tego drugiego nie trzeba prasować, ale nie wiem, jak z trwałością. Zwykły len, jeśli o niego dbać, wytrzymuje nawet 100 lat.
tak tylko żeby wytrzymac z jego prasowaniem trzeba do tego dojrzeć - w moim przypadku widze to ok emerytury

siog

#31
Marax, to jest bardzo miekki len. Uwielbiam te posciel. Po praniu nawet nie musze prasowac:) jak mi sie nie chce

Norka, wiem ze w Pl len jest boski! zawsze obrusy kupowalam. Ja kocham len miloscia slepa:)

Dodany tekst: 09 Lut 2013, 21:31:34

p.s. zdecydowanie wole posciel lniana niz bawelniana. jest grubsza ale jednoczesnie miekka i "ciepla" w dotyku.

zuzia

siog
a jakie wymiary ma ta pościel?

Norka

Cytat: siog w 24 Kwi 1974, 15:02:31Norka, wiem ze w Pl len jest boski! zawsze obrusy kupowalam. Ja kocham len miloscia slepa:)
p.s. zdecydowanie wole posciel lniana niz bawelniana. jest grubsza ale jednoczesnie miekka i "ciepla" w dotyku.
Siog, ja dopiero niedawno odkryłam lnianą pościel, jest cudowna! :) Zamierzam stopniowo wymienić wszystkie komplety pościeli, obrusów, ścierek itd. właśnie na lniane :)

siog

Cytat: zuzia w 09 Lut 2013, 22:01:54
siog
a jakie wymiary ma ta pościel?
zuzia zostaly juz tylko 220/240 poduszki 80x80 i 135/200

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

o wow dawno nie byłam w Biedronie, chyba Biedrona sie poprawiła nie? chce gonic Lidla z tymi wszystkimi "akcesoriami" czy jak

ziuta

Cytat: niewiemjaka w 09 Kwi 2013, 12:43:37chyba Biedrona sie poprawiła nie?
no ja myślę! u mnie na wsi stawiają, wszyscy biadolą, że zabije lokalny handel, to niech to już będzie coś porządnego, nie? :rotfl:

zosia2007

widziałam te pufy, na żywo te kolory są bardziej stonowane, no i one są wieeeelkie
nie podobały mi się

wrobelek0403

a no wiem, ze wielkie, mnie by wlasnie pasowały. :)

ale odpusciłam, H zezre je w ciagu miesiaca i kasa wywalona w błoto :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

w Jysku są faje drewniane skrzyneczki w dwóch wersjach kolorystycznych. teraz w promocji za 15 pln (3 sztuki)

marta85


zuzia

Cytat: feeling.good w 20 Cze 2013, 10:18:10w Jysku są faje drewniane skrzyneczki w dwóch wersjach kolorystycznych. teraz w promocji za 15 pln (3 sztuki)
ciekawe czy jeszcze są? :knuje:

Lwica

Cytat: zuzia w 01 Lip 2013, 09:54:25
ciekawe czy jeszcze są? :knuje:

Zuzia w obowiązującej gazetce Jyska do 10 lipca są także spróbuj!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zuzia

Cytat: Dorotka1981 w 01 Lip 2013, 21:42:55
Zuzia w obowiązującej gazetce Jyska do 10 lipca są także spróbuj!
dzięki! :beer: pojadę na pewno.


wrobelek0403

#46
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

aaaaaa, niemożliwe! :D jak Wy to robicie?  :ohboy: :D
tylko że tego koloru nie ma, a mi właśnie o ten fiolet chodzi :hmm:

wrobelek0403

#48
no to szukamy dalej :D

Dodany tekst: 04 Lip 2013, 13:31:46

tu jest tez sporo fajnych, niestety fioletowego niet

http://ceramika24h.pl/meble-design-krzesla-c-708_709.html?zenid=1dfc8b6c15516e3d66c3950d2adc1ee4
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login