Co myślicie o takich kolczykach?

Zaczęty przez majusia2, 09 Sie 2012, 20:31:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majusia2

Suknia zamówiona, szukam teraz dodatków, postanowiłam zdecydować się tylko na kolczyki, dlatego zależy mi na niepowtarzalnych. Znalazłam takie http://jubiler24h.eu/aukcja,3292.html  co myślicie? idealnie będą pasować do mojego pierścionka zaręczynowego, ale cena dość wysoka... jak myślicie?

kalka

jeśli masz pieniądze to bierz, a po resztą, ślub jest raz (przynajmniej ja tak uważam) więc myślę, że warto kupić, żeby wyglądać pięknie dla samej siebie i innych. inwestycja dobra, bo im starsza taka biżuteria tym droższa więc nie stracisz. poza tym bardzo mi się podoba, i bardzo elegancko wyglądają.

majusia2

sama bym chyba nie wpadła na pomysł takich drogich kolczyków, ale moja teściowa kupuje taką właśnie biżuterię i mi je znalazła, przyznaję, że te błyskotki które ma są prześliczne i oryginalne, czasami udaje jej się też na nich zarobić, dlatego sama poważnie myślę nad zakupem tych, zwłaszcza, że mogę sobie na to pozwolić.

kalka

no widzisz, jest trzy argumenty za tym by je brać:D 1. podobają Ci się 2. masz na to pieniądze 3. zaplusujesz u teściowej od razu, pierwszego dnia jako żona jej synusia:D

czarna

Kurcze, jeśli masz kasę, podobają się tobie te kolczyki to ma sensu gdybać tylko kupować ;) Może i są drogie, ale są niepowtarzalne i takie eleganckie. A ślub tak ktoś napisał zazwyczaj ma się tylko raz w życiu, więc sobie nie żałuj.

suegro

A pasują do wystroju w Sitarskiej?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

hehe, podejrzewam ze za te cene moglaby cala Sitarska kupic, z personelem wlacznie ;D

mary

reklama dźwignią handlu, zwłaszcza taka bezpłatna :p

aniak1211

Cytat: mary_popins w 16 Sie 2012, 11:53:25
reklama dźwignią handlu, zwłaszcza taka bezpłatna :p
I beznadziejna:D

majusia2

jubiler24h.pl niedługo będzie organizować na funpage ' u na facebooku konkurs, nie każdego stać na drogą biżuterię to warto spróbować i jak się szczęście uśmiechnie to można wygrać :)

majusia2

wiecie może jaka odpowiedź tutaj jest dobra?
Ile pereł użyto do przyozdobienia sukni ślubnej Grace Kelly?
a) Dziesięć tysięcy .
b) Dwadzieścia.
c) Tylko dwie, ale okazałe.
d) Tysiąc.

to pytanie konkursowe, jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi :/

zuzia

majusia2
dajże już spokój.
wszyscy już wiedzą jaką kryptoreklamę tu stosujesz. od tego jest odpowiedni dział!

DianaSzulim

Bardzo fajnie wyglądają te kolczyki. Nie są takie oklepane jakie zazwyczaj widzimy na uszach panny młodej. Sama chętnie bym się w takie zaopatrzyła.
Przygotowania trwają ...

W końcu trochę spokoju :)