katalog ikea 2013

Zaczęty przez konwalia, 04 Sie 2012, 22:13:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

dzwoniłam, pani mi powiedziała, że narożnych już nie ma w całej Polsce  :thumbdown: wycofali z produkcji

konwalia

#26
 szukam miski do mycia ikea boholmen tej szerszej 31cm szerokości 4szt potrzebuję

Dodany tekst: 19 Cze 2013, 22:56:01

http://allegro.pl/4x-ikea-boholmen-miska-pojemnik-pudelko-promocja-i3225569358.html
takich

marta85

A ma ktoś z Ikei meble dziecięce?

salsa

ja mam  lózeczko guliver i jest ok :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

Ja miałam hensvika i ok

wrobelek0403

konwalia nie wybierasz sie moze do ikea w najb czasie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#31
potrzebuję pomocy  :pray: :pray: :pray:
ikea wycofuje łóżko, które właśnie kupuję dla Karola (takie moje szczęście...) i o ile samo łóżko jeszcze w Katowicach kupię, o tyle płyta szczytowa została już tylko w Poznaniu...
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50120566/
ikea nie sprowadza towaru między sklepami, nie i koniec
czy któraś z Poznanianek wybiera się może w najbliższym czasie do ikei? najlepiej w męskim towarzystwie, bo to cholerstwo jednak 30 kg waży...

wrobelek0403

ziuta, ja bede w poblizu ale dopiero najwczesniej we wtorek 23.07, a najpóźniej w sobote za tydzien.

nie ma sprawy, moge wtedy kupic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

wrobelek0403, byłoby bosko! wg www zostały 3 sztuki, spróbuję zadzwonić i zarezerwować, choć na tyle dni mi pewnie nie odłożą, ale spróbuję
z góry dzięki  bighug

wrobelek0403

ziutka, jutro wylatuje, wiec nie dam rady wczesniej. ale napisz pw do Konwalii, ona czasem w weekendy jezdzi.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: wrobelek0403 w 17 Lip 2013, 10:43:06
ziutka, jutro wylatuje, wiec nie dam rady wczesniej. ale napisz pw do Konwalii, ona czasem w weekendy jezdzi.
ok, dzięki wielkie!

ziuta

informuję, że akcja odwołana, kupiłam wszystko na allegro, przepłaciłam, ale przynajmniej mam z głowy i nie muszę nikogo fatygować ;D
mimo wszystko polewam za gotowość :beer:

wrobelek0403

oo, ziuta to dobrze :D

bo musiałabym i tak zaproponowac z transportem do mojego mieszkania, mam takie zakwasy po weekendzie, ze o wsadzaniu mebli do auta moge zapomniec :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

#39
Buuuu nie działa :(

Dodany tekst: 01 Sie 2013, 22:34:48

A już działa :D :beer:
Imagine there is no hate


konwalia



iksa_nl

slyszalam, ze 26/08..

mobka

Cytat: konwalia w 04 Sie 2012, 22:13:12
tak tak 2013 :D
http://info.ikea-usa.com/Catalog/
a teraz zwierzu przenieś tu co trzeba ;)
2014 ktos juz ogladal?

didi_loczek

Pokochałam Ikeę w Holandii :D Jest otwarta w niedzielę i ma wymiary pościeli idealne ma moje polskie poduszki i niemieckie kołdry (z Ikei) :D :D

marlen_ka

az musialam tu zajrzec :)

przez ten glupi nowy katalog nie wyrabiam sie z robotą, bo to moje tiry wożą ta ikee :)

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)