Jak śpicie razem

Zaczęty przez zuzia, 07 Lis 2007, 09:55:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

U nas lepsza strona jest od sciany, jest twardsza..
A ja niestety śpię z brzegu, by rano go nie budzic, no ale w weekend to co innego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: "rubin04"U nas lepsza strona jest od sciany, jest twardsza..
A ja niestety śpię z brzegu, by rano go nie budzic, no ale w weekend to co innego.
Dobrze, że u nas nie ma walki o brzeg - bo każdy ma swój. :) Wygląda na to, że u większości z Was łóżko jest podsunięte jednym z dłuższych boków pod ścianę. U nas jest układ nazwijmy to "hotelowy" - czyli łóżko ustawione osiowo względem pokoju pod ścianą. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Cytat: "sierpniowajulka"Wygląda na to, że u większości z Was łóżko jest podsunięte jednym z dłuższych boków pod ścianę

Jak się ma miniaturowe możlwiości bloków z lat 80-tych, to sie człowiek cieszy, że w ogóle łóżko mu się zmieściło  ;-)

mam6lat

a jeszcze znajomi zazdroszczą, ze tak duże sie zmieściło ;)

mayagaramond

Cytat: "sierpniowajulka"czyli łóżko ustawione osiowo względem pokoju pod ścianą. :)

Duzo ladniej brzmi niz "no wiesz tak krotszym brzegiem do sciany a dluzsze sa wolne no i drugi krotszy tez" :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "julka"Jak się ma miniaturowe możlwiości bloków z lat 80-tych, to sie człowiek cieszy, że w ogóle łóżko mu się zmieściło ;-)
nasz blok z lat 70-tych... chyba. wygodne 52m2. :D

[ Dodano: 09-11-2007, 15:04 ]
Cytat: "mayagaramond"sierpniowajulka napisał/a:   
czyli łóżko ustawione osiowo względem pokoju pod ścianą. :)


Duzo ladniej brzmi niz "no wiesz tak krotszym brzegiem do sciany a dluzsze sa wolne no i drugi krotszy tez" :mrgreen:

hehe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

U nas tez jak mówi Julka osiowy wzgledem sciany czy jakos tak, znaczy, ze kazdy ma swoj brzeg. Gdyby tak nie bylo ja spalabym z brezgu bo przy mojej klaustrofobii zle bym sie cuzla przyblokowana.
To juz 6 mieszkanie, ktore zajmujemy razem i zawsze ja spie od okna, maz od drzwi. Zajmujemy miejsca (chyba ja, on bierze co zostalo) troche instyntownie. I ostatnio w weekend w hotelu mi powiedzial: "Zauwazylas, ze w hotelach zawsze zamieniamy sie stronami lozka?" Nie zauwazylam tego wczesniej, ale tak jest.
A u Was? Ma ktos podobne do naszych doswiadczenia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: "nionczka"I ostatnio w weekend w hotelu mi powiedzial: "Zauwazylas, ze w hotelach zawsze zamieniamy sie stronami lozka?" Nie zauwazylam tego wczesniej, ale tak jest.
A u Was? Ma ktos podobne do naszych doswiadczenia?
ja zawsze znajdują tą stronę łożka, która jest bardziej od ściany :mrgreen:

foszek

Ja zajmuje 2/3 naszego lozka :-D
Tez mamy ustawione osiowo  ;-)
A jak tylko maz w nocy wstanie to juz zajmuje jego miejsce, nie wiem dlaczego jest cieplejsze iz moje

Monika

My niestety śpimy w pozycji "wyłączonego środka" :( mój luby nie znosi jak się go w nocy dotyka... teraz i tak jest lepiej, przeżywa jakoś jedną kołdrę ;)  ale jak już zamieszkamy razem "na stałe" to podejrzewam, że dwie wywalczy ;) On, poza tym, że jest "niedotykalski", to w nocy nie sprawia problemów... za to ja - oj, tu jest o czym pisać ;) Podobno grzeje w nocy jak mały kaloryfer :) a poza tym to zdarza mnie się lunatykować. No i podobno "zapowietrzam się" jak śpie - cokolwiek miałoby to znaczyć :)

sierpniowajulka

Cytat: "nionczka"I ostatnio w weekend w hotelu mi powiedzial: "Zauwazylas, ze w hotelach zawsze zamieniamy sie stronami lozka?" Nie zauwazylam tego wczesniej, ale tak jest.
A u Was? Ma ktos podobne do naszych doswiadczenia?
Nam się to również zdarza dość często. Może wynika to z faktu, iż w wakacje zawsze staramy się uciekać od codzienności... i podświadomie nawet w kwestii stron w łóżku.... hihi :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login