Świadkowie i drużbowie

Zaczęty przez talula, 07 Lis 2007, 09:15:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iliana

To zależy przede wszystkim od tego z kim TY chcesz siedzieć. Wolisz mieć obok siebie młodych tzn. świadków i drużbów? Czy jednak zależy Ci, żeby rodzice też siedzieli blisko? U mnie rodzice siedzą ze swoimi znajomymi (np. chrzestnymi), a przy nas świadkowie.
A prośbę o bycie drużbą chyba wystosowałabym osobiście, znaczy w tym wypadku najlepiej telefonicznie. Ewentualnie zrobiłabym dla nich osobne zaproszenie właśnie z prośbą o bycie drużbą.

zosia2007

drużbami są zazwyjaj osoby ci bliskie wiec powinno sie je zaraszac osobiscie, ew. telefonicznie a nie przez zaproszenie

zwierzatko_mojej_mamy

nie pomoge z usadzaniem, bo mialam dlugi stol i zmiescili sie wszyscy potrzebni ;)

co do zapraszania i mianowania na druzbe via koperta pocztowa to tez mam mieszane uczucia - ja bym zadzwonila wczesniej z mianowaniem ustnym bez dopisku w zaproszeniu wysylanym, i jak sie zgodza (bo przeciez nie musza) to fajnie, a jak nie to zaproszenie przyjdzie takie jak dla kazdego goscia.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudaa

przepraszam chyba się źle wyraziłam ja a właściwie My rozmawialiśmy już z naszymi znajomymi i prosiliśmy ich na drużbów przy okazji jak widzieliśmy się dwa miesiące temu Oni oczywiście zgodzili się nimi zostać tylko że teraz wysyłam im zaproszenia i chciałam to tak oficjalnie zrobić przy tej okazji i nie bardzo wiem jak mam to napisać:) pomożecie????

zwierzatko_mojej_mamy

rudaa a no rozumiem ;) to nie wiem - chyba juz by mi sie nie chcialo pisac oddzielnego oficjalnego i jeszcze zastanawiac sie nad ladnym zdaniem potwierdzajacym te funkcje ;) ja bym olala najprawdopodobniej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudaa

Witaj cumberland ja miałam podobny problem jak Ty tez dwie doskonale osobistości ale bardzo różne z jedną od szczała można by konie kraść a druga nas nieco stopuje superowe dziewczynki więc jedna z nich będzie moją świadkową i będzie w kościele tuż obok mnie natomiast tą drugą poprosiłam za pierwszą druhnę i będzie tuż za mną obie będą  blisko mnie  i będą pełniły równie ważne role  w domu obie pomogą mi się ubrać jedna będzie poprawiać welon druga rzucać ryż itd. na przemian polecam