Jesien - Zima 2012

Zaczęty przez siog, 21 Lip 2012, 22:49:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Mam taka białą i powiem CI ze nie chodzę w niej zbyt często bo w zasadzie chyba tylko z jeansami wygląda "luźniej" a z każdą spódnicą jestem bardzoo wystrojona, wiec tylko na okazje bardziej oficjalne
moja ma jeszcze zaszewki na rękawach
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja do moich wszystkich spodni rurek mogę nosić, czarnych, bordowych, granatowych i ja koszulę w tym stylu noszę rozpiętą i rozwiązaną, może ta też tak będzie dobrze wyglądać :) Te motylki mnie oczarowały :)
Imagine there is no hate

salsa

moja jest z takiego materiału koszulowego, nie z tych cieniutkich wiec rozwiązana wygląda tak sobie, jest super elegancka, musi byc idealnie wyprasowana i ładnie zawiązana
noszę ją i do spodnic i do spodni materiałowych i do jeansów no ale raczej jak chce sie bardziej wystroić bo jest naprawdę taka full elegancja
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

jaka ładna
białą bierz

justynaaaa2

ładna ładna :)
poczekam aż przecenią jak tamtą na 39 :D

inkageo

A ja kupię jak tylko mi ktoś wreszcie zapłaci :D
Imagine there is no hate


salsa

Cytat: inkageo w 02 Sie 2012, 22:42:51
A ja kupię jak tylko mi ktoś wreszcie zapłaci :D
kupuj kupuj bo tak w ogole to jest efektowna bluzka i ładnie sie prezentuje tak w ogole :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


ziuta

Cytat: golinda w 03 Sie 2012, 10:12:56http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/koszule/koszula_damska_dlugi_rekaw/5/0/25
rany, jakie oni mają przyjemne ceny! zawsze jak tam wejdę to coś kupię przez te ceny...
ale tym razem się powstrzymam, bo dzisiaj przychodzi od nich paczka ;D

mary

Cytat: ziuta w 03 Sie 2012, 10:19:25rany, jakie oni mają przyjemne ceny! zawsze jak tam wejdę to coś kupię przez te ceny...

o tak!  ja w TS mam każdą rzecz w innym rozmiarze i trudno mi coś bez przymierzenia wybrać, ale ceny mają bardzo przyjemne ;)

ziuta

Cytat: mary_popins w 03 Sie 2012, 12:43:15
o tak!  ja w TS mam każdą rzecz w innym rozmiarze i trudno mi coś bez przymierzenia wybrać, ale ceny mają bardzo przyjemne ;)

a widzisz, ja do stacjonarnego TS w ogóle nie wchodzę, bo mi się nie chce grzebać w tych szmatach, a w necie mam wszystko ładnie pokazane, wyprasowane, zestawione, nic tylko kupować ;)

mary

 gdybym miała tak daleko do TS to pewnie też by mi się nie chciało, ale ja bez przymierzenia miałabym problem, bo ostatnio np. przymierzałam tam mnóstwo sukienek i jedna 34 była za duża (?!) a inna 36 na styk. Ja tam mam problem zawsze z dobraniem rozmiaru, a zabawa w odsyłanie to nie dla mnie.

ziuta

mary_popins, nie bardzo rozumiem jakie "tak daleko", bo w silesii jestem średnio 2 razy w tygodniu, co nie zmienia faktu, że do TS nie wchodzę ;D

mary

#89
ale musisz trochę tych km przejechać do SSC, prawda? Ja mając b. bliso jestem tam rzadko, więc pewnie gdyby miała daleko to by mi się nie chciało.

ziuta

no ale Ty sugerujesz, że ja kupuję on line, bo mam daleko, a Ty stacjonarnie, bo masz blisko
a ja Ci tłumaczę, że u mnie powodem nie jest odległość, bo i tak koło tego sklepu często przechodzę, tylko do niego nie wchodzę, bo nie lubię
ufff!

golinda

Cytat: ziuta w 03 Sie 2012, 14:03:08
no ale Ty sugerujesz, że ja kupuję on line, bo mam daleko, a Ty stacjonarnie, bo masz blisko
a ja Ci tłumaczę, że u mnie powodem nie jest odległość, bo i tak koło tego sklepu często przechodzę, tylko do niego nie wchodzę, bo nie lubię
ufff!

mam to samo

kiepskie mają sklepy stac.

damka


golinda

nad kolekcją jesień-zima będę myśleć za 3kg ;)

dragonfly

#94
w sumie wyprzedazowo ale malo letnio wiec wrzucam tu (jeszcze nie wyczailam jak zrobic foty "na inkowo" lol )


Dodany tekst: 05 Sie 2012, 19:10:26

i czarna, ktora juz kiedys zamowilam z COS (reszte odeslalam ;) )

inkageo

Super! Ale Ty masz figuręęęę!
Ja trzymam aparat z boku :D
Imagine there is no hate


wrobelek0403

dragonfly jak nie lubie pomaranczu, to ta kiecka jest swietna  :thumbup: :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#98
a tu jeszcze troche tej czarnej

Dodany tekst: 05 Sie 2012, 19:20:13

Cytat: wrobelek0403 w 05 Sie 2012, 19:17:47
dragonfly jak nie lubie pomaranczu, to ta kiecka jest swietna  :thumbup: :thumbup:
wrobel, no ja tez niepomaranczowa jestem, ale ta jest fajna nawet.... zastanawiam sie nad tymi butami do niej

mobka

#99
Pomaranczowa swietna, czarna cos nie lezy (moze przez aparat ;)), buty fajne, ale do pomaranczowej zbedne, juz predzej do jakiejs czarnej prostej, bo tez swietne. I ile ty masz babo wzrostu, coooo???? Swietnie sie prezentujesz :D