Jesien - Zima 2012

Zaczęty przez siog, 21 Lip 2012, 22:49:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: mobka w 25 Lip 2012, 06:36:45
Norka, ja mam 158, Justyna ok. 160 i obie ostatnio w Mohito sukienki zakupilysmy ;)
hehe też chciałam nas dać za przykład :)
powiem nawet, że chyba przy żadnej, którą tam mierzyłam (a mierzyłam sporo) nie miałam talii za nisko, nie była za długa  :hmm: jakoś nie kojarzę

wrobelek0403

Cytat: salsa w 25 Lip 2012, 08:49:10
Norka ja mam 170 i wiecznie talia w kieckach z Mohito jest za wysoko, jak mnie to wkurza ! niektore sukienki da sie skorygować paskiem, ale wielu nie moge kupić własnie przez tą wysoką talię

a to prawda, ja w takich wygladam, jakby mi ktos tułów wyciał lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: wrobelek0403 w 25 Lip 2012, 10:33:31
a to prawda, ja w takich wygladam, jakby mi ktos tułów wyciał lol lol
to co ja mam powiedzieć :D

mobka

Jakbym miala wiekszy biust, to w ogole nie mialabym problemu, bo by sie na biuscie jeszcze sukienka podnosila, a tak czasami jest minimalnie za dluga, w sensie, ze miejsce na biust mam na zebrach bardziej.

Norka

Laski, polawszy za dobre wieści :beer: Muszę sobie wymyśli jakąś nagrodę, bo przede mną ostatnia doba pracy, a chce się spać :(

damka


golinda

nie chcę jesieni i zimy :zly:



damka

a ja właśnie kolekcje jesienne kocham ;)


justynaaaa2

ja też nie chcę zimy ale właśnie dzisiaj stwierdziłam, że już mi się moje letnie ciuchy znudziły i chętnie bym już zmieniła garderobę na jesienną ;D

wrobelek0403

ja byłam w Re, alez sa piekne rzeczy w tym sezonie :D :D na stronie na razie tylko lookbook, ale juz sobie upatrzyłam szarą ecoskorzaną kurteczke, mietowy sweter, kobaltową ołówkową spodnice i szal taki ni to szary ni niebieski :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Wiosenna w re byla sliczna, liczylam na wyprzedaze, ale rzucili letnia, ktora byla bylejaka...

wrobelek0403

Cytat: mobka w 01 Sie 2012, 21:20:27
Wiosenna w re byla sliczna, liczylam na wyprzedaze, ale rzucili letnia, ktora byla bylejaka...

dokładnie. zamierzam kupic co nieco od razu we wrzesniu, zeby znow sie nie obudzic za pozno :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ciuchy jesienne i zimowe są złe, bo drogie!

salsa

ja generalnie nawet nie mysle jeszcze o jesieni czy zimie
ale wczoraj przechodziłam koło Aggi i są juz nowe sukienki - piekne kolory, nie zadne tam jesiennie szaroburki - tylko materiały grubsze niz na lato
i chyba sobie kupie dwie, bo nie sa drogie
po 160 zł :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


salsa

#67
Cytat: ziuta w 02 Sie 2012, 12:46:55
salsa, pokazuj ;D
no ale nie kupiłam jeszcze :D

takie bardziej pracowe, sciagnełam ze strony sklepu on-line, nie mają ładnych fotek, na zywo lepiej wyglądały
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

ładne, ładne
a najfajniejsze, że nie szarobure ;D
ale jeśli chodzi o jesień i zimę to chyba tylko pod marynarkę, bo tak bez rękawa to zimno, nie?

salsa

Cytat: ziuta w 02 Sie 2012, 13:07:42
ładne, ładne
a najfajniejsze, że nie szarobure ;D
ale jeśli chodzi o jesień i zimę to chyba tylko pod marynarkę, bo tak bez rękawa to zimno, nie?
ziuta u mnie w pracy jak zaczną grzac to jest tak ciepło, ze my i w krotkim rękawku siedzimy w pokoju

ja ogolnie lubie marynarki i rozpinane sweterki i korzystan czesto - zresztą lubie takie zestawienie na jesien, że letni ciuch i na to cieższa marynarka albo włąsnie sweterek rozpięty

także luzik :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

salsa, fajne sukienki :) Lubię rzeczy z Aggi, muszę się do nich wybrać.

salsa

Z Aggi nie polecam tylko swetrów - tzn nie wiem jak teraz bo jzu nie kupowałam kilka lat, ale kiedys to strasznie szybko się niszczyły
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

Cytat: salsa w 02 Sie 2012, 13:18:47
Z Aggi nie polecam tylko swetrów - tzn nie wiem jak teraz bo jzu nie kupowałam kilka lat, ale kiedys to strasznie szybko się niszczyły
To prawda, różnie bywa. Mam takie, które są w dobrej "formie", ale trafiały się też kiepskie.

jestynka

ja o teogrocznej zimie wolę nie mysleć, bo już mi niedobrze na wizualizacje siebie z brzuchem i niewiadomo w czym, pewnie w trzech rzeczach noszonych na okrągło
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate