Jesien - Zima 2012

Zaczęty przez siog, 21 Lip 2012, 22:49:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: Kasia w 23 Lip 2012, 09:59:29i nazywane jesień-zima 2012 Cheesy
że sobie tak dodam wink


i konczy sie 31.12? ;)

Kolekcja jesienno-zimowe to kolekcje przelomu roku, czyli jesien/zima 2009-10, jesien/zima 2010-11, itp.

No ale strefa wie lepiej niz np. Vogue ;)

http://www.vogue.it/en/shows/season/collections-fall-winter-2012-13

albo London Fashion Week:

http://www.fashiontv.com/london-fashion-week-fall-winter-2012-13-back-to-black-_609.html


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#26
no tak przełom roku 2012/2013 to ja rozumiem ale jak juz ktos musi podac jeden rok to uwazam, ze na potrzeby nas tu zwykłych zjadaczy chleba lepiej ejst podac 2012 a nie 2013 tym bardziej ze w okresie zimy 2013 to jzu bedziemy zainteresowane co najwyzej wyprzedazami i kolekcjami na wiosnę 2013 ;) i dlatego mowie, ze rozumiem ziutę ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

maya - ale kazdy sie zgadza, ze 2012-13 jest w stanie zaakceptowac nazewniczo ;) natomiast 2013 jesien roku 2012 nazywac to nas nie przekonuje ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lip 2012, 11:13:42maya - ale kazdy sie zgadza, ze 2012-13 jest w stanie zaakceptowac nazewniczo  natomiast 2013 jesien roku 2012 nazywac to nas nie przekonuje ;P
no przecież ;D

mayagaramond

Ha! Zara jednak sledzi, co tam sie na wybiegach dzieje.

Chcialam spodnice w centki (niekoniecznie skorzana):

http://www.net-a-porter.com/product/315394

i w zeszlym roku nigdzie ich nie bylo. Ale widze, ze Zara ma:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012-s/244397/827066/ROHRENROCK%2BMIT%2BPRINT

Moze kupie tez te spodnie, ale musze najpierw przymierzyc:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012-s/244393/827016/KNOCHELLANGE%2BHOSE%2BMIT%2BLEOPARDENPRINT
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

ziuta - fajna, dzieki!!!  :beer: :beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

 myślałam, że Wy już tyle nakupiłyście ciuchów jesienno-zimowych, a tu jak widzę rozmowy teoretyczne na razie ;)

Mnie sezon jesień-zima nie pociąga, wmawiam sobie, że jeszcze długie tygodnie pięknej pogody ;)

salsa

mnie w sumie tez nie - nie wiem jak w lipcu mozna myslec o ciuchach na jesien a juz nie daj boże zimę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Salsa, a co to jest zima? ;)

Norka

#35
Zrobiłam dzisiaj jesienne zakupy i czuję się jak kolorystyczna ofiara sezonu, ale co tam :rotfl:
Wklejam dla pośmiechu:

Dodany tekst: 24 Lip 2012, 17:23:48

Cytat: salsa w 24 Lip 2012, 12:50:15
mnie w sumie tez nie - nie wiem jak w lipcu mozna myslec o ciuchach na jesien a juz nie daj boże zimę :D
Salsa, ja dzisiaj siedzę w domu w swetrze :rotfl:

wrobelek0403

Norka widze, ze buraczki rulez :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Norka, a butelkę bordeaux do kompletu kupiłaś? :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Norka

#38
Chyba muszę zbadać poziom żelaza :rotfl:

Pani Szelmo, wina ci u nas zawsze pod dostatkiem ;) Nawet poleję  :champaign:

salsa

Cytat: Norka w 24 Lip 2012, 18:23:03Salsa, ja dzisiaj siedzę w domu w swetrze rotfl
a ja wałsnie mam na sobie spodenki krótkie i koszulkę na ramiączkach :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

oj buraczkowy zdecydowanie nie dla mnie....;D

feeling.good

Cytat: abkasia w 24 Lip 2012, 20:08:43
oj buraczkowy zdecydowanie nie dla mnie....;D

i nie dla mnie. To jeden z kolorów, którego nie lubię z żadnym wydaniu

salsa

Cytat: feeling.good w 24 Lip 2012, 20:55:57
i nie dla mnie. To jeden z kolorów, którego nie lubię z żadnym wydaniu
podpiszę sie pod tym
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Norka

#43
Cytat: feeling.good w 24 Lip 2012, 20:55:57
i nie dla mnie. To jeden z kolorów, którego nie lubię z żadnym wydaniu
O! Ja tak mam z zielonym, no nie trawię :rotfl: Ciekawe, jak się kształtują takie antypatie - w końcu do roślin nic nie mam ;D

Edit: Mąż mi sugeruje, że nagła fascynacja buraczkowym to z braku czerwonego mięsa w mojej diecie :rotfl:

wrobelek0403

Norka widziałam boską buraczkową kiecke w mohito :D jakbys była zainteresowana. znaczy sie fason miała cudowny, szkoda tylko,ze buraczkowa ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Cytat: wrobelek0403 w 25 Lip 2012, 00:04:36
Norka widziałam boską buraczkową kiecke w mohito :D jakbys była zainteresowana. znaczy sie fason miała cudowny, szkoda tylko,ze buraczkowa ;)
Myślę, że idealnie pasowałaby do mojego zimowego nosa ;) A na stronie jest?
Kiedyś byłam w Mohito, ale wszystkie kiecki, które przymierzałam, były na dużo wyższe dziewczyny :( Myślisz, że coś się da ustrzelić?

wrobelek0403

nie na stronie nie ma. hmmm, dla mnie była tuz za kolano, a mam 167. ale generalnie widziałam kika rzeczy w tym kolorze, wiec moze cos znajdziesz :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Wróbelku, ja mam 163 w kapeluszu :( Czasami mogę kieckę skrócić, ale często talia jest dużo za nisko, a z tym już gorzej. Ale dzięki za cynk, a nuż widelec :beer:

mobka

Norka, ja mam 158, Justyna ok. 160 i obie ostatnio w Mohito sukienki zakupilysmy ;)

salsa

#49
Norka ja mam 170 i wiecznie talia w kieckach z Mohito jest za wysoko, jak mnie to wkurza ! niektore sukienki da sie skorygować paskiem, ale wielu nie moge kupić własnie przez tą wysoką talię
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)