pokoj frana?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 19 Lip 2012, 16:22:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Lip 2012, 18:04:03
no wlasnie nie wiem, jak on teraz ma spac.. czy juz go przekladac do bezszczebelkowca? zleci na leb na pewno ;)
spróbuj, my tez sie baliśmy trochę, ale po tym jak Lila górą próbowała wyjść, od razu zdjęliśmy wszystkie szczeble i spi normalnie na łóżku bez zabezpieczeń i nie spada w ogóle

jestynka

zwierzu ja bym dała łożko rownolegle do okna, obok (na tej szerszej ścianie) wysoki słupek expedit.
na ścianę na kŧórą najeżdzają drzwi postawiłabym większą szafę na ubrania (drzwi lądowałaby za nią) szafa nie musi byc głęboka.

i od tej koncepcji  bym wyszła co dalej (nie wiem ile Fran ma zabawek, czy ma zabawki, ktore wymagaja dużej przestrzeni typu grające stoliki,wielkie samochody)
czy korzystałby ze stolika dziecięcego w swoim pokoju (filipowi to się nie zdarza)
ile ma centymetrów ten komin (chodzi mi o to ile wychodzi go na pokój)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie tak juz zrobilam z obecnymi meblami - dzisiaj wrzuce fote - jest mnostwo miejsca teraz w porownaniu z tramwajem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

myslę, że to ustawienie najbardziej zminimalizuje tramwaj, czekam na zdjęcie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

#79
zwierzu wieczorem napisze:) nie mam nawet 10 min na kompie (nieprzerywanych)

Dodany tekst: 26 Lip 2012, 23:01:21

Zwierzu ja sie pogubilam w tym wszystkim. zronb kilka zdjec calosci bo same fragmenty widze

na razie zostawilabym lozeczko w jakim spi, potem zmienilabym na normalne dorosle (w moim wypadku tak wyszlo, mala nie chciala spac w "przejsciowym".
pomysl co tam MUSI byc.

jezeli lozko bedzie wysokie to kupilabym tego malma pod lozko
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/70207243/

zrob polki na wymiar, tanio i szybko i ustawisz sobie jak chcesz. Ja expedita nie cierpie, jest taki wg mnie nieustawny i bulwiasty.

czy szafa tam zostaje?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

o dzieki, nie widzialam wpisu siogowoego, no zapomnialam o fotach no ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

Bo Ty dałas te foty jakoś głupio. Tam przecież nie ma tej szafy, szafa jest w sypialni.

zwierzatko_mojej_mamy

kawalek zostal :D no dobra no, zrobie stanu obecnego no ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

gdzie foty?
bo ja też mam problem z umeblowaniem pokoju Pawła i może mnie natchniesz ;)


emcia

jaka ładna ściana :)

wrobelek0403

zwierzu, fajnie wyszło. kurcze na tych zdjeciach to jest jeszcze mniej miejsca niz na planie. :knuje:

ja bym poszła w zabudowe na wymiar, w kącie miedzy kominem a drzwiami, zamykaną szafke do sufitu na ciuchy. dalej - niski regał na zabawki, a pod oknem miedzy łózkiem i oknem - regał wysoki na ksiazki i tez zabawki. wtedy spanie głową w drugą strone.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#88
Cytat: wrobelek0403 w 30 Lip 2012, 19:36:31zwierzu, fajnie wyszło. kurcze na tych zdjeciach to jest jeszcze mniej miejsca niz na planie.
No wlasnie, plany sa meeeeega zludne :(

Dodany tekst: 30 Lip 2012, 21:39:02

Cytat: wrobelek0403 w 30 Lip 2012, 19:36:31ja bym poszła w zabudowe na wymiar, w kącie miedzy kominem a drzwiami, zamykaną szafke do sufitu na ciuchy. dalej - niski regał na zabawki, a pod oknem miedzy łózkiem i oknem - regał wysoki na ksiazki i tez zabawki. wtedy spanie głową w drugą strone.
Ja bym wszedzie zrobila wysokie. Na wyzsze kondygnacje regalu na zabawki mozna wrzucic pudla z klockami, czy inne mniej uzywane zabawki. Miski, czy tez kopary... no wiadomo, zalezy od dziecka.

Ale biorac pod uwage fakt, ze druga sciane trzeba wolna zostawic, to wykorzytalabym na maksa te po prawej od wejscia.

zuzia

Cytat: mobka w 30 Lip 2012, 21:39:21Ja bym wszedzie zrobila wysokie. Na wyzsze kondygnacje regalu na zabawki mozna wrzucic pudla z klockami, czy inne mniej uzywane zabawki. Miski, czy tez kopary... no wiadomo, zalezy od dziecka.

Ale biorac pod uwage fakt, ze druga sciane trzeba wolna zostawic, to wykorzytalabym na maksa te po prawej od wejscia.
zdecydowanie!
wtedy wszystko skupi sie po jednej stronie i da się tez wszystko zmiescic

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 30 Lip 2012, 23:31:03
zdecydowanie!
wtedy wszystko skupi sie po jednej stronie i da się tez wszystko zmiescic

ja to sie zastanawiam, czy stolarz to by jakos tego komina nie obudował, zeby wszystko w jednym ciagu było :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 30 Lip 2012, 23:36:29
ja to sie zastanawiam, czy stolarz to by jakos tego komina nie obudował, zeby wszystko w jednym ciagu było :knuje:
dobry stolarz to by pewnie cos wykombinował

jestynka

i wszystkie meble dałabym białe (chociaż mieszkasz w Krakowie ;) ) żeby nie zagraciło wizualnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no ja bym chetnie to jeszcze przed wszystkim pomalowala na bialo - teraz jest zlamana obrzydliwa kupa kremu ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Lip 2012, 10:17:50
no ja bym chetnie to jeszcze przed wszystkim pomalowala na bialo - teraz jest zlamana obrzydliwa kupa kremu ;D

lol lol lol biel jest dobra na wszystko :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Lip 2012, 10:17:50
no ja bym chetnie to jeszcze przed wszystkim pomalowala na bialo - teraz jest zlamana obrzydliwa kupa kremu ;D
też mam ten błąd :(

jestynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Lip 2012, 11:17:50teraz jest zlamana obrzydliwa kupa kremu Grin

ja tam widzę fuksjową ściane! czyżby monitor mój aż tak przekłamywał?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jestynka w 31 Lip 2012, 13:22:02
ja tam widzę fuksjową ściane! czyżby monitor mój aż tak przekłamywał?
gdzie? po prawej? to czerwonosc potwornie czerwona ;D  zmien monitor :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Lip 2012, 13:25:26
gdzie? po prawej? to czerwonosc potwornie czerwona ;D  zmien monitor :D

w laptopie się nie da :D
zostawiasz tą czerwoność?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

O co chodzi z bielą w Krakowie? Nie pozwalają czy jak? Lokalne przepisy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login